PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بوت لودر برای avr

ma-bah
20-09-2012, 19:05
توی سخت افزار من دو تا avr هست که اگر بخوام اونا رو هر دفعه پروگرام کنم باید کلی پیچ و مهره رو باز کنم و کلی از وقت و انرژی من رو صرف می کنه و بنا به دلایلی تنها رابط من با این avr ها 3 سیم هست .
1 - گراند
2 - تغذیه
3 - پایه ی فرستنده ی پورت سریال کامپیوتر
همون طور که متوجه شدید تنها از طریق سریال اون هم تنها پایه ی فرستنده ی کامپیوتر می تونم با avr ها در ارتباط باشم و کار سخت افزار من تنها دریافت دستور از کامپیوتر هست .

سوال من اینه که با بوت لودر می تونم با استفاده از همین یه سیم ( به غیر از تغذیه) برنامه رو روی میکروها بریزم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر جواب سوال قبلی بله هست توی برنامه اصلی هم با پورت سریال کار می کنم مشکل که بوجود نمی یاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خودم می خوام برنامه ی کامپوتری رو هم با c# بنویسم . کار خاصی که نباید انجام بدم ؟؟؟؟؟؟ منظورم به غیر از کار با پورت سریال هست

در آخر کسی سورسی نصفه و نیمه که بتونه بهم یه راهنمایی برسونه و مرتبط با کار من باشه نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ می خوام همه ی کارش رو خودم انجام بدم .. بعضی جاها دیدم که فایل هگز برای بوت لودر گذاشتن اما می خوام خودم از ب بسم اله تا آخرش رو انجام بدم . You can see links before reply