PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خواندن از rs232 با برنامه ویژوال بییسک

safavism
20-12-2012, 13:18
با سلام

والا میخواستم یه دیتا توسط میکرو به پورت سریال کامپیوتر بفرستم و توسط برنامه ویژوال بیسیک رو منیتور کامپیوتر نمایش بدم پروژهای زیادی نگاه کردم ولی حقیقتش از برنامه ویژوال سر در نمیارم چه جوری یه پنجره ایجاد کنم که داخل اون متغییری که میخوام نمایش بده میدونم نباید سخت باشه ول من د! هیچ! بلد نیستم! د ! هیچا ! وقتی میگم هیچ یعنی پاک نمیدونم ..آیا نیاز هست این چیه همون cmponent که میگن رو ویژوال بیسیک نصب بشه..ویژوال استودیو نمی گم ویژوال بیسیک 6 منظ.ورمه..با تشکر...آقا مرتضی یاری کن ما را میدونم که استادی تو این کارا...با تشکر

safavism
23-12-2012, 14:01
:hi:

Aminsaeedi
23-12-2012, 20:40
دوستان کسی می تونه در این زمینه کمک کنه من هم مشکل دارم

morteza_rk
23-12-2012, 21:59
سلام مهندس صفوی

من با ویژوال بیسیک و پورت سریالش کار نکردم. به نظر من بهتره شما ویژوال استودیو نصب کنید و با ویژوال بیسیک دات نت کار کنید. این نرم افزار خیلی خیلی حرفه ای تره و پنجره ای که می سازید شیک تر از کار در میاد.

این دو از نظر برنامه نویسی خیلی شبیه هم هستن و بسکام هم شبیه ایتپناست. بنابراین شما می تونید به سادگی کدهارو متوجه بشید. برای کار با پورت سریال شما از ابزارهای سمت چپ یک پورت سریال میارید روی فرم ، از این به بعد می تونید برنامه های مربوط به پورت سریال رو بنویسید.

من یه مثال قبلا گذاشته بودم که لینکش رو میذارم. حتما ویژوال استودیو نصب کنید و مثال رو مشاهده کنید. خیلی ساده هست.

ایـــــــــران میـــــــکرو ™ - مشاهده یک موضوع - جمع آوري پروژه هاي avr (You can see links before reply)

Aminsaeedi
26-12-2012, 02:15
من یه مثال قبلا گذاشته بودم که لینکش رو میذارم. حتما ویژوال استودیو نصب کنید و مثال رو مشاهده کنید. خیلی ساده هست.

ایـــــــــران میـــــــکرو ™ - مشاهده یک موضوع - جمع آوري پروژه هاي avr

آقا مرتضی متغیر Enter در این پروژه چه مقداری رو داره و دقیقا چه کاری رو انجام میده