PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش قاب پلاستیکی سیستم نوبت دهی بانک!

morteza_rk
05-11-2012, 13:57
سلام

می خواستم ببینم که قاب پلاستیکی سیستم های نوبت دهی بانک هارو جائی می فروشن که بشه تهیه کرد؟

منظورم همون قابی هست که دور تابلو روان هر باجه میذارن و شماره های خونده شده داخلش نمایش داده میشه. این قاب ها یه تلق پلاستیکی تیره هم دارن که برای محافظت از ledها و جلوه ی بهتر اوناست.

جائی رو می شناشید که این قاب هاررو بفروشن؟

nima_elc
05-11-2012, 17:38
آقا مرتضی من اصفهان قبلا دیدم
ولی اینترنتی یا شرکتی که بفروشه سراغ ندارم
اگه رفتم طالقانی براتون قیمت میگیرم

morteza_rk
06-11-2012, 01:38
ممنون نیما جان. خیلی لطف می کنی. پس اگه از قبل بصورت آماده وجود داشته باشه که عالیه!:018:

vahidasm
06-11-2012, 02:11
سلام مهندس
فروشگاه بهار نداره؟؟(پاساژ امجد)

morteza_rk
06-11-2012, 15:27
سلام دادا

فروشگاه بهار نداره؟؟(پاساژ امجد)

من تو عمرم دوبار رفتم اونجا ، آخرین بار سال 89 بود فکر کنم. اون موقع همچین چیزی به چشمم نخورد.

vahidasm
06-11-2012, 15:58
خب مهندس رفتم من میپرسم واست
یه نیگا هم میندازم اگه شماره تلفنشو پیدا کردم میرسونم بهت
===
حالا من نمیدونم میخوای با اونا چیکار کنی ولی چند وقت پیش من خودم یه همچین چیزی احتیاج داشتم ولی کمی بزرگتر رفتم به اندازه دلخواهم ابزار های دورشو خریدم دادم همونجا واسم فارسی بر کرد بعدشم اومدم خونه با پیچ و مهره به هم وصلشون کردم گفتم این نکته رو هم بگم شاید به دردت بخوره

cmuiran
06-11-2012, 18:23
سلام

می خواستم ببینم که قاب پلاستیکی سیستم های نوبت دهی بانک هارو جائی می فروشن که بشه تهیه کرد؟

سلام
من قبلا فروشگاه بهار دیدم هم خود دستگاه هم قاب شماره ها
البته تا 2ماه قبل داشت ، شاید کاتالوگ قاب داشته باشم ، اگه پیدا کردم برات ارسال میکنم مهندس
خیابان جمهوری پاساژ امجد طبقه 2

morteza_rk
06-11-2012, 20:24
خب مهندس رفتم من میپرسم واست
یه نیگا هم میندازم اگه شماره تلفنشو پیدا کردم میرسونم بهت
خیلی لطف می کنی دادا.

چند وقت پیش من خودم یه همچین چیزی احتیاج داشتم ولی کمی بزرگتر رفتم به اندازه دلخواهم ابزار های دورشو خریدم دادم همونجا واسم فارسی بر کرد بعدشم اومدم خونه با پیچ و مهره به هم وصلشون کردم
عکس داری ازون کارت؟ ابزار دورش مگه پلاستیک نیست؟ تلقو چیکار کردی؟

من قبلا فروشگاه بهار دیدم هم خود دستگاه هم قاب شماره ها
البته تا 2ماه قبل داشت ، شاید کاتالوگ قاب داشته باشم ، اگه پیدا کردم برات ارسال میکنم مهندس
خیابان جمهوری پاساژ امجد طبقه 2
ممنون میشم دادا ، خود دستگاه کدومه دیگه؟

cmuiran
06-11-2012, 21:17
ممنون میشم دادا ، خود دستگاه کدومه دیگه؟

خود اون دستگاه منظورم همون نوبت ده اصلی میگم ، تابلو روان که معمولا سی ان سی میزنن

vahidasm
06-11-2012, 23:08
عکس داری ازون کارت؟ ابزار دورش مگه پلاستیک نیست؟ تلقو چیکار کردی؟
متاسفانه عکسی ازش ندارم چون کامپیوترم ویروسی شد و هر چی داشتم پاک شد
ابزار دورش پلاستیکی نبود فک کنم آلومینیوم بود.تو رنگهای مختلف موجوده.یه پلکسی سیاه هم از پامنار گرفتم اندازش رو در آووردم بعد انداختم توش مشکلی هم نداشت(خیلی تمیز دراومد)
برای من حدود نیم متر طولش میشد و 15 سانت هم حدودا عرض داشت.
البته اگه بخوای همه نوع بست وجود داره واسشون.برای من احتیاج نبود که ارتفاع داشته باشه (بصورت مکعب نمیخواستم باشه) بست معمولی گرفتم.
اگه دیدم عکس میذارم برات

modj.ir
07-11-2012, 00:32
You can see links before reply

morteza_rk
07-11-2012, 14:36
ممنون وحید جان. همچنین تشکر از شما جناب modj.ir