PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماژول فرستنده ask برد بالا

x_vahid
11-11-2012, 14:48
سلام

از دوستان کسی فرستنده ask برد بالا سراع داره کجا گیر میاد .

مثل این مدل های زیر که پیوست کردم

تعداد بالا هم میخوام

kavir
26-11-2012, 21:21
سلام
برد بالا مثلا چقدر؟

x_vahid
27-11-2012, 02:15
سلام
ممنون
پیدا کردم و گرفتم

ali_h
27-11-2012, 10:34
سلام،
بد نیست اگر نتیجه کار رو برای استفاده افراد دیگه هم اینجا قرار بدید.
ممنون

tanha_71
01-04-2014, 18:11
سلام به دوست گلم. این ماژول را می توانید از تهران -خیابان جمهوری غربی پاساژ توکل - طبقه زیر زمین -دست چپ وسط سالن اسم مغازه یادم نیست اما پشت شیشه به نمایش گذاشته. و با نام tx-4000 می توانید آن را خریداری کنید.من این ماژول را خریدم و کار کردم . اینم عکسش:
You can see links before reply

شخصا این ماژول را تست کردم و با باتری 9 ولت نصفه خودم و رگولاتور 7805 به جای 7809 توانستم به برد 1 کیلومتر دست پیدا کنم این راهم بگم هرچه باطری شما جریان بیشتری بده سیگنال قدرت بیشتری برای طی کردن مسافت داره. اینم را هم بگم به جای رگولاتور 7805 باید از 7809 برای تغذیه این ماژول استفاده کنید. این ماژول در باند AM کار می کند و جریان مصرفی آن برای انتقال دیتا شما حدود 100 میلی به بالاس.با ای سی های سری pt می توانید به راحتی آن را راه اندازی کنید . ماژول من 315 می باشدو گیرنده ان هم 315 با قیمت 3 هزار تومن و خود فرستنده 25 هزار تومن می باشد.من هم با میکرو و هم با ای سی های اینکد و دکد راه اندازیش کردم و هیچ مشکلی نداشتم.من از آنتن 30 سانتی نیز استفاده کردم .
برد تست من در زیر دکل فشار قوی در مسیر مستفیم و بدون مانع و در هوای عادی بود و برد ان بیشتر از 1 کیلومتر بود که من تا پ کیلومتر را با ماشن کیلومتر گرفتم و جواب داد و بیشتر هم جواب می داد که مسیر را ادامه ندادم. چون بردش واسه من کافی بود. شرکت سازنده گفته تا 4 کیلومتر اما نتایج بدست آمده نهایت 2 کیلومتر است و برای ساخت ربات های بی سیم این ماژول زیبا را به شما پیشنهاد می کنم . ابعاد ان هم 3 سانت در حدود 4 سانت است. موفق و پیروز باشید