PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک درباره یه پروژه

stive.ir
15-09-2012, 22:28
نمیدونم اینجا جاشه که مشکلمو مطرح میکنم یا نه.در هرصورت اینو بگذارید پایه عجلم.
اگه امکان داره دوستان یه کمکی به بنده بکنن.
یه پروژه آماده رو از اینتر نت گرفتم که تو پروتوس جواب میده ولی بعد از پیاده سازی سخت افزار مشکل پیدا میکنه.
پروژه ساعت و تقویم و دماسنج.
موقع اجرا برنامه روی قسمت منو گیر میکنه و چیزی نشون نمیده
یه نگا بندازید

Doloop
15-09-2012, 23:22
سلام مهندس من دیدم
وقتی توی پروتئوس درست جواب میده پس برنامت مشکلی نداره
سخت افزاری که بستی ایراد داره:wink:

KHM
15-09-2012, 23:29
به احتمال زیاد یا تو تنظیم فیوزبیت ها یا مثلآ نذاشتن مقاومت برای پایه ریست یا وصل نکردن تغذیه به پایه های avcc , agnd...از اینجور چیزا دیگه...

stive.ir
16-09-2012, 00:04
مهندسین عزیز بابت جوابایی که دادید خیلی ممنونم.
درباره اینکه میگید تو برنامه پروتئوس جواب میده درسته.ولی این سومین مداریه که تو پروتئوس جواب میده ولی موقع پیاده سازی سخت افزار به این مشکل برمیخوره.
من تو کار ساخت پروژه برای دانشجوها هستم و بالای 10 تا پروژه برای بچه های دیگه که از این پیچیده تر بود رو درست کردم. ولی این پروژه ساده رو برای خودم که زیاد وقت ندارم انتخاب کردم.ولی...
:unh:
درباره سخت افزار به این سادگی دیگه فک نکنم که جایی مشکل داشته باشه.تو برد بدم همین مشکل بود.cry::

stive.ir
16-09-2012, 00:10
یعنی میشه مشکل به خاطر استفاده نکردن از کریستال میکرو باشه.

Doloop
16-09-2012, 01:38
اینکه کاری نداره کریستال داخلی رو هم یه تست کن ببین جواب میده یا نه...؟!!!
ولی توی اکثر پروژه هایی که السیدی کاراکتری هست همچین مشکلاتی زیاده من توصیه میکنم این قسمت مدارو خوب چک کن
بعد میشه بگی الان السیدیت چی نشون میده؟

stive.ir
17-09-2012, 00:45
اونم تست کردم درسته. از بابت سالم بودن ال سی دی و اتصالاتشم مطمئنم .تستم کردم.کریستالم بهش وصل کردم. ولی بازم...