PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طرز كار مدار فرستنده سريال دزگير

rezaa
22-02-2009, 17:27
با سلام
من يك كنترل از راه دور دزدگير ماشين كه چهار كاناله است وهمراه گيرندش گرفتم :roll: ولي اطلاعاتي كه فرستنده به گيرنده مي فرسته داپم تغيير مي كنه چرا؟ :cry: اصلاْ اين فرستنده با بغيه فرستنده هاي سريال فرق مي كنه . بفرماييد اصلاْ چطور كار مي كنه :mrgreen:
ممنون :?or:(

kavir
22-02-2009, 19:22
سلام
دقیقا حضور ذهن ندارم ولی کنترل ماشینی که من دیده بودم اینطوری بود
در فرستند ه یا همون ریموتش 12 تا جای خالی بود یعنی برای کد بندی بود بدین صورت که مثلا پایه یک رو اگه یک می کردی دقیقا توی گیرنده هم باید همین رو وصل می کردی و برای منفی و آزاد بودن پایه ها هم همینطور .ولی ریموت شما رو نمی دونم چجوری هست و یا اصلا کد بندی داره یا نه

rezaa
22-02-2009, 21:41
سلام :k08:
من كه خدمت شما عرض كردم خروجي سريال به ما ميده من رسيور آن را كه به اي وي ار و ال سي دي وصل كردم با زدن دكمه فرستنده به مدت 30 ثانيه توانستم عدد 192 باينري را از آن بگيرم ولي اصلاْ نمونه يرنامه اي هست كه من بتوانم اطلاعات را از آن بگيرم بابا جان سرياله و همش كدش را تغيير مي دهد ii998)
من موندم اين چيه :x هر چي كار عجيب غريبه گير ما مياد :k01: ii998) :cry:

rezaa
23-02-2009, 17:39
سلام دوباره :cry:
من فهميدم كه كارش اينجوري شايد باشه كه :mrgreen:
1- داراي كد ابتدا
2- داراي كد انتها
3- داراي كد كري
4 - نميدونم شايد :roll:
حالا من چطور اين اطلاعات را بدست بيارم چون هر كنترل با ديگري فرق ميكنه :lol: ii998)
شما مهندسان نظرتان چيست :k08: ؟

rezaa
24-02-2009, 21:29
ذوباره سلام 8O
من يك عكس از ماژول گيرندش گرفتم چطور مي تونم بفرستم
:k08:

rezaa
24-02-2009, 22:07
دوباره سلام ii998) ii998)
اصلا مي خوام ببينم چطور مي شه با اي وي ار چند كد سريلا ژشت سر هم بگيريم با بسكام
كمك كنيد ديگه باباجان من موندم چي كنم :?or:( :x :x :x :x