PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبدیل کدmatlabبه cیا#c

azadmard
28-01-2013, 21:26
سلام دوستان من بدنبال نرم افزاری می گردم که باهاش بتونم کدهای نوشته شده در نرم افزار متلب رو به کدهای سی یا سی شارپ تبدیل کنم.
از این تبدیل می خوام برای برای یک ربات انسان نما که بدون اتصال به کامپیوتر کار می کنه استفاده کنم،آیا این روش مناسبیه؟

azadmard
29-01-2013, 10:57
سلام دوست من
ببخشید من سوالمو کامل نپرسیده بودم
من می خوام یه ربات انسان نما بسازم که همین ابتدای کار به مشکلاتی برخوردم
بهترین مورد برای هدایت یک ربات انسان نما چیه؟
یه جایی تو اینترنت راجع به یه ریز پردازنده به اسمz530دیده بودم ولی نمیدونم مناسبترین را برای هدایت یه روبات انسان نما بدون اتصال به کامپیوتر چیه؟
شنیدهبودم میشه کدهای متلب رو به سی یا سی شارپ تبدیل کرد،خیلی دنبالش گشتم ولی هنوز به هیچ جواب درستی نرسیدم
نمی خوام همین اول کار بیگدار به آب بزنم،میخام حتی الامکان از بهترین روش استفاده کنم.
از شما میخام تواین مسیر کمکم کنید.
آدرس ایمیلمو مینویسم،اگه خواستید اطلاعات مناسب رو برم ایمیل کنید.
راستی لینک بالا خرابه،میشه اسم نرم افزارو بهم بگید و پردازنده ای رو که پشتیبانی میکنه؟
مرسی
ایمیل:aazadmard47@yahoo.com

azadmard
29-01-2013, 20:55
مرسی دوست من
لینک رو دانلود کردم
ولی مبدل نبود،چند مثال از نحوه نوشته شدن فایلها بود،من دنبال یه نرم افزار می گردم که عمل کدهای نوشته شده در متلب رو به سی شارپ تبدیل کنه.
dspبرای ساخت یه ربات انسان نما مناسبه؟
البته با کارایی های زیر:
تشخیص صدا،تصویر،نور،مسیر،صورت،د ما،رطوبت،امواج الکترومغناطیس،ارتباط با اینترنت و gps و منطق یادگیری.

1hoshmand
06-06-2013, 02:57
سلام دوست عزيز dsp فقط واسه پردازش صوت وتصوير واسه بقيه كارها نياز به سنسور هاي خاص هر كار داري ويه پردازنده واسه ارتباط كلي همه اين ها نياز ذاري