PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار (iar for ARM)

yazdanipor
25-09-2007, 09:57
من کرک iar for arm v4.41A رو از سایت دانلود کردم ولی توی سایت You can see links before reply فقط ورژن های
4.42 و5.10 رو برای دانلود گذاشته از کجا می تونم یا نرم افزار ورژن 4.41A دانلود کنم یا کرک یکی از ورژن هایی که توی سایت است رو پیدا کنم.لطفا کمکم کنید .
یک سوال دیگه هم دارم توی تهران کدام مغازه میکروهای ARM رو داره. متشکرم.

kavir
25-09-2007, 14:12
سلام
دوست عزيز بدشانسي شما و من جديدا ورژن ها رو عوض كردند بايد از دوسناني كه دانلود كردن بگيرين
آقا علي دانلود كردند
alitaroosheh

alitaroosheh
25-09-2007, 15:06
سلام
دارم با kgb ظرفيتش رو پايين ميارم
ورژن هاي آزمايشي توي iar.com هدر فايل هاش مشكل دارن بگيريد هم بدرد نميخوره ولي ايني كه من دانلودكردم هم برنامه كرك شده و هم هدر فايلها
فكر كنم بهتر از اين پيدا نشه
منتظر باشيد تا لينك بدم :lol:

yazdanipor
25-09-2007, 16:57
متشکرم.منتظر هستم.
آقا علي شما با این میکروها کار کردید اگر کار کردید بگید که از کجا خریدید.

alitaroosheh
25-09-2007, 22:23
شرمنده
هر كاري ميكنم نميتونم ظرفيت رو پايين بيارم فكر كنم از سيستم باشه
به هر حال فكر كنم كه بهتره خودتون دانلود كنيد
براي دانلود كه خودم از اين راه دانلود كردم به سايت زير بريد:
You can see links before reply
از اينجا يك نرم افزار دانلود دريافت كنيد با نام emule بعد از نصب تو قسمت سرچ اين كلمه رو تايپ كنيد:
iar for arm
يه سري اسم مياد كه corrected bugges رو انتخاب كنيد
توي verycd.com هم هستش ولي چينيه كه با گوگل بايد ترجمه كنيد
اما بهترين راه اينه كه از مسيولان سايت كه تو تهران زندگي ميكنن قرار بذاريم تا فايل رو بدم اپلود كنن
در مورد اون سوال
من خودم هم دارم ياد ميگيرم توي تهران وارد كننده اتمل مجيد كو ميكرو داره و الكترونيك جوان هم مثل هميشه داره
قيمت at91sam7s128 كه يك arm هست 13500 تومانه و از امكانات:
128 كيلو رام
32 كيلو رم
سرعت 55mips ...

اگه خواستيد توي سايت اتمل همه چيز هست و arm.com و اگه مطالب ميخواهيد سايت at91.com بهترينه

از ياد نبريد كه دنيا داره پيشرفت ميكنه و اين نمونه قيل از اينكه جا بيفته الان داره استفاده هاي عجيب غريبي ميشه
مثلا در arm.com يك pocket pc از شركت موتورولا با اين نمونه ساخته شده و براش linux و windows ce نوشتن

الان هم كه اتمل نوع cap رو ارايه داده كه هم ميكروكنترلر و fpga هستش با 500000 گيت شناور و هسته arm9

yazdanipor
26-09-2007, 13:52
سلام
اقا علي دستت درد نكنه عالي بود.الان دارم سعي ميكنم دانلودش كنم.

yazdanipor
26-09-2007, 16:54
سلام
من نرم افزار emuleplus12b نصب كردم. ولي توي مرحله Connecting گير كرده. خيلي هم صبر كردموولي نتيجه نداشت . نرم افزارش خرابه يا فعلا اين توري شده؟

alitaroosheh
26-09-2007, 22:27
من هم اين مشكل رو بعضي جا ها به خصوص تو كافي نت ها ديدم نميدونم چيه ولي اكانت تون رو عوض كنيد شايد درست شد
چون فكركنم بعضي از سرور هاي اينترنتي سروري كه اين برنامه بهش وصل ميشه بلاك كردن

yazdanipor
27-09-2007, 09:44
سلام
من از طريق ADSL وصل هستم نمي تونم اكانت رو عوض كنم.از طريق دايالاپ هم دانلود همچين فا يلي خيلي طول مي كشه. به هر حال خيلي ممنون. اگر ممکنه خبر جديدي از اين نرم افزار منظورم IAR FOR ARM و IAR FOR AVR N داشتی برام ایمیل کن. ایمیل من -> m_yazdanipor@yahoo.com

alitaroosheh
27-09-2007, 22:50
يه سوال داشتم
شما با kgb كار كرديد
127 مگابايت iar بعد از 7 ساعت به 123 مگا بايت تبديل شد ( تو مد very good)
همينجوريه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
اين كه ميگفتن word رو از يه cd به 2 مگا بايت رسونده
ولي اين طوري كه rar هم بهتره هم سريعتره

kavir
27-09-2007, 23:09
سلام
فكر مي كنم همون rar بهتره باشه فعلا
چون سيستم خيلي پيشرفته براي فشرده سازي نياز داره منم تا همون very good بالا نرفتم و فايل هاي كم حجم تست كردم
نكته:
برنامه هايي كه به صورت setup هستند توي اين مد ها خيلي كم نمي شن

Hesam1984
15-04-2008, 12:14
سلام
الان هم با همين IAR كار مي كنيد ؟
نسخه اي كه مال AVR هست چطوره ؟
نظرتان در مورد WinARM چيه ؟

hamed20
09-05-2013, 22:26
سلام اگه كسي كرك نرم افزار كراس ورك نسخه 2.3.1 رو داره بزاره. ممنون