PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدوم بهتره؟

mj3747
16-08-2012, 02:14
از اونجایی که من یه بار در مورد AVR و انتخاب کامپایلر codevision چوبش خوردم حالا الان که میخوام ARM شروع کنم نزدیک یه ماهه که دارم در مورد کدوم مدل و کدوم کامپایلر تحقیق میکنم. میخوام با Cortex و ST کار کنم.
حالا اینکه...
به نظر شما اساتید و مهندسین با تجربه در زمینه ARM کدوم کامپایلر برا کار با ARM بهتره؟
ضمن اینکه محیط کاربر پسند و مثال های زیاد داشته باشه.
لطفا مزایا و معایب هر کدوم رو بگید.
با سپاس از همه شما :hi:

esisafa
16-08-2012, 13:22
دوست عزیز قبلا در این سایت نتیجه گیری شده که با کیل کار کنن و اکثر مثالها هم با کیل در این سایت موجود هست

shayanmelody
16-08-2012, 13:59
كيل
جدا از اينكه اكثر مثال هاي سايت با كيل هست ، بيشتر مثال هايي كه شركت توليد كننده ميده هم با كيل هست !

mzarkoob
16-08-2012, 17:56
حالا شما با کیل شروع کن ضرر نمی کنی . راه که افتادی و حرفه ای که شدی در این زمینه arm بعد خواستی برو موارد دیگه را تجربه و مقایسه کن.

Ma3ood
16-08-2012, 18:59
با اجازه اساتید :hi:
به شخصه با نرم افزار keil بیشتر از iar حال کردم :mrgreen:

agape
17-08-2012, 02:05
دایی جان با کیل شروع کن ! ساد بگیری بعد از این که راه افتادی کیل رو بنداز دور و یا با gcc کار کن یا با iar که واقعا هر دو محشرن و فقط حرفه ای ها باهاشون کار میکنن

shahrivar88
22-10-2012, 22:31
منم keil رو قبول دارم امکانات جالبی داره هرچند بعدا مهاجرت به کامپایلرای دیگه زیاد سخت نیست همشون زبون C هستند تفاوت اساسی ندارن

behnam6500
22-10-2012, 22:47
دایی جان با کیل شروع کن ! ساد بگیری بعد از این که راه افتادی کیل رو بنداز دور و یا با gcc کار کن یا با iar که واقعا هر دو محشرن و فقط حرفه ای ها باهاشون کار میکنن

gcc برای ارم؟؟؟ برای lpc هست؟؟؟

لینک دانلودش رو بده که دلمان ضعف رفت...

agape
23-10-2012, 09:10
gcc برای ارم؟؟؟ برای lpc هست؟؟؟

لینک دانلودش رو بده که دلمان ضعف رفت...
معلومه که خیلی پاکاری !
خوب برای آرم تولچین های مختلفی هست که دو نمنونه رو معرفی میکنم
GNU ARM™ toolchain for CygWin, Linux and MacOS (You can see links before reply)
YAGARTO - Yet another GNU ARM toolchain (You can see links before reply)