PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در واردات عمده(لطفا شرکت کنید)

kavir
26-11-2012, 21:26
سلام
دوستان دوتا کار اساسی میخوایم انجام بدیم البته از بهمن هست
1. حمایت دوستانی که میخوان فروشگاه قطعات بزنن که با تعداد کم قیمت عمده بدیم
2. واردات عمده قطعات الکترونیک ,انتن , سوکت و...

البته مورد دوم موجودی انبار ممکنه نباشه قطعا هم نمیشه هزاران قلم جنس نمیشه عمده اورد ولی مشخصات و قیمت بدیم تا هم دوستان قیمت دستشون بیاد هم برای تولیدی ها راه باز تر بشه

لطفا نظراتتون رو بفرستین و توی چه مواردی به نظر شما نیاز بیشتر هست وارد بشیم/؟:wink:

nima_elc
26-11-2012, 22:24
اتفاقا اقای زارعی ممنون میشم بگید حدودا برای راه انداختن یک فروشگاه قطعات چقدر هزینه اولیه لازم هست و در امدش به نسبت چطوره؟بیشتر از 30 تومن برای اول کار لازمه؟

KHM
26-11-2012, 22:27
به نظر من قطعات smd واقعآ جا داره تو فروشگاه باشه...
و اونیکی قطعات پر استفاده مثل چند رنج خازن(همه اش لازم نیست) و مقاومت و آیسی های پر استفاده واقعآ جاشون تو فروشگاه خالیه...
حالا لازم هم نیست که حتمآ ارزون باشه...ولی باشه خیلی خوب میشه...
البته تاکیدم بیشتر رو قطعات smd هست...
در کل هرچی تنوع یبشتر باشه بهتره...حتی اگه ارزونتر هم نباشه...
اونوقت هرچی لازمه میشه از 1جا گرفت...
البته خوب قبول دارم قطعات ریز دردسرشون بیشتره و سودشون کمتر...به خاطر همین تعداد باشه (مثلآ فلان قطعه تو بسته 50 تا 100 تایی)

r0zbeh
26-11-2012, 22:35
من روند فعلی فروشگاه رو میپسندم قطعات خاص بیارین و رو تعداد و حتما موجود داشته باشین
کارخونه خود ما قیمت براش فقط عدد هست ! کمش خوبه ولی به شرطی که طرف موجود داشته باشه وگرنه پول بده بعدا بیاریم به دردش نمیخوره.
قطعات خاص و کم بیارید و رو تعداد با قیمت خیلی کم

Pioneer
26-11-2012, 22:46
لزوما نمیخواستم اینو بگم ولی شخصا به فروشگاه کویر اعتماد دارم و خوشحال میشم اکثر قطعات چه معمولی چه خاص رو از طریق این فروشگاه تهیه کنم! بنابر این خوشحال میشم اکثر قطعات حرفه ای و صنعتی و مخصوصا های تک هم در فروشگاه باشه و البته با کیفیت و قیمت مناسب!

KHM
26-11-2012, 22:57
خوب منم منظورم این نیست که این قطعات دیگه نباشه که...
منظورم اینه که بله قطعات خاص باشه مثل همیشه...در کنار اونا قطعات معمولی پرمصرف هم باشه...
حالا قطعات معمولی پر مصرف لازم هم نیست حتمآ ارزونتر باشه...
وگرنه قطعات خاص که واقعآ عالیه و مزیت این فروشگاه..

kavir
26-11-2012, 23:21
اتفاقا اقای زارعی ممنون میشم بگید حدودا برای راه انداختن یک فروشگاه قطعات چقدر هزینه اولیه لازم هست و در امدش به نسبت چطوره؟بیشتر از 30 تومن برای اول کار لازمه؟
نه برای شروع خوبه همین
مهمترین چیز مهندس شناخت از بازار دوبرو برت هست خرید و جنس انبار کردن بیشترین ضرر برات داره باید ببینی مثلا السیدی فروشش خوبه یا نه میکرو چطوره و...
دقیقا برای همین ما میخوایم به دوستانی که قصد راه اندازی فروشگاه دارن کمک کنیم که اول کار خیلی جنس توی انبار نکنن بعدا توش بمونن به تعداد کم بخرن و قیمت عمده حساب کنیم تا بازار خودشون بشناسن و خوب طبیعتا این عزیزان بعدا عمده ای از ما خواهند گرفت و برای ما هم قطعا خوبه:0013:یک سود دو طرفه هست

به نظر من قطعات smd واقعآ جا داره تو فروشگاه باشه...
و اونیکی قطعات پر استفاده مثل چند رنج خازن(همه اش لازم نیست) و مقاومت و آیسی های پر استفاده واقعآ جاشون تو فروشگاه خالیه...
حالا لازم هم نیست که حتمآ ارزون باشه...ولی باشه خیلی خوب میشه...
البته تاکیدم بیشتر رو قطعات smd هست...
در کل هرچی تنوع یبشتر باشه بهتره...حتی اگه ارزونتر هم نباشه...
اونوقت هرچی لازمه میشه از 1جا گرفت...
البته خوب قبول دارم قطعات ریز دردسرشون بیشتره و سودشون کمتر...به خاطر همین تعداد باشه (مثلآ فلان قطعه تو بسته 50 تا 100 تایی)
با حرفت کاملا موافقم که طرف مثلا یک برد ارم خواست بزنه همه چیزش جور باشه اینطرف اونطرف خرید نکنه و دقیقا این مسئله از بهمن درصدد هستیم حل کنیم

