PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میکرو با 12 pwm

esisafa
24-12-2012, 22:02
سلام دوستان گرامی
لازمه برای یک وسیله ای 12 شیر برقی رو با pwm کنترل کنم. حالا سوال اینه که میکرویی میشناسید که 12 تا خروجی pwm داشته باشه. فرکانس همه ی pwm ها یکی هست ولی دیوتی سایکل متفاوت دارن.
اگه هست که چه خوب و لطفا راهنمایی کنید و اگر نیست که یه فکری میکنم

roohlla
25-12-2012, 01:24
سلام
شما برای این منظور نیازی نیست یه میکرو پیدا کنی با دوازده تا pwm شما بهتره از ای سی TLC5940 استفاده کنی آی سی 16 کانال 12 بیتی pwm رو ساپورت میکنه و کار باها هم خیلی راحته
لینک دیتاشیت:
You can see links before reply

esisafa
25-12-2012, 13:10
ممنون
فقط باید دائما خروجی ها در حال تغییر و خاموش و روشن شدن باشن. آیا میشه با سرعت توسط میکرو کنترل کرد و اصلا ایران پیدا میشه؟
8 بیت هم هست؟
چون واسه led هست خروجیش جریانه ثابته. نوع ولتاژش هم که مثل خروجی میکرو باشه میشناسید؟

morteza_rk
25-12-2012, 13:14
فقط باید دائما خروجی ها در حال تغییر و خاموش و روشن شدن باشن. آیا میشه با سرعت توسط میکرو کنترل کرد و اصلا ایران پیدا میشه؟

سلام دادا

من دیشب دانلود کردم. خیلی جالب بود. به نظرم با spi به راحتی به میکرو وصل میشه و می تونی کنترلش کنی. دائما هم درحال تغییر می تونه باشه. توی ایران هم هست 12500 هم قیمتشه.

esisafa
25-12-2012, 13:24
سطحی خوندم به چشم خورد که میگه اطلاعات داخل eeprom ذخیره میشه شک کردم که چه اطلاعاتی. شاید مثلا جریان خروجی و غیره باشه. چون قابل تنظیمه.
بعد مشکل دیگه خروجی جریان هست. اینو چه کنیم. خروجی ولتاژ هم داره؟ البته راه داره مثلا به بیس bjt بدیم و خروجی رو اشباع کنیم اونوقت میشه ولتاژ

microprocesor_2002
25-12-2012, 13:53
سلام به همه دوستان . من با این ای سی کار کردم . خیلی عالیه . ورودیش spi هستش . قابلیت ذخیره سازی داره و مهمتر از همه اینکه اگه خروجیش اتصال باز بشه ای سی اسیب نمیبینه ( بر عکس ای سی های مشابه ) و ضمنا نسبت به حرارت بالا هم محافظت شدست . اگه به هر دلیل واسه کانال های خروجیش مشکل پیدا بشه یکی از پینهاش یک منطقی میشه . میتونین چندتا ایسی رو پشت سر هم وصل کنید و ......

1414
17-07-2013, 23:02
سلام، میشه برنامه ای برای راه اندازی این آی سی به زبان bascom بزارین؟

1414
01-01-2014, 13:16
سلام، من می خوام tlc 5940 رو رابندازم!! کسی هست بتونه کمکم کنه؟ کسی هست باهاش کار رده باشه؟ بد جوری مچلش شدم!! اگه کمک کنین ممنون میشم! ثواب داره به خدا!! :D