PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست همکاری در بخشی از یک پروژه با پرداخت هزینه

beroz
16-10-2012, 12:10
سلام

من میخام یک سیگنال آنالوگ رو به دیجیتال تبدیل کنم و قله های سیگنال رو پیدا کنم
سیگنال من مشخصات زیر رو داره

۱- این سیگنال شبیه سیگنال صوت هست و وقتی به ورودی میکروفون کامپیوتر زده میشه با نرم افزار های پردازش صدا به راحتی میشه باش کار کرد :wink:

۲- سیگنال فقط ۰.۳ ثانیه حضور داره در این بازه بیش از ۸۰۰-۹۰۰ قله وجود داره که میخام موقعیتشون رو بر حسب زمان پیدا کنم :o

۳- ما نیاز داریم هر ۲۰ میکروثانیه از سیگنال یک نمونه بگیریم تا بتونیم قله هارو پیدا کنیم( بعضی از قله ها به هم خیلی نزدیکن ) :unh:

۴- سیگنال بسیار ضعیف هست به صورتی که با ad620 با مقاومت گین ۲۲۰ اهم وقتی بیش از ۴۰ برابر میشه سیگنال هنوز نمیشه به ورودی میکرو دادش :(

ممنون میشم اگه بم کمک کنید در انجام این پروژه و اگر کسی هم قبلا همچین کاری کرده و مطمئنه میتونه کمتر از یک هفته انجام بده لطفا هزینه انجام پروژه رو بگه ممنون

یک عکس از سیگنال وقتی که به ورودی میکروفون کامپیوتر داده شده هم اضافه کردم

You can see links before reply

mrm
16-10-2012, 14:19
فکر میکنم خود avr ضریب گین 100 و 1000 رو میتونه به سیگنال بده پس نباید مشکلی وجود داشته باشه از این نظر.
در ضمن سرعت نمونه برداریش در حد 1 تا 4 میکرو ثاتیه هست
پس مشکل چیه؟

beroz
16-10-2012, 14:30
سلام
ممنون از پاسختون
من نمیدونستم Avr ضریب گین داره؟ اگه تا ۱۰۰۰ بخاد بده پس الان چرا از ای سی هایی مثل ad620 واسه تقویت سیگنال استفاده میشه؟
من با آرم هم که کار کردم تقویتی نکرد سیگنال رو
این گین که میگید و چطور میشه فعال کرد؟

zakariya moradi
10-11-2012, 17:11
سلام
لطفا در انتخاب نام تاپیک دقت لازم رو بکنید و نباید برای جلب توجه نام مناسبی انتخاب کنید .اگر هم پروژه ای دارید می تونید پیغام خصوصی به اعضا بدید :hi: