PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پروگرامر stk200/300 در avr studio

alirm
14-12-2012, 20:30
سلام
چگونه می توان در avr studio بوسیله پروگرامر stk200/300 (پرینتری) برنامه هام را در avr پروگرام کنم ؟

1nafar
15-12-2012, 01:22
سلام
تا اونجا که یادم میاد avr stdio به صورت مستقیم از stk200/300 پشتیبانی نمیکرد و توی گزینه های پروگرامرش این مورد موجود نبود ( فقط پروگرامر های معرفی شده از طرف اتمل وجود داشت ) .
برای استفاده از این پروگرامر شما باید از سایر واسط های کاربری استفاده کنید .

alirm
15-12-2012, 18:25
واسط های کابردی چیست ؟ از کجا پیدا کنم؟
آیا برعکس می شود انجام داد یعنی برنامه ای که با avr studio نوشته شده و هگز آن هم تولید شده را با کدویژن که از پروگرامر پرینتری پشتیبانی می کند در میکرو پروگرام کنم

KHM
15-12-2012, 18:42
واسط های کابردی چیست ؟ از کجا پیدا کنم؟
آیا برعکس می شود انجام داد یعنی برنامه ای که با avr studio نوشته شده و هگز آن هم تولید شده را با کدویژن که از پروگرامر پرینتری پشتیبانی می کند در میکرو پروگرام کنم
منظور همون بزنامه های دیگر از جمله کدویژن بود...
فایل hex تولید شده رو میتونین با کدویژن منتقل کنین به میکرو...

alirm
15-12-2012, 21:50
من همین کار را کردم یعنی:
در کد ویژن به قسمتRun the chip programmer رفتم بعد در load flash نوع فایل را Intel HEX انتخاب و هگز برنامه ام را درون آن قرار دادم و بعد flash را پروگرام نمودم و سپس به load eeprom رفتم ونوع فایل کهEEPROM است را تغییری ندادم ودرون برنامه ام تولید شده ام یک فایل به نام Atmel EEPROM contents با حجم 13 بایت بود را درون آن قرار دادم ولی load نمی شود و EEPROM خالی پروگرام می شود و بعد از آن آی سی میکرو درون مدار قرار دادم ولی جواب نمی دهد . در صورتی که در مدار در پروتئوس جواب می دهد
اشکال در چیست .آیا پروگرام کردن آن اشکال دارد ؟ و آیا EEPROM رانیز باید پروگرام کرد؟