PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در مورد mmc

mihman
30-08-2012, 17:58
سلام بر همه دوستان و عزیزان محترم و محترمه!!!!!

من میخام یه دیتالوگر قابل حمل بسازم که با دو تا باطری قلمی کار کنه و بتونه دما و ساعت و یکسری پارامتر دیگه را روی یک mmc ذخیره کنه.

سوال اول من از دوستان عزیز اینه که مصرف MMC چقدر هست؟؟؟؟(اگر کسی عملی اندازه گرفته خواهش میکنم مقدارش را ذکر کنه)

و سوال دوم :
با توجه به این که میخام دستگاه با باطری کار کنه و بتونه اطلاعات را برای مدت دو روز توی MMC ذخیره کنه،آیا اصولا mmc به درد این کار میخوره یا نه؟؟؟اگر جواب منفی هست چه مدل حافظه ای پیشنهاد می کنید.؟؟؟؟

morteza_rk
30-08-2012, 21:28
سلام

سوال اول من از دوستان عزیز اینه که مصرف mmc چقدر هست؟؟؟؟(اگر کسی عملی اندازه گرفته خواهش میکنم مقدارش را ذکر کنه)
راستش من عملی اندازه نگرفتم. ولی از مصرف میکروت کمتره! کلا قطعه ی کم مصرفی هست. بیشتر از دو روز هم باید بتونی ازش دستگاهت استفاده کنی.

با توجه به این که میخام دستگاه با باطری کار کنه و بتونه اطلاعات را برای مدت دو روز توی mmc ذخیره کنه،آیا اصولا mmc به درد این کار میخوره یا نه؟؟؟
انتخاب حفظه بستگی به این داره که بعدا بخوای کجا از اطلاعات داخلش استفاده کنی. اگه از mmc استفاده کنی خوبیش اینه که بعدا می تونی وصلش کنی به کامپیوتر و اطلاعات داخلش رو ببینی و چاپ کنی.