PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جابجایی کنتر ها

m_aramesh
17-08-2012, 15:46
سلام دوستان
میخواستم اگه ممکنه برام این مشکلو حل کنید
من کنترل dvd خودمو گم کردم میخواستم بدونم میشه از کنترل اضافه دیگری که مربوط به دستگاهی دیگر است استفاده کنم یا خیر ؟
چطور؟

mj3747
17-08-2012, 16:10
معمولا این کنترل ها توی بازار پیدا میشه، اگه ساکن تهران هستی برو جمهوری، پاساژ امجد، طبقه اول ته پاساژ، الکترونیک سعید. کارش کلا صوتی و تصویری.
اگر هم پیدا نکردی میتونی خودت یکی بسازی و این بستگی داره با آی سی ها انکدر و دیکودر خاصی توی کنترل و dvd شما استفاده شده باشه و یا این ارتباط هم به وسیله میکروکنترلر توی دستگاه پشتیبانی میشه. معمولا این پشتیبانی از پروتکل هایی به اسم RC5 و RC6 هستند که با یه میکرو AVR راحت میشه درست کرد، البته باید کد مربوط به هر کلید رو چک کنی.

Ma3ood
17-08-2012, 16:32
سلام دوستان
میخواستم اگه ممکنه برام این مشکلو حل کنید
من کنترل dvd خودمو گم کردم میخواستم بدونم میشه از کنترل اضافه دیگری که مربوط به دستگاهی دیگر است استفاده کنم یا خیر ؟
چطور؟

ساختن کنترل را که از سرت بیرون کن نه به وقتش میرزه و نه به هزینه اش به لطف براداری چشم بادامیمون هر نوع کنترلی تو بازار پیدا میشه قیمتی هم نداره از 3 تا 5 تومن برگردی راحت پیدا میکنی (تعمیرات تلویزیون - صوتی و تصویری ها و.... )
موفق باشی