PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درباره RTOS--Micrium

mansoory
20-12-2012, 10:49
سلام به همه.
خواهش دارم اگر کسی با سیستم عامل Micrium کار کرده و میتونه یه آموزشی در این مورد ارایه کنه زحمتش رو بکشه.
اگه به سایت You can see links before reply مراجعه کنید امکاناتش رو توضیح داده. نکته جالبش اینه که کنترلرهای مریخ نورد Curiosity هم از این سیستم عامل استفاده می کنند. (You can see links before reply )

agape
20-12-2012, 13:30
دوست گرامی - اگر تو انجمن بگردی بچه ها قبلا در مورد کلیت سیستم عامل بحث کردن و قابلیت ها رو توضیح دادن و این هم از اونا جدا نیست - ولی به شخصه خیلی ازش خوشم نیومد - من POwerpac رو ترجیح میدم !

altium
20-12-2012, 17:50
سلام جناب agape. شما از power pack تا به حال استفاده نموده اید؟

mansoory
22-12-2012, 11:03
دوست گرامی - اگر تو انجمن بگردی بچه ها قبلا در مورد کلیت سیستم عامل بحث کردن و قابلیت ها رو توضیح دادن و این هم از اونا جدا نیست - ولی به شخصه خیلی ازش خوشم نیومد - من POwerpac رو ترجیح میدم !

ممنون ازپاسخ شما. اتفاقا یک آموزش RTX که نیمه کاره رها شده رو مطالعه کردم و خیلی مفید بود. با مطالعه این فایل که توی سایت کیل پیدا کردم، باقی داستان RTX رو هم مطالعه کردم . اون فایل رو اینجا آپلود کردم انشالله که به دست کسی که لازمش داره برسه. Manual مربوط به Powerpac رو هم مطالعه می کنم و اگه اختلافی با RTX داشته باشه همینجا گزارش می کنم.
یه سوال کوچک دارم. آیا IAR در محیط دیباگ امکاناتی برای کار با RTOS داره؟

mansoory
22-12-2012, 12:07
سلام.
در بخشی از سایت IAR، درباره سیستمهای عامل مطالب و مثالهای زیادی وجود داره.
به این لینک مراجعه کنید:
You can see links before reply
ضمنا می تونید سوالاتتون رو از مدیر اون فروم بپرسید. یه کلیپ هست که 5 علت مهم استفاده از RTOS رو شرح داده و گفته که هر سوالی داشتید از من بپرسید..