من روند فعلی فروشگاه رو میپسندم قطعات خاص بیارین و رو تعداد و حتما موجود داشته باشین
کارخونه خود ما قیمت براش فقط عدد هست ! کمش خوبه ولی به شرطی که طرف موجود داشته باشه وگرنه پول بده بعدا بیاریم به دردش نمیخوره.
قطعات خاص و کم بیارید و رو تعداد با قیمت خیلی کم
این مورد رو برای همه قطعات نمیشه واقعا کمر شکنه. ولی بهترین راهکار اینه که هفته به هفته جنس میاد مثلا اگر تعداد بالا میخواین هفته بعد بدستشون برسونیم
فعلا دلار نوسان داشت و نمیشد روش برنامه ریزی کرد ولی ثابت بشه این مورد میشه روش کار کرد

لزوما نمیخواستم اینو بگم ولی شخصا به فروشگاه کویر اعتماد دارم و خوشحال میشم اکثر قطعات چه معمولی چه خاص رو از طریق این فروشگاه تهیه کنم! بنابر این خوشحال میشم اکثر قطعات حرفه ای و صنعتی و مخصوصا های تک هم در فروشگاه باشه و البته با کیفیت و قیمت مناسب!
ببینید کلا ما یعنی کویرالکترونیک و ایران میکرو هم که تیم خودمون هست زوم روی السیدی و قطعات اس ام دی هستیم و مخصوصا بردهای اموزشی این میشه کار و تخصص اصلی ما ولی
ما دوستانی داریم که در کنار هم هستیم و اعتماد داریم و مثلا igbt,ledو... هر نوعی که بخواین میشه تامین کرد
البته بگم این رفقای ما معمولا می فرستن به تهران و برای تعداد کم نمیشه خرید داشت. البته مورد خاصی بود حتما بگین چون همشهری خودمون هستن :0013: مخصوصا igbt

خوب منم منظورم این نیست که این قطعات دیگه نباشه که...
منظورم اینه که بله قطعات خاص باشه مثل همیشه...در کنار اونا قطعات معمولی پرمصرف هم باشه...
حالا قطعات معمولی پر مصرف لازم هم نیست حتمآ ارزونتر باشه...
وگرنه قطعات خاص که واقعآ عالیه و مزیت این فروشگاه..
شاید باور نکنید ولی اکثر موارد خاص چون خودم برام جالب بوده اوردم و شدیدا علاقه به جنس های جدید و خوب دارم و لطفا اگر موردی دیدین ما رو بی نصیب نذارید اگر خوب باشه و تائید بشه 100 درصد میاریم:0013:
ممنون از همه دوستان که همیاری میکنید

cmuiran
26-11-2012, 23:57
سلام مهندس وقت شما بخیر
بیشتر بستگی به مصرف داره مثلا باید شرایط در نظر گرفت که تو این سایت بیشترین المانی که مصرف میشه میکروکنترلر هست پس خیلی خوبه میشه شما خانواده arm , avr به قیمت مناسب ارائه بدین
مصرف بعدی اون بازم به شرایط بسنگی داره ال سی دی هس نه ال سی دی رنگی معمولی ها منظورمه و یک سری سوکت های مثل idc,pin heder
ولی مقاومت قطعات ریز بیخیال ، البته ماژول ها کاربردی زیادی هم داریم که خیلی پر مصرف هستند حالا دوستام در مورد ماژول های پر مصرف بگن که عالی میشه که چه مدل مصرف بیشتری داره
حالا ما فقط نظر دادیم ، شاید اشتباه باشه

nima_elc
27-11-2012, 01:07
ممنون آقای زارعی
چطور میتونم در مورد شروع کار یکم تحقیق کنم ؟(بیشتر در مورد هزینه ها و میزان سود و زیان کار )چون نمیخوام مثل بقیه یک مغازه بزنم فقط مقاومت باشه و 7805 و چیزای معمول دیگه:mrgreen:
فعلا میخواستم در مورد خرید بصورت عمده تحقیق کنم که از چه جاهایی میشه خرید کرد و یا اینکه واردات قطعات را باید به کجا سفارش داد؟

kavir
27-11-2012, 10:00
ممنون آقای زارعی
چطور میتونم در مورد شروع کار یکم تحقیق کنم ؟(بیشتر در مورد هزینه ها و میزان سود و زیان کار )چون نمیخوام مثل بقیه یک مغازه بزنم فقط مقاومت باشه و 7805 و چیزای معمول دیگه:mrgreen:
فعلا میخواستم در مورد خرید بصورت عمده تحقیق کنم که از چه جاهایی میشه خرید کرد و یا اینکه واردات قطعات را باید به کجا سفارش داد؟
شما بازار چین رو جا بده توی مغازت و کار کن!
یعنی به برشور تهیه کن و چون واردات داریمو میتونیم برات تهیه کنیم ولی قبلش هماهنگ کن مشخصات شهرتون صنعتی بودن و.. برام توی پیام خصوصی بفرست تا بگم چیکار کنید. فعلا با بروشور شروع کن
یا نخواستین هرچیزی که توی فروشگاه ما هست توی مغازه خودت بدون بهتر از این؟

morteza_rk
27-11-2012, 13:43
سلام

به نظر من قطعات باید جور باشه. مثلا شما ببینید خیلی از مغازه های تعمیرات موبایل هستن که شارژ می فروشن. درحالیکه سود حاصل از فروش شارژ در برابر سود تعمیرات هیچه. اما برای جور کار شارژ،انواع بند،آویز و ... رو هم دارن.
یا مثلا سوپر مارکت نون میاره ، طرف با خودش میگه یکی می خواد نون بخره میاد تو دوتا قلم جنس دیگه هم می خره. مثل تخم مرغ یا کره یا پنیر و... حالا اگه اون آقا نون نداشته باشه احتمال اینکه فروش کره و پنیر و تخم مرغ رو هم از دست بده خیلی بالاست.

