PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در مورد مصرف توان انواع میکروکنترلر arm

mihman
30-08-2012, 17:51
سلام بر همه عزیزان و دوستان محترم و محترمه!!!!!!!!!!

کسی میدونه از کجا میتونم یه داکیومنت معتبر از مقایسه انواع مختلف میکروکنترلر ARM ترجیحا مدل philips از لحاظ توان مصرفی و کلاک کاری پیدا کنم؟؟؟؟
راستش را بخاین توی سایت nxp رفتم ولی با یه سرچ اجمالی چیزی پیدا نکردم.پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون

KHM
30-08-2012, 18:13
سلام رفیق...این فایل از لحاظ کلاک و چیزای دیگه میکروهای nxp رو مقایسه کرده..ولی جریان مصرفی نه...
nxp selection guide (You can see links before reply)

جریان مصرفی بیشتر به فرکانس کاری بستگی داره..یعنی فرکانستو بیاری پایین،مصرفش کمتر میشه...به خاطر همی 1عدد ثابت نیست که بشه مشخص کرد...

nima_elc
30-08-2012, 18:15
سلام بر همه عزیزان و دوستان محترم و محترمه!!!!!!!!!!

کسی میدونه از کجا میتونم یه داکیومنت معتبر از مقایسه انواع مختلف میکروکنترلر ARM ترجیحا مدل philips از لحاظ توان مصرفی و کلاک کاری پیدا کنم؟؟؟؟
راستش را بخاین توی سایت nxp رفتم ولی با یه سرچ اجمالی چیزی پیدا نکردم.پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون

بفرمایید البته این مشخصات سری cortex-m3 هست و میتونید مشخصات بقیه سری های میکرو های شرکت فیلیپس با هسته ارم را هم در سایت به همین صورت پیدا کنید
Cortex-M3 :: NXP Semiconductors (You can see links before reply/p=1,s=0,f=,c=,rpp=,fs=0,sc=,so=,es=)