PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : TrueSTUDIO

alishekarriz
01-09-2012, 20:14
سلام:hi:

دوستان قبلا اين برنامه رو معرفي كرده بودند اما هنوز اساتيد درباره اون نظر ندادند و كار عملي باهاش انجام نشده

در لينك زير معرفي محيط اي برنامه توسط سازنده اومده و تنها علتي كه من رو از keil دور ميكنه (يعني Code Copmletion) در اين برنامه موجود هست

فقط مسئله مهلت يك ماهه برنامه هست

You can see links before reply

حالا يا يكي از دوستان اين قابليت رو در keil و Eclipse درست حسابي راه بندازه يا دنبال كرك درست درمون اين بگرديم :0013:

من هنوز برام سوال هست كه keil با اين همه .... چرا اين قابليت رو به برنامش اضافه نميكنه
8O

alishekarriz
01-09-2012, 23:10
اين لينك فيلمهايي هست كه خود سازنده براي آموزش و كار با اين محيط گذاشته

[You can see links before reply]

وقتي فيلم اول رو ديدم فهميدم برنامه اي كه من دانلود كردم نسخه lite ويزاردهايي مثل stm32 رو در new project نذاشته

به نظر دوستان با كرك و دادن سريال اين قضيه درست ميشه يا بايد فايل ديگه اي دانلود كنيم و نصب كنيم

كد دمو رو با رجيستر توي سايت بهم داد

alishekarriz
02-09-2012, 01:12
پيدا كردم :o

در ساختن پروژه هاي embeded ميشه ميكرو رو انتخواب كرد ..

ديباگ هم ميشه و اجرا ميكنه .. كامل كننده كد هم داره ..

فعلا بايد تست كنم ببينم ديباگرش چطوري هست .. البته نسخه من لايت هست و نميدونم چه چيزهايي كمتر داره

اگر كسي از دوستان نسخه كاملش رو سراغ داره لينك دانلود بده ممنون ميشم :hi:

alishekarriz
02-09-2012, 18:17
با تست هاي اوليه كه با اين برنامه زدم چند نكته رو فهميدم::hi:

1 سرعت كامپايل اين برنامه نسبت به كيل خيلي بالاتر هست ( شايد من بلد نيستم) ولي با ويزارد كه پروژه رو ميسازي و برنامه رو از محيط كيل كپي ميكنم توش و اجرا .. دفعه اول طولاني كامپايل ميشه (اما نه به اندازه كيل) اما دفعات بعد فقط تغييرات رو كامپايل ميكنه و خيلي سريع هست

2 وقتي پروژه رو ميسازي نيازي به انجام تنظيمات و اضافه كردن فايلها و ... نيست همه موارد لازم خودش ايجاد شده

3 در كيل وقتي ديباگ ميكرديم پارامترها ديده ميشد اما در اين برنامه وقتي استپ به استپ ديباگ ميشه متغيير ها ديده ميشه و وقتي ران زده ميشه ديگه پارامترها ديده نميشه

دوستان ديگه اگر نظري دارن بگن ممنون ميشم
(باز هم ميگم من كيل رو براي اين كار نميكنم كه كمكي در كد نويسي نميكنه و هينت نميده اگر ميداد ديگه اينكار رو نميكردم)

شاد و موفق باشيم

alishekarriz
04-09-2012, 00:18
سلام

اين فايل رو سايت گذاشته و تفاوت نسخه lite , Pro رو به صورت گسترده توش نوشته

atollic.com/download/Atollic_TrueSTUDIO_Feature_comparison_v3.2.pdf

اميدوارم نسخه فولش هم پيدا بشه

alisaeed
04-09-2012, 23:09
کامپایلر خوبی هست ولی من هر چقدر گشتم نتونستم واسش کرک پیدا کنم

alishekarriz
15-10-2012, 08:24
TRUESTUDIO FOR ARM V3.2
This is a major new release with many new features:
 RTOS-aware debugging (supporting Segger embOS, FreeRTOS, and ThreadX)
 A bridge to Micrium uc/Probe, enabling uC/OS-III RTOS-aware debugging using this 3rd party tool.
 A new integrated Git version control system client.
 SVN version control client updated to SVN v1.7
 Support for dual-core debugging
 Support for ARM® Cortex™-A class processors
 Supports approximately 250 new ARM Cortex devices. For example Freescale Cortex-M0+ devices, Freescale Vybrid devices (dual-core, Cortex-A5 and Cortex-M4), STMicroelectronics STM32F3 devices, Toshiba Cortex-M0 devices, many new Fujitsu FM3 devices and Infineon XMC4400 series are now supported. Atollic TrueSTUDIO now supports approximately 1100 ARM devices.
 Managed mode projects are now relinked if the linker script file is modified or if any reference (e.g. library) is updated
 It is easier to find and download free example projects from Atollic TrueSTORE. The TrueSTORE example projects are now also accessible through a proxy server.
 Updated SEGGER J-Link gdbserver
 Updated ST-LINK gdbserver
 Support for floating network licenses
 Many other improvements and bug fixes have also been done. Please see the readme.txt file included in the product for more information.