بنابراین فروشگاه سایت هم باید اینطوری باشه. من خودم از سایتی توی تهران خرید می کنم که جنساش خیلی خیلی جوره. فقط یه مشکلی داره که اونم قیمته. یکم نسبت به بازار بالاست. ولی من مجبور میشم از اونجا خرید کنم. چون خیلی از این وسایل جزئی رو می خوام که کویر نداره. مثلا نمیشه من بیام میکرو از کویر بخرم بعد بخاطر 6 تومن خازن و مقاومت و رگولاتور دوباره پول پست بدم و از یه فروشگاه دیگه بخرم.

به نظر من خازن و مقاومت یه رنج های پرکاربردی هست که اونا باید به فروشگاه اضافه بشه و بقیه ی موارد هم همینطور.

AnonyJavad
27-11-2012, 14:29
من که میگم قطعات الکترونیکی هم مثل اینترنت می مونه، هرچی ارزون تر باشه و فراوانیش هم بیشتر ، اون کشور سریعتر پیشرفت میکنه.
البته این قطعات ریز الکترونیکی باید کنار تجهیزات بزرگ CNC باشند تا تاثیرشون بگذاره.
اگه یه زمان برسه که هرکسی بتونه یه کارگاه کوچیک CNC و اندازه گیری الکترونیک توی خونش با قیمت مناسب درست کنه، (مثل اتفاقی که برای اینترنت پرسرعت افتاد) اون وقت میشه امیدوار بود که کشور هم توی صنعت پیشرفت کنه.

بماند که توی این کشور صبح از خواب بلند میشی، یهو می بینی، دلار 2 برابر شده یا معافی سربازیت لغو شده یا جنگ شده... زندگی و تجارت ثبات و امنیت نداره اینجا!:unh:

abolfazld
27-11-2012, 14:32
سلام به همه و همچنين آقاي زارعي عزيز
مواردي كه از نظر اينجانب مورد نياز فروشگاه است .
1- جاي ميكروكنترلر هاي avr ,picتوي فروشگاه خالي هست كه بازار خوبي هم داره
2-فروشگاه از لحاظ فروش نرم افزار ضعيف هست كه نرم افزارهايي مثل آلتيوم ورژنهاي به روز ،ديتاشيت ها،شبيه سازها و ... ميتوانند وارد فروشگاه شوند مانند جوان الكترونيك كه فروش زيادي در اين قسمت دارد.
3-قطعات مصرفي هر چند كوچك،ارزان و دست و پا گير نياز شديد فروشگاه است.همانطور كه دوست عزيز آقاي رحيمي فرمودند به خاطر چند قطعه از اين فروشگاه به آون فروشگاه نپريم و يا مجبور به اتلاف وقت جهت جستجو در بازار كنيم كه براي بچه هاي شهرستان گير اومدن بعضي از اونها هم مصيبته در ضمن آنكه چندين هزينه حمل و پست متحمل ميشود.
4-قطعات آزمايشگاهي مانند برد بورد و سيم هاي برد بوردي و ... نيز نيازه چون اكثر كساني كه مراجعه ميكنند اكثرا دانشجو ويا دانش آموزند و در خيلي از مراحل در مقياس ازمايشگاهي كار ميكنند.حالا اگر اوردن بعضي از اونها مثل سيم برد بوردي سخته خوب چند نفر و يا تيم بسازند وارد فروشگاه كنند.
5-هدر بوردها يي براي ميكروهايsmd نيز ميتونه توسط اعضاي فعال به صورت حرفه اي طراحي و ساخته و وارد فروشگاه بشه.
البته راه اندازي چنين فروشگاهي كار بسيار سنگين و وقت گير هست

dariush_ab
13-03-2013, 23:41
سلام مهندس زارعی عزیز.
من هم کاملا با نظر زیر موافقم.

من هم دوست دارم همه چیز رو بتونم از فروشگاه شما بخرم.البته درسته که ارائه همه قطعات غیر ممکنه ولی اگر بشه تا حدی که براتون مقدوره دامنه قطعات فروشگاه رو زیاد کنید خیلی عالیه چون خیلی از ما با وجود فروشگاه شما دیگر قطعات رو از جاهای دیگه نخواهیم خرید.

به عنوان نمونه اگر lpc1788 رو دارید خوبه که قطعات جانبیش هم تو فروشگاه باشه. ویا وقتی برد کوبی رو ارائه میکنید لوازمی که برای گسترشش لازمه هم ارائه کنید.

در مورد بعضی از قطعات هم برای اطمینان از بازارش شاید خوب باشه قبلش یک نظر سنجی صورت بگیرد.

