PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود پروژه کامل کنترل موتور سه فاز با stm32 به همراه pcb به همراه بحث و بررسی

M.ABDOLLAHI
30-09-2012, 21:08
سلام دوستان خوب امروز قصد دارم بهترین پروژه ای را که روی اینترنت قرار دادم را برای دانلود قرار بدم مدار کامل یک کنترل موتور سه فاز با تقریبا بهترین نوع میکروکنترلر برای اینکار یعنی سری STM32 به همرا PCB پروتل وبرنامه که با KEIL نوشته شده و با نمایشگر LCD2*16 و رابط USB که البته من خودم هنوز نساختمش امیدوارم این برد به وسیله بچه های همین سایت سایت ساخته بشه و بحث و بررسی در موردش در ادامه صورت بگیره منتظر نظر دوستان هستم من الله التوفیق
این هم از لینک دانلود:

دانلود (You can see links before reply)
You can see links before reply

jik
01-10-2012, 20:01
از این مدار برای کنترل موتور تک فاز هم میشه استفاده کرد ؟؟
شما پپروژهای برایکنترل موتور تک فاز ندارید ؟؟

M.ABDOLLAHI
02-10-2012, 06:32
نه تا اونجائی که من میدونم نمیشه اگر تک فاز از نوع معمولی میخوای که ب همون ترایاک وهمون مدار دیمر معمولی میشه ولی نوع دیگه مشکله تقریبا با تغییر فرکانس

shahrokh344
16-04-2017, 13:59
سلام
من مشکل در دانلود فایل دارم
میشه کمک کنید....؟!!!!!!!!!!!!!!!

agape
16-04-2017, 15:34
بسیار عالی ، شماره میکرو چی هست ، آیا اجازه میدید این پروژه رو توی سایت سیسوگ (You can see links before reply) منتشر کنیم ؟
البته به نظر میآد که یه نت وصل نشده ؟ ، حداقل توی عکس که اینطور مشخصه
خیلی خوبه که دوستان پروژه هاشون رو برای یادگیری دیگران رایگان منتشر میکنن ، باشد که رستگار شویم :wink:

agape
16-04-2017, 15:41
متاسفانه سیستم پرشین گیگ خیلی کند شده
با اجازه من کپی کردم توی یه سرویس دیگه
لینک دانلود کمکی (You can see links before reply)

M.ABDOLLAHI
18-04-2017, 12:09
متاسفانه سیستم پرشین گیگ خیلی کند شده
با اجازه من کپی کردم توی یه سرویس دیگه
لینک دانلود کمکی (You can see links before reply)
اختیار داری عزیزم داداش تو این مدت کجا بودی؟

agape
18-04-2017, 12:54
اختیار داری عزیزم داداش تو این مدت کجا بودی؟
خواهش میکنم ، والا درگیر کار و زندگی ، میدونید که چقدر درگیری زیاد شده ، اینقدری که آدم به علایقش نرسه
ولی خوب انشالله برگشتم که باشم دیگه اگه دوباره مشکلی پیش نیاد