PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این قسمت رو متوجه نمیشم (آلتیوم)

alamdar
25-10-2012, 12:55
سلام

دوستان من در فایل آموزش آلتیوم نوشته آقای سپاس یار ، در pdf اول صفحه 10 ، متوجه این خط نمیشم:

در پانل Project فایل PCB را Drag کرده و در پروژه ی قبلی رها کنید .

من تا این مرحله رو پیش رفتم اما اینجارو نمیفهمم!

لطفا دوستان راهنمایی کنند

اینم فایل آموزشی : You can see links before reply

(ضمنا اگر آموزش فارسی بهتری به صورت رایگان در اینترنت موجوده لطفا لینک بدید ممنون میشم)

Doloop
25-10-2012, 15:17
خوب مهندس هر پروژه ای که در آلتیوم درست میکنی توی همون پانل پروجکت که سمت چپ محیط پروتل قرار داره یه فایل اضافه میشه
بعد میری یه new schmatic باز میکنی که باز یه فایل به همون پانل پروجکت اضافه میشه بعد طراحی شماتیک که تموم شد میری یه صفحه pcb باز میکنی که باز یه فایل به اون پانل اضافه میشه حالا سه تا فایل داری
یکی برای پروژه هست
یکی شماتیک
ویکیش هم pcb
حالا شما توی همون پانل فقط و فقط فایل های شماتیک و pcb رو نوبتی با نگه داشتن کلیک چپ درگ میکنی روی فایل پروژه ...حالا خودت میبینی چه اتفاقی میافته ...!!!
فایل های شماتیک و pcb به پروژه اضافه میشن (منظورش همین بوده)

alamdar
25-10-2012, 15:59
این مرحله رو انجام دادم

الان مشکل توی صفحه 12 است
گفته خواص رو به این صورت تغییر بدید :
You can see links before reply

اما مال من اینطوری میشه و اون اعداد تغییر نمیکنه :

You can see links before reply

(مراحل قبلی رو همه رو درست انجام دادم)

اصلا این اعداد چی هستش؟

سوال بعدی اینکه پایین تر همون صفحه گفته قطعات رو به این صورت بچینید اما من هرچی سعی میکنم بعضی قطغات رو بچرخونم (rotate) نداره و توی تنظیمات قطعه هم مثل شماتیک Degree نداره واسه قطعات ...حالا چطور باید توی اون حالت قطعات رو چرخوند؟

alamdar
25-10-2012, 16:23
...............