در هر صورت خواسته ما موفقیت شماست.

kavir
13-03-2013, 23:51
سلام
در مورد قطعات بله ولی زمان بر هست
این که مشتری کارش به خاطر یه مقاومت لنگ نمونه توی اولیت ما هست که طرف بیشتر قطعات برای تولید یک برد بتونه بخره

قطعات در کل سود کم و وقت گیر هست و حداقل یک نیرو اضافی برای این کار میخواد ولی در سال جدید قطعا بخش قطعات بشدت تقویت خواهد شد

Ma3ood
14-03-2013, 01:17
قرار بود بهمن ماه امسال یه اتفاقاتی بیفته !!!!!!!!!:mrgreen:

amin1139
14-03-2013, 01:33
سلام

به نظر من قطعات باید جور باشه. مثلا شما ببینید خیلی از مغازه های تعمیرات موبایل هستن که شارژ می فروشن. درحالیکه سود حاصل از فروش شارژ در برابر سود تعمیرات هیچه. اما برای جور کار شارژ،انواع بند،آویز و ... رو هم دارن.
یا مثلا سوپر مارکت نون میاره ، طرف با خودش میگه یکی می خواد نون بخره میاد تو دوتا قلم جنس دیگه هم می خره. مثل تخم مرغ یا کره یا پنیر و... حالا اگه اون آقا نون نداشته باشه احتمال اینکه فروش کره و پنیر و تخم مرغ رو هم از دست بده خیلی بالاست.

بنابراین فروشگاه سایت هم باید اینطوری باشه. من خودم از سایتی توی تهران خرید می کنم که جنساش خیلی خیلی جوره. فقط یه مشکلی داره که اونم قیمته. یکم نسبت به بازار بالاست. ولی من مجبور میشم از اونجا خرید کنم. چون خیلی از این وسایل جزئی رو می خوام که کویر نداره. مثلا نمیشه من بیام میکرو از کویر بخرم بعد بخاطر 6 تومن خازن و مقاومت و رگولاتور دوباره پول پست بدم و از یه فروشگاه دیگه بخرم.

به نظر من خازن و مقاومت یه رنج های پرکاربردی هست که اونا باید به فروشگاه اضافه بشه و بقیه ی موارد هم همینطور.
کاملا درسته
اینم اضافه کنم
به نظر من بهترین راه اینه که همه نوع قطعاتو بیارین ولی اونایی که پرمصرفند بیشتر بیارین و ارزون تر و اونایی که کم مصرفند کمتر بیارین و گرون تر بدین چون قطعات کم مصرف یعنی خوابیدن سرمایه حتی گاهی باید انقدر قیمت بذارین که یکیش به قیمت کل انبار اون قطعه در بیاد برای مشتری.
منی که این حرفو میزنم ذی نفع نیستم فقط دوست دارم فروشگاه ها پیشرفت کنن و بتونیم هر چیزی که خواستیم به راحتی تهیه کنیم نه با بدبختی !!!

amin1139
14-03-2013, 01:35
سلام
در مورد قطعات بله ولی زمان بر هست
این که مشتری کارش به خاطر یه مقاومت لنگ نمونه توی اولیت ما هست که طرف بیشتر قطعات برای تولید یک برد بتونه بخره

قطعات در کل سود کم و وقت گیر هست و حداقل یک نیرو اضافی برای این کار میخواد ولی در سال جدید قطعا بخش قطعات بشدت تقویت خواهد شد
دوست عزیز شما چرا فقط سود حاصل از قطعه رو میبینی خود من تا حالا ده با میخواستم از این فروشگاه خرید کنم ولی متاسفانه چون pic و بعضی قطعات دیگه توش نبود ال سی دی و چیزای دیگه رو هم از یک جای دیگه خریدم

Ma3ood
14-03-2013, 17:30
دوست عزیز شما چرا فقط سود حاصل از قطعه رو میبینی خود من تا حالا ده با میخواستم از این فروشگاه خرید کنم ولی متاسفانه چون pic و بعضی قطعات دیگه توش نبود ال سی دی و چیزای دیگه رو هم از یک جای دیگه خریدم

دقیقا موافقم برای منم خیلی پیش اومده
الان جنسی که کویر وارد کرده یه جا دیگه 1 تومن ارزونتر هم میده جنس هاشم جووره
خوب مجبور میشم برم از اونجا بخریم:baad:

mahdi74
14-03-2013, 18:31
سلام
منم با گفته دوستمون موافقم
برای من تا حالا بیش از 10 بار پیش اومده.
آخرین بار همین چند روز پیش یک سفارش رو نصف و نیمه ثبت کردم ولی آخر کنسلش کردم چون چند تا قطعه دیگه میخواستم که توی سایت موجود نبود .

البته اگر قیمتها قرار باشه خیلی بالا بره و اونجوری که دوستمون گفتند یک قطعه به قیمت کل انبار برسه که بازم خوب نیست , تا چند درصد اضافه برای بعضی قطعات میشه پرداخت کرد ولی اگر قرار باشه برای تعداد زیادی از قطعات هزینه چند برابر بپردازیم که باز میشه همین وضعیت فعلی .
پیشنهاد میکنم قطعات کم مصرف , به تعداد خریداری شده یا بر اساس قیمت کل فاکتور تخفیف بخورند ( تخفیف قابل ملاحظه ):mrgreen: .
اینجوری هم قیمتهای تکی رو میشه بالا برد و هم کسانیکه تعداد قابل توجهی میخرند ضرر نمیکنند .

