PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرا نشدن مثالهای برد اتمل ورژن3

MWM
12-09-2012, 18:15
با سلام
من مثالهای برد آموزشی اتمل ورژن3 رو پروگرام میکنم ،پروگرام با موفقیت انجام میشه و پیام زیر توسط iranprog داده میشه ولی هیچ چیزی روی برد اموزشی اجرا نمیشه و صفحه lcd سفیده
حتی برنامه LED چشمک زن PMM2 (اصلاح شده)رو اجرا نمیکنه و ال ایدی سبز PB.19 روی برد روشن میمونه در صورتیکه بایست 1 و 1.5 ثانیه خاموش روشن شه!:(
ضمناً ویندوز من XP sp3 است.
لطفاً کمک کنید.

اینم پیام iranprog پس از پروگرم کردن، که نشونه درست پروگرام شدنه:

####### Program ok....IranMicro################################
-I- 0x1FC bytes written by applet
####### Program ok....IranMicro################################
-I- Temp file : C:/Documents and Settings/.sam-ba.testCompareFile
-I- Compare File : C:\Documents and Settings\Desktop\1.bin with memory at address : 0x100000 , for 508 byte(s)
-I- Read File C:/Documents and Settings/.sam-ba.testCompareFile at address 0x100000
GENERIC::ReceiveFile C:/Documents and Settings/.sam-ba.testCompareFile : 0x1FC bytes from address 0x0
-I- Reading: 0x1FC bytes at 0x0 (buffer addr : 0x202BC8)
Sent file & Memory area content (address: 0x100000, size: 508 bytes) do not match !
-I- GPNVM2 set
->-----KavirGroup...IranMicro Team ARM Team ----You can see links before reply

MWM
14-09-2012, 17:16
با سلام آقای Kavir چندتا فایل bin کاربردی تست شده از LCD و تاچ ورژن 3 بذارید اینجا تا بردمو تست کنم ببینم سالمه ؟

agape
14-09-2012, 17:59
شما یه بار با خود سمبا آزمایش کنید ببینید درست میشه یا نه !

MWM
15-09-2012, 18:25
مشکل حل شد اشکال از همون سمبا ایران پروگ بود (نمیدونم چرا)،با خود سمبا اجرا شد.با تشکر