PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کنترل 2 استپ موتور با کامپیوتر

abb_saleh
17-10-2012, 20:40
سلام
با این پروژه شما میتونین از طریق کامپیوتر دوتا استپ موتور رو کنترل کنید
برنامه کاملا" حرفه ای و بدون عیب و نقص با فایل هگز خودش کالیبره شده و بدون کوچکترین نویز یا خطایی کار میکنه .
کل توضیحات و فایل هگز و فایل برنامه رو تو یه فایل فشرده با نام Step Motor control .rar براتون گذاشتم.
قبل از نصب حتما" فایل رو از حالت فشرده خارج کنید.

درضمن فایل توضیحات رو با فرمت pdf به علت کمبود فضای آپلود تو سایت زیر براتون آپلود کردم
STEP MOTOR CONTROL.pdf - 4shared.com - document sharing - download (You can see links before reply)
دانلود مستقیم کل فایل :
robot Step Motor control for pc.rar - 4shared.com - online file sharing and storage - download (You can see links before reply)

موفق باشین

fahime87
12-02-2013, 23:30
سلام من میخوام یک استپ موتور را از طریق میکرو کنترل کنم که از نوع هیبرید هست ولی نمیدونم چه درایوری انتخاب کنم براش !!!می خواستم راهناییم کنید!!! ممنون:hi:

mzarkoob
12-02-2013, 23:49
سلام من میخوام یک استپ موتور را از طریق میکرو کنترل کنم که از نوع هیبرید هست ولی نمیدونم چه درایوری انتخاب کنم براش !!!می خواستم راهناییم کنید!!! ممنون:hi:
سلام.
خوب استپتان چی هست و چند آمپره؟
می تونید خودتان بسازید که مداراتش هست با یه سرچ پیدا می کنید
یا از مدل های ساخته شده استفاده کنید
CNCkaran (You can see links before reply)
و ...

daltan
16-02-2013, 13:38
salam dustan aziz
man mikham ye dastgah besazam k niaz dare ye motor tavasot computer tedad dor hay malom ro dar modat zaman hay moshakhas anjam bede maslan 1 sanye be chap begarde 3 sanye be rast va dobare 2 sanye be chap hodod 1700 record ro baram bekhone motasefane aslan sar reshtey rajbe reshtey shoma nadaram mishe komakm konid?
mohammadyalfani@gmail.com
lotfan behm email bezanid