kavir
14-03-2013, 21:03
خوب دوستان از قطعاتی که میخوان کامل بشه لطفا برای من پیام خصوصی بفرستین بررسی کنم ببینم چیا کارتون لنگ میذاره

Ma3ood
14-03-2013, 21:26
همین الان خودتون یه سر به فروشگاه بزنیدبیش از 30 درصد اجناس فروشگاه فکر کنم غیر قابل خرید باشه
دوستان اجناسی مثل قطعاتی اولیه مثل سلف- خازن - مقاومت
انواع میکروکنترلر ها - انواع ای سی کاربردی
انواع فرستنده گیرنده هاااا
ولی اگه نمی خواهید به قول خودتون مقاومت و .... بیاورید که سود اوریش پایین و دردسر داره پس حداقل ماژول هاتون را کامل کنید که تک باشید:wink:

kavir
14-03-2013, 21:47
همین الان خودتون یه سر به فروشگاه بزنیدبیش از 30 درصد اجناس فروشگاه فکر کنم غیر قابل خرید باشه
دوستان اجناسی مثل قطعاتی اولیه مثل سلف- خازن - مقاومت
انواع میکروکنترلر ها - انواع ای سی کاربردی
انواع فرستنده گیرنده هاااا
ولی اگه نمی خواهید به قول خودتون مقاومت و .... بیاورید که سود اوریش پایین و دردسر داره پس حداقل ماژول هاتون را کامل کنید که تک باشید:wink:
اگر دقت کرده باشین ما زوم روی السیدی و بردهستیم تا قطعات
برای ماژول روی لطفا لیست کنید

Ma3ood
14-03-2013, 22:00
GPS
GSM
GPRS,EDEG
RFID
ZigBee
Bluetooth
USB
ماژول FM
رادیویی RF
و.......

lpln852
14-03-2013, 22:34
این برد رو هم دوباره وارد کنید

برد stm32f103 با السیدی3.2 اینچ و درایور ssd1963 (You can see links before reply)

kavir
14-03-2013, 22:52
این برد رو هم دوباره وارد کنید

برد stm32f103 با السیدی3.2 اینچ و درایور ssd1963 (You can see links before reply)
این برد خیلی گرون درمیاد حدودی 270-280 خوب یکی مارس برد بگیرین خیلی بصرفه تره

lpln852
14-03-2013, 22:55
این برد خیلی گرون درمیاد حدودی 270-280 خوب یکی مارس برد بگیرین خیلی بصرفه تره

اون چندتا مشکل داره برنامه نویسی اندریود باید بلد باشی بعد tft نمیخوره
چیزه ارزونتر با این مشخصات هم باشه خوبه چون واقعا ابن همچی داشت

sigma-mx
15-03-2013, 00:27
سنسور و ماژول
قطعات smd مثل رگولاتور و .... یا حتی همین مقاومت و خازن و ... تعداد بالا بفروشید . یقینا قیمتش کمتر میشه . برای شما هم دردسرش کمتره تعداد بالا بدین ..

مثلا تو عنوان کالا بگذارید : مقاومت smd ، بسته 50 تایی

Doloop
15-03-2013, 19:22
در میکروهای ARM قیمت پائین هم یه فکری بکنید

چون واقعا کار راه اندازه...

مثلا الان حداقل میکروی فروشگاه 22000 تومن هست اونم اتمل

میکروهایی مثل LPC1114 تموم شده

LPC1313 هم بیارین ...

STM32F103RET6
STM32F103RBT6
STM32F103CBT6

که از لحاظ قیمت هم خیلی به صرفه تر از AVR هست

STM32F407VGT هم که قرار بود بیارید ....

یک مدل السیدی کاراکتری ارزان مثلا 2*16 هم توی فروشگاه باشه خوبه

مسئله ارزونی واقعا همه رو درگیر خودش کرده ولی با وجود السیدی های رنگی روی این مورد زیاد تاکید ندارم

AVR هم از پر مصرفهاش بیارید خوبه ولی به شخصه روی این مورد هم باز تاکید ندارم :mrgreen:
ولی خوب وقتی قراره مقاومت و خازن و... بیارید چرا اینها نباشن !!!

فعلا همینا ...
برای همه آرزوی موفقیت در سالهای آتی عمر و سربلندی در آخرت میکنم :0013:

kavir
15-03-2013, 19:33
بهتره من سیاست کاری خودمون بگم شاید بهتر باشه
ببینید اول اینکه روی همه چیز نمیشه کار کرد ما بیشتر زوم شدیم روی السیدی و الانم خدا رو شکر به صورت عمده داریم میاریم و همه تلاشمون این بوده که این بخش کامل بشه البته هنوز ناقصی داره ولی با سورس های جدیدی که گیر اوردیم این ناقصی بعد عید رفع میشه
بعدش نوبت ماژولها هست اگر دقت کرده باشید ما اصلا روی قطعات زوم نبودیم و قطعات خیلی خاصی نداریم

