PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ارور در کیل

yahya_pag
05-12-2012, 17:13
سلام
بنده تازه شورع به يادگيري برنامه نويسي با نرم افزار keil كردم:(
ولي نميدونم وقتي بيلد ميكنم اين ارور رو ميده:(:unh:

كل پروژه اينه، هموني كه شما تو مجله شماره يك نوشتين، ميدونم برنامه ساده اي هستش ولي نميدونم چرا error ميده!

خود برنامه:

#include <AT91SAM7X256.H> /* AT91SAMT7X256 definitions */
#include <lib_AT91SAM7X256.h>
void wait(void);
int main (void) {
AT91F_PIO_CfgOutput(AT91C_BASE_PIOB, AT91C_PIO_PB0);
AT91F_PIO_ClearOutput(AT91C_BASE_PIOB, AT91C_PIO_PB0);
wait();
AT91F_PIO_SetOutput (AT91C_BASE_PIOB, AT91C_PIO_PB0);
wait();
}
void wait (void) {
unsigned int n;
for (n = 0; n < 7372800; n++);
}

ارور برنامه:

Build target 'Target 1'
linking...
2.axf: Warning: L6665W: Neither Lib$$Request$$armlib Lib$$Request$$cpplib defined, not searching ARM libraries.
2.axf: Error: L6411E: No compatible library exists with a definition of startup symbol __main.
Target not created

Aghaeifar
05-12-2012, 17:28
سلام
1- لطفا عنوان مناسب برای تاپیکتون انتخاب کنید (الان هم می تونید تاپیک رو ویرایش کنید و عنوانش رو تصحیح کنید)
2- کل پروژه کیل خودتون رو آپلود کنید تا چک بشه. فقط با این دو خط خطا که نوشتید نمیشه راحت قضاوت کرد.

yahya_pag
06-12-2012, 19:53
سلام
1- لطفا عنوان مناسب برای تاپیکتون انتخاب کنید (الان هم می تونید تاپیک رو ویرایش کنید و عنوانش رو تصحیح کنید)
2- کل پروژه کیل خودتون رو آپلود کنید تا چک بشه. فقط با این دو خط خطا که نوشتید نمیشه راحت قضاوت کرد.

------------------------------------------------------

من همچنان منتظر جواب شما هستم:0013:

Amirkhan_0o0
22-12-2012, 16:29
سلام دوستان(گفتم شکل رو توی همین تاپیک مطرح کنم و بیخود تاپیک جدید ایجاد نکنم)
قصد دارم يک LPC1768 USB host Mass Storage Demo - CMSIS 2.0 version رو اجرا کنم. کار هاي مربوط به کتابخونه هاش رو انجام دادم. اما موقع ران با اين خطا روبرو مي شم:

startup_LPC17xx.s: error: A1023E: File "..\common\src\startup_LPC17xx.s" could not be opened: No such file or directory
در حاليکه تابع startup رو براش تعريف کرده ام!!:sa:cry::
کسي از دوستان نظري نداره؟؟
لينک پروژه هم از اينجا قابل دريافته:
301 پروژه USB (You can see links before reply)
کسي از دوستان نظري نداره؟
اشتباه و اشکال کارم کجاست؟؟
می شه پروژه رو برای خودتون ران کنید؟!

zmohamad
05-06-2016, 13:04
با سلام.نام پروژه رو تغییر بدین و یه اسم مختصر و کوتاه بذارین،انشاالله مشکل حل میشه.