PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پخش صوت با میکرو

moosavimaleki
30-11-2012, 23:37
سلام
من میخوام از طریق میکرو حدود 20 ثانیه صوت رو پخش کنم
مثل این چیزا: برای دسترسی به فلان کلید یک را فشار دهید و ...
نمی دونم حجمش چقدر میشه ولی فکر کنم حدود 250 کیلو بشه
اینا رو تو خود میکرو میریزند یا ؟؟؟

چی کار میکنن؟

zakariya moradi
01-12-2012, 00:26
سلام
شما از چیپ APR9600 استفاده کنید .با چندتا قطعه جانبی راه میوفته .

You can see links before reply
این هم دیتاشیت : You can see links before reply r9600.pdf&ei=UQ-5UICvNuXy4QT0kICIDg&usg=AFQjCNEgSru4ou0D2edUsQcs-h9-MYFPvg

Ma3ood
01-12-2012, 23:37
سلام دوستان منم این ای سی را دارم اما هنووو راهش ننداختم یعنی وقت نشده نکته قابل توجه در دیتا شیت توجه منو جلب کرد این که بلندگوو 16 اهم میخواست 16 اهم که من ندیدم زیاد حالا باید دو تا بلندگوو هشت اهم باهم سری کرد ؟؟
دوستان برای تقویت صدا چی پیشنهاد میکنن ؟؟؟

ali_h
02-12-2012, 16:41
سلام
مهندس برای بلندگو می تونی از روش های تطبیق امپدانس (مثل چوک) استفاده کنی.
برای تقویت هم TDA1557 استفاده کردم جالب بود. stereo هم هست. برای car audio system ازش استفاده می شه در واقع.

VAKILZADEH
03-12-2012, 01:14
بهترين راه mmc است

zakariya moradi
03-12-2012, 02:58
بهترين راه mmc است
سلام
مهندس بهترین راه استفاده از دیکودر mp3 هست اما لطفا همه جوانب رو در نظر بگیرید که این دوستمون زیاد تجربه ندارن و میخوان که در ساده ترین حالت کار انجام شه.
هدف شما درسته که کمکه اما لطفا یا پبشنهادی ندید یا اگر هم میدید توضیحات کافی رو هم ذکر کنید که بقیه دوستان گمراه نشن .
امیدوارم ناراحت نشده باشید از دستم .
2 تا بلنگو 8 اهمی با هم سری کنید و به خروجی این چیپ رو مستقیم متصل کنید .:0013:

vahidasm
03-12-2012, 03:48
سلام
مهندس برای بلندگو می تونی از روش های تطبیق امپدانس (مثل چوک) استفاده کنی.

ممنون میشم اگه در اینباره بیشتر توضیح بدین

moosavimaleki
04-12-2012, 14:07
من این تاپیک رو شورع کردم اما یادم رفت که همیچین تاپیکی زدم :)

راستش رو بخوای من این کار رو یکی از فامیلامون که کارگاه ساخت لامپ های ال ای دی و... داره رو بهم گفت بساز
یه دستگاهی هست که یه قسمتش ب این چیز نیاز داریم، یه جورایی تولید انبوهه ! حالا mmc بهتر و به صرفه تره یا راه های دیگه؟
آی سی های حافظه دار هست؟ چی جور باید برای تولید انبوه ازشون استفاده کرد و پرشون کرد؟
mmc چی ؟ اونارم دونه دونه باید با رم ریدر پرکنی؟

zakariya moradi
07-12-2012, 23:04
چیپ apr رو باید به صورت آنالوگ ریکورد کنید و دردسرش نسبت به بقیه روش ها کمتره و کیفیت قابل قبولی داره و برای کار های صنعتی مناسب تره و همچنین ارزونتر .
سوالی بود در خدمتم و اگر نیاز به جواب سریع من داشتید sms بزنید
09109759976

KHM
08-12-2012, 17:36
ممنون میشم اگه در اینباره بیشتر توضیح بدین
دادا همو مثل ترانس...با ضریب ولتاژ و جریان رو انتقال میده هاا...با توان 2 ضریب ولتاژ هم مقاومت رو افزایش میده...اینجوری میشه تطبیق امپدانس داد...

ali_h
09-12-2012, 11:03
ببخشید یادم رفت جواب بدم
بله ترانس امپدانس رو به اندازه مربع عدد تبدیل بالا می بره. یعنی امپدانسی که در سمت ورودی ترانس 1 به 2 دیده می شه 4 برابر امپدانسی هست که در خروجی ترانس بسته شده.

البته شما اگه می خواین که رو تعداد تولید کنید احتمالاً همون سری کردن بلنگو ها براتون بهتره. یا اینکه از تطبیق امپدانس های ترانزیستوری یا آپ امپی استفاده کنید به صرفه تره.

ali_h
09-12-2012, 11:04
ببخشید یادم رفت جواب بدم
بله ترانس امپدانس رو به اندازه مربع عدد تبدیل بالا می بره. یعنی امپدانسی که در سمت ورودی ترانس 1 به 2 دیده می شه 4 برابر امپدانسی هست که در خروجی ترانس بسته شده.

البته شما اگه می خواین که رو تعداد تولید کنید احتمالاً همون سری کردن بلنگو ها براتون بهتره. یا اینکه از تطبیق امپدانس های ترانزیستوری یا آپ امپی استفاده کنید به صرفه تره.

agape
09-12-2012, 17:20
سلام به همه دوستان
خوب اول در رابطه با مشکل بلندگوی 16 اهمی دوستان - شما 8 اهمی هم بزنید اتفاقی نمی افته ولی صدا کم میشه تقزیبا نصف - چون تمام توان متنقل نمیشه
در مورد پخش صدا این آیسی که دوستمون معرفی کردن یکم گرونه ، و شما میتونی یه ویو پلیر با خود میکرو بسازی که حالا یا از حافظه های خارجی مثل at45d استفاده کنید یا از MMC
من برای یه کارگاه تجاری این کار رو با مگا 8 انجام دادم