PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدار پایه lpc1788 با رابط lcd (بدون درایور سخت افزاری)

MMBMMB20
06-09-2012, 16:36
راهنمایی برای درایور کردن ال سی دی 7 اینچ - صفحه 5 - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)
راهنمایی برای درایور کردن ال سی دی 7 اینچ - صفحه 6 - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)

مهندسین arm ایران کسی هست که روی مدار های این سایت کار کرده باشه؟
uEZGUI-1788-70WVT – 7.0" Touch Screen LCD Kit for LPC1788 (You can see links before reply)
خصوصا روی این 2تای زیر که دوبار کاری نکنیم:
You can see links before reply (You can see links before reply)

من یک برد استاندارد میخام ازش استخراج کنم در مرحله اول بدونه RAM و EEprom و Flash خارجی البته جای این سه تا خالی باشه برای ارتقاء برد و برنامش در آینده بهتره؟
هل من ناصر ینصرنی؟ (You can see links before reply)

یــا عـــلـی....

MMBMMB20
06-09-2012, 16:38
چرا بدون رم؟
خوب برای اینکار کم میاره دیگه
یا از ssd1963 استفاده کنید یا همین مدار پیشنهادیش
فکر نکنم کسی این مدار بسته باشه ولی 99.9 مدار بسیار عالی و خوبی هست

MMBMMB20
06-09-2012, 16:39
ایول حاج مهدی.مهندس خیلی کلکی ها بررسیش کردی ها !من خودم هنوز ریز بررسی نکردم که میکرو های این مدلی lpc1788 , .. اونایی که رابط LCD دارن اگر lcd رو مستقیم راه اندازی کنه باید رم جانبی هم داشته باشه؟ ولی این مدار_ای مورد نظر برای سیستم عامل uEZGUI طراحی شده و100% به رم و فلش مازاد بر رم و فلش داخلی میکرو نیاز داره؟نه ؟نظر هیت علمی و مدیر گروه NXP دانشکده ARM چیه؟ آقای مهندسین حاج مهدی و عبدالهی و . . . اساتید نظر؟
هرچی باشه تجربه و تعداد پیراهن های پاره کرده و خاک صحنه و گچ تخته از ما بیشتر روی شونه های شما هست!
قضیه فک کنم مثل یکی از فروم های همین گروه هستش که برای طراحی مدار پایه STM32 باهم دیگه از این ور و اون ور ایران توی این سایت به سر کله هم میزدن!
واما بعد رشته کلام از دستم در نره مشاوره رو ادامه بدید که 6 ساعت در روز بیکارم تا اطلاع ثانویه!
مشاوره لطفا متشکرم!

MMBMMB20
06-09-2012, 16:39
پیرو فرمایشات آقای بخشایی و حاج مهدی :
برد و مدار استاندارد در مرحله اول بدونه RAM و EEprom و Flash خارجی البته جای این سه تا خالی باشه .
تست مدار اگر جواب بده که الحمد الله.دوستان دیگه امکانات بیشتر بخوان رم و فلش و... رو بهش اضافه مکنند!
این بهتر نشد؟
مدار پایه LPC1788 با رابط LCD اگر جواب نداد در مرحله بعد RAM رو میزنیم تنگش!در مرحله بعد برنامه سنگینتر بشه Lan , usb , MMC/SD, ... خوب اینجاست که 100% نیاز به حافظه FLASh جانبی داریم !!!!! در انجاست که یک سوال پیش میاد : آیا MMC/SD کارتها جایگزین مناسبی برای فلش جانبی هست جایگزینی برای آی سی فلش IC FLASH روی مدار میتونن باشن ؟اگر باشه که هست خوب الحمدالله!
یک سوال دیگه پیش میاد : سرعت اجرای برنامه میکرو با IC FLASH سریعتره یا MMC/SD ؟
لطفا مشاوره!
هل من ناصر ینصرنی؟ (You can see links before reply)

KHM
06-09-2012, 17:52
لطفآ به قوانین احترام بذارین...
اینها رو که جای دیگه پرسیدین و دوباره ورداشتین همه رو اینجا کپی کردین...
هر کس بخواد جواب بده همونجا میده...

MMBMMB20
06-09-2012, 18:44
قانون شماره 3 متشکرم از یادآوری.............

MMBMMB20
14-09-2012, 01:51
کارتها mmc/sd امکان جایگزین شدن بجای flash nand هست?

MMBMMB20
26-09-2012, 17:50
کارتها mmc/sd امکان جایگزین شدن بجای flash nand هست?
بله که هست!جوینده یابندست.البته برای سیستم عامل bootloader با mmc/sd کارت هستش ولی برای برنامه های سطح پایین تر نمیدونم باید تحقیق بشه.....که امکانش هست HEX رو روی mmc/sd کارت بریزیم و میکرو از روی mmc/sd کارت برنامش رو اجرا کنه؟
با دستکاری و ویرایش برنامه های اصلی
و
ARM - SBC , Sensor , RFID , Wireless ,Display ,Embedded OS - ThaiEasyElec.net (You can see links before reply)
mini sun7
, , , ,
امکانش هست؟؟؟