بعد عید بخش ماژول تقویت میشه
بعدش نوبت قطعات کاربرد هست
قطعات تنوع زیادی داره و نیاز به بررسی داره
لطفا نام دقیق ماژول های کاربردی که استفاده میکنید قطعات کاربردی بنویسید از کلی گفتم خودداری کنید
تا راحتر بشه زوم شد روش

lpln852
16-03-2013, 16:03
ماژول rfid هم بیارید مثل em-18

microprocesor_2002
16-03-2013, 16:37
سلام به همه ...
Lm3404hv یه ای سی ای ای دی درایور با جریان 1.5 آمپر ، برای کنترل انواع ال ای دی پاور با تعداد بالا ....
Dm163 یک ای سی ال ای دی درایور با 24 خروجی که میشه 2تا کار جالب باهاش انجام داد :
1- برای انواع دستگاههایی که ورودی انها بصورت جریان هستش .... یعنی میشه جوری با اینها کار کرد که ازشون جریان 4 تا 20 میلی امپر گرفت (بدون ترانزیستور خروجی)
2- میتونیم باهاش یه دونه تابلو روان مثلا 16 میلیون رنگ ساخت ... یه جورایی همون led tv با اندازه بزرگ
- در رابطه با مورد دوم یه فکرای جالبی دارم که با کمک دوستان میتونم کارای خارق العاده ای انجام بدم ....

test00
18-03-2013, 09:14
با سلام :hi:
نیکی و پرسش ؟؟!!!..
وارادات قطعات چه بر حسب سفارش و چه برای معرفی و استفاده که شامل قطعات جدید میشه برای الکترونیکی ها مثل تزریق خون میمونه به افرادی که نیاز به خون دارن :0013:
( البته انشالا که برای هیچ کس این مشکل پیش نیاد )
اما باور کن مثل این موضوع حیاتی هست و خواهان داره

kavir
18-03-2013, 11:18
بازار فروش کلا به صورت رنجیر وارد باید باشه
مثلا همه چیز اوردن مثل اینه شما توی بازار طلا فروش بخوای مس گری بزنی:mrgreen:
مثلا اگر وارد بخش السیدی شدین باید کامل باشه که ما هنوز داریم این بخش رو کامل میکنیم
کار واقعا سختیه تامین به موقع این جنس ها
مثلا الان میخوایم وارد ماژول فروسنده و گیرنده بشیم باید کامل کنیم در حد قابل قبول و....
بهترین کار اینه وقتی برنامه واردات یک بخش ریخته شد دوستان تمامی ماژولها و قطعاتی که توی اون بخش مصرفی هست بگن
الان زوم روی ماژول ها هستیم داریم لیست میکنیم بعد عید بیاریم
بعد ش نوبت قطعات برد آرم هست که نیاز های اولیش بیاریم

Mahdi_sam7
18-03-2013, 13:28
سلام آقاي مهندس زارعي
خسته نباشين و دستتون هم درد نكنه
اگه ممكنه ال سي دي 7 اينچ 40 پين رو هم وارد كنين واسه وصل كردنش به coreboard
ممنون سال نو هم پيشاپيش مبارك
واسه زحماتي هم كه سال 91 كشيدين ممنون

kavir
18-03-2013, 13:29
سلام آقاي مهندس زارعي
خسته نباشين و دستتون هم درد نكنه
اگه ممكنه ال سي دي 7 اينچ 40 پين رو هم وارد كنين واسه وصل كردنش به coreboard
ممنون سال نو هم پيشاپيش مبارك
واسه زحماتي هم كه سال 91 كشيدين ممنون
سلام مهندس
قدمت خیر هست الان 50 تاش رسید دستم:0013:

Mahdi_sam7
18-03-2013, 13:32
چه خوب
قيمت؟
راستي من يك چيز ديگه هم مي خواستم بگم
اگه ميشه بردها و ال سي دي هايي كه ميارين رو به صورت كلي همشون رو نفروشين و هميشه داخل فروشگاه يك تعدادي واسه كسايي كه مصرفشون كمتر نگهدارين
دوباره ممنون

microprocesor_2002
18-03-2013, 13:38
سلام به همه ...
Lm3404hv یه ای سی ای ای دی درایور با جریان 1.5 آمپر ، برای کنترل انواع ال ای دی پاور با تعداد بالا ....
Dm163 یک ای سی ال ای دی درایور با 24 خروجی که میشه 2تا کار جالب باهاش انجام داد :
1- برای انواع دستگاههایی که ورودی انها بصورت جریان هستش .... یعنی میشه جوری با اینها کار کرد که ازشون جریان 4 تا 20 میلی امپر گرفت (بدون ترانزیستور خروجی)
2- میتونیم باهاش یه دونه تابلو روان مثلا 16 میلیون رنگ ساخت ... یه جورایی همون led tv با اندازه بزرگ
- در رابطه با مورد دوم یه فکرای جالبی دارم که با کمک دوستان میتونم کارای خارق العاده ای انجام بدم ....

kavir
18-03-2013, 14:59
چه خوب
قيمت؟
راستي من يك چيز ديگه هم مي خواستم بگم
اگه ميشه بردها و ال سي دي هايي كه ميارين رو به صورت كلي همشون رو نفروشين و هميشه داخل فروشگاه يك تعدادي واسه كسايي كه مصرفشون كمتر نگهدارين
دوباره ممنون
قیمت تا شب میذارم توی سایت
والا این السیدی 40 پین قبلا 50 تا تستی اوردیم یک شرکت نطامی 5 تاش خرید و تست کرد ما بقییش هم درخواست داد همش خرید
ولی الان 100 تایی خردیم نگران نباشید اینو میاریم

Fanderfart
18-03-2013, 16:55
سلام

از این ماژول های پایلوت مخصوص هلکوپتر و مالتی کوپتر هم بیاورید،
اگه بشه مشابه این بردها رو داخل ایران زد خیلی خوب هست و قیمتش خیلی پایین تر میاد.

bascom2
18-03-2013, 18:48
با سلام
ایسی ft800 را ساخت شرکت معروف ftdi را نیز وارد کنید خدای tft lcd هست

kavir
18-03-2013, 19:04
با سلام
ایسی ft800 را ساخت شرکت معروف ftdi را نیز وارد کنید خدای tft lcd هست
سلام
بررسی شد خیلی جدید هست هنوز توی چین هم نیست

bascom2
18-03-2013, 21:46
سلام
از خود سرکت سازندش نمی تونید وارد کنید
الان اکثر کامپایلر های micre داره ساپورت میکنه چند تا نرم افزار هم برای طراحی فونت و این جور چیز ها داره خود ایسیش هم که خیلی پیشرفته است و البته دارای یک شرکت سازنده جواب پس داده
در ضمن این هم اطلاعات نمایندگی چین:

China Office Future Technology Devices International Limited (China)Room 1103,
No. 666 West Huaihai Road,
200052
Shanghai, P.R. China
Tel: +86 (21) 62351596
Fax: +86 (21) 62351595

E-Mail (Sales): cn.sales@ftdichip.com (cn.sales@ftdichip.com)
E-Mail (Support): cn.support@ftdichip.com (cn.support@ftdichip.com)
Web Site URL: You can see links before reply (You can see links before reply)

kavir
18-03-2013, 22:03
سلام
از خود سرکت سازندش نمی تونید وارد کنید
الان اکثر کامپایلر های micre داره ساپورت میکنه چند تا نرم افزار هم برای طراحی فونت و این جور چیز ها داره خود ایسیش هم که خیلی پیشرفته است و البته دارای یک شرکت سازنده جواب پس داده
در ضمن این هم اطلاعات نمایندگی چین:

china office future technology devices international limited (china)room 1103,
no. 666 west huaihai road,
200052
shanghai, p.r. China
tel: +86 (21) 62351596
fax: +86 (21) 62351595

e-mail (sales): cn.sales@ftdichip.com (cn.sales@ftdichip.com)
e-mail (support): cn.support@ftdichip.com (cn.support@ftdichip.com)
web site url: You can see links before reply (You can see links before reply)
این ایسی ها تا عمده پخش نشه بصرفه نیست
نماینده که دارن ولی قیمتش سرسام آور میشه مگر اینکه تعداد بالا بخواین

Deja Vu
22-03-2013, 14:32
با سلام و خسته نباشید خدمت اقای زارعی
امیدوارم سال 92 رو به خوبی شروع کرده باشین
من راستش رفته بودم تو سایت powermcu و یک نکته خیلی واسم جالب بود که پاسخش و از شما می خوام
قیمت ال سی دی 7 اینچ 40 پین رو زده 37 دلار و قیمت coreboard 1788 رو زده 40 دلار
ولی قیمتایی که شما تو سایت زدین واسه ال سی دی 7اینچ هستش 120 تومان و قیمت coreboard رو زدین 212 تومان. می خواستم بدونم این قدر تفاوت قیمت واسه چیه
lcd 7inch 40 pin coreboard
40$ 37$
212 تومان 120 تومان
ممنون

Ma3ood
22-03-2013, 14:57
فک کنم شما با دلار 1226 تومنی حساب میکنی :mrgreen:

kavir
22-03-2013, 15:10
با سلام و خسته نباشید خدمت اقای زارعی
امیدوارم سال 92 رو به خوبی شروع کرده باشین
من راستش رفته بودم تو سایت powermcu و یک نکته خیلی واسم جالب بود که پاسخش و از شما می خوام
قیمت ال سی دی 7 اینچ 40 پین رو زده 37 دلار و قیمت coreboard 1788 رو زده 40 دلار
ولی قیمتایی که شما تو سایت زدین واسه ال سی دی 7اینچ هستش 120 تومان و قیمت coreboard رو زدین 212 تومان. می خواستم بدونم این قدر تفاوت قیمت واسه چیه
lcd 7inch 40 pin coreboard
40$ 37$
212 تومان 120 تومان
ممنون
سلا م مهندس
بله حق با شما هست تفاوت قیمت ها چشم گیر هست
دلیلش اینه
1. پاور از دوستان ما هست در چین چند سالی هست ازش خرید داریم
2. ما در اصل نمایندگی رسمی و انحصاری مارس که گرفتیم یعنی همون پیش خریدش فقط 100 تا برد بود و این مهم باعث شده قیمتی که به ما میدن کمتر از جاهای دیگه باشه
چون هم به تعداد خرید میشه هم نمایندگی هستیم

exelance
22-03-2013, 15:15
سلام آقای زارعی لطفا به فکر مبدل و اپ امپ سرعت بالا هم باشین کلا تو ایران کمیاب هستن هیچجا پیدا نمی شه

kavir
22-03-2013, 15:48
سلام آقای زارعی لطفا به فکر مبدل و اپ امپ سرعت بالا هم باشین کلا تو ایران کمیاب هستن هیچجا پیدا نمی شه
پارت نامبرش بنویسید

bascom2
22-03-2013, 19:59
با سلام
این مبدل usb به سریال که قبلا در فروشگاه بود را نیز دوباره وارد کنید ایسی خیلی خوب و ارزونی بود
pl2303 منظورم هست

kavir
22-03-2013, 21:14
با سلام
این مبدل usb به سریال که قبلا در فروشگاه بود را نیز دوباره وارد کنید ایسی خیلی خوب و ارزونی بود
pl2303 منظورم هست
سلام
کابلش هست توی فروشگاه آیسیش هم خرید کردیم بعد عید میرسه

