PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همه چیز در مورد منابع تغذبه سوئیچ

newpowerc
28-02-2009, 11:46
مشاوره طراحی و ساخت منابع تغذیه سوئیچینگ

kavir
28-02-2009, 13:32
سلام
اگه در مورد یک منبع تغذیه سوئیچینگ 220 به 12 اطلاعاتی بدید خیلی عالیه
البته عملی باشه و قطعاتش گیر بیاد

Hesam1984
28-02-2009, 15:01
خوب به نظر من پاور كامپيوتر اينجا خيلي به درد بخوره. مطمءن باش هيچوقت نمي توني با اين قيمت كه براي يك پاور مي دي يكي بسازي و خيلي گرون تر در مياد. تازه اگه درست كار كنه. خودش جعبه داره. فن داره. جريان دهي خيلي خوب داره. خروجي حفاظت شده و ....

kavir
28-02-2009, 15:33
آقا حسام حرف شما صحیح هست
ولی من یک نمونه دیدم خیلی برام جالب بود که تبدیل به 5 ولت بود و برای ماژول های فرستنده و گیرنده بود که خیلی خیلی حجمش کم بود و کلا قطعاتش هم کم ولی جریانش تا 200 میلی آمپر بیشتر نبود .من همین رو لازم دارم .مدار عملی سراغ دارید بذارید اینجا ما هم بهره ببریم

newpowerc
01-03-2009, 10:09
با سلام
باید عرض کنم که منبع تغذیه کامپیوتر هم بسیار خوبه و ارزان اما باید بگم که شاید نیازهای آزمایشگاهی و پروژه های ساده رو جواب بده ولی به دلایلی که مشخصه بدرده کارهای عملی و صنعتی که قابل اعتماد باشه نمیخوره

hitler
03-03-2009, 01:57
پاور کامپیوتر به نظر من هم به درد کارهای صنعتی و تولیدی نمیخوره حجشم خیلی زیاده درضمن یکی هم در درستگاه و باز کنه توش پاور ببینه هر هر میزنه زیر خنده ...

دارم رو یه نمونه کار میکنم جریان دهی خوبی داره خیلی هم نسبت به جریانش کوچیکه اگه کامل شد میزامش . فقط این ترانس فرریتش دست و بالم و گرفته ii998)