PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل کار همزمان lcd و sd-card بورد lpc1768-mini-dk

hfmicro
18-10-2012, 21:35
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یک بورد lpc1768-mini-dk تهیه کردم ولی مشکل اینجاست که lcd روی بورد با spi0 کار میکنه و همینطور sd-card اون .
یعنی وقتی sd-card رو اینشیالایز میکنیم lcd ازکار میفته و برعکس
اگه میتونین راهنمایی کنید.
با تشکر از همه

mansoory
17-12-2012, 09:46
سلام.
من هم متاسفانه دیروز این برد به دستم رسیده و به نظرم بدترین ایرادش اینه که ال سی دی اون spi است.
وقتی یه پاک کردن صفحه 2 ثانیه طول میکشه فکر کردن به فریم در ثانیه خنده داره.. کلا خیلی ناراحتم از خریدم و متاسفانه تو سایت کویر هم توضیح نداده که این مادر مرده ال سی دیش spiه.

explode
23-12-2012, 18:56
با سلام خدمت ذوستان من مشكلي با lcd بردهاي كوير دارم هيچ يك از فايلهاي ارايه شده تو cd همراش به غير از os كار نميكنه . كسي از دوستا اين مشكلو داشته؟!

mansoory
24-12-2012, 09:45
با سلام خدمت ذوستان من مشكلي با lcd بردهاي كوير دارم هيچ يك از فايلهاي ارايه شده تو cd همراش به غير از os كار نميكنه . كسي از دوستا اين مشكلو داشته؟!

باید کار کنه. برد من lpc1768-mini-dk و غیر از سرعت لاک پشتی LCD مشکل دیگه ای نداره.

mansoory
24-12-2012, 09:48

با سلام خدمت دوستان عزیز
من یک بورد lpc1768-mini-dk تهیه کردم ولی مشکل اینجاست که lcd روی بورد با spi0 کار میکنه و همینطور sd-card اون .
یعنی وقتی sd-card رو اینشیالایز میکنیم lcd ازکار میفته و برعکس
اگه میتونین راهنمایی کنید.
با تشکر از همه

بعد از initialize کردن sd-card نمیشه LCD رو دوباره initialize کنید؟ از OS استفاده می کنید؟