KHM
22-03-2013, 21:47
سلام به همگی...خوب نظر من:
مثلآ یکی میخواد sim900 بخره...lm2576 تموم شده..دیود شاتکی نیس..سلف جریان بالا که یکم سخت پیدا میشه نیس..
یا sim908...غیر این چیزا آنتن gps هم نیست...
که همین چیزا باعث میشه خیلیا از یه جا دیگه خرید کنن...
اگه همه چیز واسه این ماژول ها کامل بود واقعآ دست رقیبا رو میشد بست..به دوستم گفتم ازینجا بخر،جنسا مطمئن تر از سایت همسایه است،میگه خوب باید یه بارم ازونجا رگولاتور بگیرم بیاد دیگه..ماژولم از همون میگیرم...
به نظر من اگه همه چیز واسه یه محصول کامل باشه،فروشش خیلی بیشتر از محصولات بیشتر و ناقص تر هست..
pl2303 خیلی کاربردیه...بودنش خیلی خیلی خوبه...
یا یه چیز دیگه اینکه مثلآ قطعات خاص ساخت jlink هست ولی at91sam مورد نیاز براش نیست...

kavir
22-03-2013, 21:56
سلام به همگی...خوب نظر من:
مثلآ یکی میخواد sim900 بخره...lm2576 تموم شده..دیود شاتکی نیس..سلف جریان بالا که یکم سخت پیدا میشه نیس..
یا sim908...غیر این چیزا آنتن gps هم نیست...
که همین چیزا باعث میشه خیلیا از یه جا دیگه خرید کنن...
اگه همه چیز واسه این ماژول ها کامل بود واقعآ دست رقیبا رو میشد بست..به دوستم گفتم ازینجا بخر،جنسا مطمئن تر از سایت همسایه است،میگه خوب باید یه بارم ازونجا رگولاتور بگیرم بیاد دیگه..ماژولم از همون میگیرم...
به نظر من اگه همه چیز واسه یه محصول کامل باشه،فروشش خیلی بیشتر از محصولات بیشتر و ناقص تر هست..
Pl2303 خیلی کاربردیه...بودنش خیلی خیلی خوبه...
یا یه چیز دیگه اینکه مثلآ قطعات خاص ساخت jlink هست ولی at91sam مورد نیاز براش نیست...
بله دقیقا این مورد توی برنامه هست
پیگیرش هستم

bascom2
23-03-2013, 20:48
با سلام
لطفا ماژول gps -ublox neo 6m را که بسیار در زمینه gps موفق بوده وارد کنید

dariush_ab
24-03-2013, 01:46
سلام.
مهندس این قطعات جانبی کوبی و بویژه مارس هم وارد بشه خوبه.
منظورم قطعاتی که برای گسترش آنها لازمه.
درسته شما در آینده ان شا ا... برد گسترش رو میزنید ولی شاید یکی کارش با یک پین هدر هم راه بیفته
و یا قسمتی از کار رو لازم داشته باشه و بخواد خودش بسازه.
مارس هم از تو شکلش به نظر میرسه که پین هدر نداره و گیر آوردن پین هدرش یک کمی سخته.
اگر قطعاتی مثل همین پین هدر و یا دیود vga و یا .... تو فروشگاه باشه خیلی خوبه البته اگر برای شما دردسر ساز نباشه.
موفق باشید.

kavir
24-03-2013, 01:49
سلام.
مهندس این قطعات جانبی کوبی و بویژه مارس هم وارد بشه خوبه.
منظورم قطعاتی که برای گسترش آنها لازمه.
درسته شما در آینده ان شا ا... برد گسترش رو میزنید ولی شاید یکی کارش با یک پین هدر هم راه بیفته
و یا قسمتی از کار رو لازم داشته باشه و بخواد خودش بسازه.
مارس هم از تو شکلش به نظر میرسه که پین هدر نداره و گیر آوردن پین هدرش یک کمی سخته.
اگر قطعاتی مثل همین پین هدر و یا دیود vga و یا .... تو فروشگاه باشه خیلی خوبه البته اگر برای شما دردسر ساز نباشه.
موفق باشید.
بله یک سری قطعات نایابش که توی ایران نبود مثل یک آمپلی فایر که ولوم دیجیتال دارم از اونور اوردیم اشناءالله همه قطعاتش میذاریم براش فروش

shahrivar88
26-03-2013, 19:03
ما که هروقت سرزدیم فروشگاهتون اکثرا ناموجوده!
تنها 1 سری وسایل و ماژوله که جدیدا اضافه شده و موجود.
قسمت آی سی های کاربردیتون که خالیه خالیه.

mrmehdi
02-06-2013, 09:09
سلام
آقا برنامه ای واسه واردات این Nanad Flash که توی فروشگاه موجود داشتید ندارید؟
باتشکر

bascom2
16-06-2013, 01:07
با سلام
اقای زارعی قول مازول ها و ایسی های جدید را برای بعد عید داده بودید چی شد؟

microprocesor_2002
10-09-2016, 17:52
سلام
بررسی شد خیلی جدید هست هنوز توی چین هم نیست
سلام این ای سی الان دیگه جدید نیستش ... اگه میشه اینو بیارین تو فروشگاهتون ..
FT800q
FT810Q