PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای راه اندازی lcd برد آموزشی lpc1768

ensane2008
05-10-2012, 00:45
با سلام خدمت همه دوستان.
من این برد وارداتی رو تهیه کردم ولی متاسفانه موفق به کار با lcd گرافیکی همراه برد نمیشم.
حتی مثال همراه برد هم کار نمیکنه.
لطفا بنده را قدری راهنمایی نمایید.
قصد بنده در مرحله اول نوشتن یه جمله بر روی این lcd گرافیکی هست .
:0013:

mshafiei97
01-10-2013, 10:39
سلام
چه اروری میده؟

sarab1
01-10-2013, 10:58
نوع wb رو تهیه کردید یا قبلی رو ؟

ramin_kent
07-11-2013, 22:34
سلام.كسي از مهندسان است كه نحوه راه اندازي lcdn96 روي برد lpc1768 كوير الكترونيك را بدونه و من را راهنمايي كنه؟
من چند وقته برد lpc1768 را خريدم ولي اصلا" بلد نيستم با lcd كار كنم چون نه دستوراتش را ميدونم و نه هدر lcd را دارم.

mzarkoob
07-11-2013, 23:38
سلام.كسي از مهندسان است كه نحوه راه اندازي lcdn96 روي برد lpc1768 كوير الكترونيك را بدونه و من را راهنمايي كنه؟
من چند وقته برد lpc1768 را خريدم ولي اصلا" بلد نيستم با lcd كار كنم چون نه دستوراتش را ميدونم و نه هدر lcd را دارم.
سلام
ای بابا بلدی نمی خواد که ! من که دو تامثال گذاشتم، دو تا قسمت را باهاش راه اندازی کرده و نتایج را روی TFT LCD برد کویر نشون داده گذاشتم در اینجا
ایـــــــــران میـــــــکرو ™ - مشاهده یک موضوع - فیلم آموزشی میکروکنترلر LPC17xx (بررسی رجیستری و توابع CMSIS ) بالاخره آماده شد! (You can see links before reply)
ایـــــــــران میـــــــکرو ™ - مشاهده یک موضوع - فیلم آموزشی میکروکنترلر LPC17xx (بررسی رجیستری و توابع CMSIS ) بالاخره آماده شد! (You can see links before reply)

ramin_kent
08-11-2013, 00:19
من اين برنامه ها را ريختم روي بردم ولي جواب نداد.
ميشه يك مثال ساده همراه با توضيح بگذارين

mzarkoob
08-11-2013, 00:45
من اين برنامه ها را ريختم روي بردم ولي جواب نداد.
ميشه يك مثال ساده همراه با توضيح بگذارين
جواب نداد!؟ii998) مگه میشه . این مثال تست شده هست. حتما مشکل سخت افزاری هست یا ...
ساده هست مثالش
مثالی که LCD برد را راه بندازه همراه برد هست. من از همون استفاده کردم و موردی نداشته . یعنی فایل TFTLCD.c را اد می کنید و فایل TFTLCD.h را include و بعد از پیکربندی اولیه : tftlcd_init(); ار توابعش استفاده می کنید که در سمپل ها هم که لینک دادم مشاهده می کنید که استفاده شده

mzarkoob
09-12-2013, 12:48
ببخشید شما دقیقا از کدوم برد استفاده می کنید؟ فرمودید برد وارداتی. منظور من برد خود کویر بود!
با چه ال سی دی؟