PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا با flash magic پروگرام میشه .لی با jlink نه

آقاجون
09-08-2012, 18:44
سلام
من یک مشکل دارم اون هم اینه که برد من با فلش مجیک پروگرام میشه ولی با jlink نمیشه
jlink از نوآوران خریدم . سخت افزار هم بدون مشکله و برد آموزشیه . jlink هم بدون مشکله چون
atmel میشناسه و پروگرام میکنه

kavir
09-08-2012, 23:02
سلام
شما هر سوالی کردین خودتون جواب دادین بدون مشکله
آخرش ما نفهمیدیم مشکل از چیه جیلینک یا برد؟

آقاجون
10-08-2012, 01:13
سلام
شما هر سوالی کردین خودتون جواب دادین بدون مشکله
آخرش ما نفهمیدیم مشکل از چیه جیلینک یا برد؟

سلام
من کامل سخت افزار توضیح دادم که بچه ها در مورد سخت افزار ..... که امکانش هست سوال نکنند چون 100% سخت افزار بدون مشکله . مشکل من اینه که جیلینک نمیشناسه . خاستم ببینم بچه ها این مشکلو داشتند یا نه . فلش مجیک آی سی میشناسه ولی جیلینک نه .

آقاجون
10-08-2012, 01:17
فکر کنم مشکلمو فهمیدم توی سایت eca نوشته که از نو آوران مشکل داره و چینیه و باید پروگرامر از سایت eca میخریدم . فلش پروگرامر نو آوران هم پاک میشه .
You can see links before reply

nima_elc
10-08-2012, 01:24
این محصولات نواوران واسه هیچکس خیری نداشته و همه پشیمون میشن از خریدشون

kavir
10-08-2012, 01:33
فکر کنم مشکلمو فهمیدم توی سایت eca نوشته که از نو آوران مشکل داره و چینیه و باید پروگرامر از سایت eca میخریدم . فلش پروگرامر نو آوران هم پاک میشه .
��� �� flash magic ������ ���� .�� �� jlink �� (You can see links before reply)
دوست عزیز هیچ ربطی نداره!
شما در جیلینک eca باز کن بعدش دیگه نمیگم....

در کل خود این چینی ها هم مشکل پریدن فایرور نمی دونستن همین arm jisho که ازش خرید میکردیم هم نمیدونست قضیه چیه حتی توی سی دی هایی که می فرسته نحوه ا پدیت رو فرستاده . و به ما می گفت مشکل از فایرور هاست نمیخوام طرفداری از نواوران کنم توی برخی چیزا مخالفم کارهاشون هستم ولی توی این مورد یکم منصف باشیم و بیخودی یک شرکتی محکوم نکنیم!

شما تنظیماتی که کردین با عکس بذارین با خطایی که میزنه تا کمکتون کنم
در ضمن ما هم مستقیم از چین میاریم و کیفیت بردشون خیلی خیلی بالا هست تا شنبه بار جدید میرسه دستم خواستین عکسش بفرستم چک کنید:wink:

آقاجون
10-08-2012, 04:09
دوست عزیز هیچ ربطی نداره!
شما در جیلینک eca باز کن بعدش دیگه نمیگم....

در کل خود این چینی ها هم مشکل پریدن فایرور نمی دونستن همین arm jisho که ازش خرید میکردیم هم نمیدونست قضیه چیه حتی توی سی دی هایی که می فرسته نحوه ا پدیت رو فرستاده . و به ما می گفت مشکل از فایرور هاست نمیخوام طرفداری از نواوران کنم توی برخی چیزا مخالفم کارهاشون هستم ولی توی این مورد یکم منصف باشیم و بیخودی یک شرکتی محکوم نکنیم!

در ضمن ما هم مستقیم از چین میاریم و کیفیت بردشون خیلی خیلی بالا هست تا شنبه بار جدید میرسه دستم خواستین عکسش بفرستم چک کنید:wink:

والا نمیدونم چین جنس خوب و بد داره . این جور که من سرچ کردم پروگرامر های نو آوران زیاد این مشکلو داشتند مخصوصا با سری lpc چند جائی نوشته بود باید آب دیت بشه تا مشکل حل بشه .باید آب دیتش کنم ببینم چی میشه . یعنی توی دستگاه های چینی بعید نیست درب دستگاه باز کنیم ببینیم یک افغانی گزاشته توی جعبه داره کد میده :018::018: .

kavir
10-08-2012, 04:23
والا نمیدونم چین جنس خوب و بد داره . این جور که من سرچ کردم پروگرامر های نو آوران زیاد این مشکلو داشتند مخصوصا با سری lpc چند جائی نوشته بود باید آب دیت بشه تا مشکل حل بشه .باید آب دیتش کنم ببینم چی میشه . یعنی توی دستگاه های چینی بعید نیست درب دستگاه باز کنیم ببینیم یک افغانی گزاشته توی جعبه داره کد میده :018::018: .
:mrgreen: این افغانی رو خوب اومدی
در کل ما چند سالی هست مستقیم سروکار داریم با چینی ها ولی یک واقعیت بهتون بگم ما ایرانی ها خودمون حرف دهن هم گذاشتیم جنس چینی بد !
کجاش بده بردهایی که اونا تولید میکنن کیفیتش 10 برابر کار ما هست البته شرکت های معتبری که ما کار میکنیم و پدر مادرشون مشخص هست میگم
من خودم هم چند ساله توی تولید برد هستم قدیم اصلا بصرفه تولید نبود کیفیت بالا نیاز به هزینه بالا داره . اینقدر اون ور ارزون بود و کیفیت بالا ما هر چی زور میزنیم یه عده راحت جنس می آوردن کار ما خراب می شد الان چون مثل قدیم نمیشه راحت جنس اورد و ما میتونیم توی کار خودمون لااقل رقابت کنیم و خیلی دوستان رفتن باز تولید رو شروع کنن. از جمله خودمون !

mzarkoob
10-08-2012, 06:02

سلام
بله از تنظیمات یه عکس کچولو بذارید تا اطمینانم حاصل بشه

برد من با فلش مجیک پروگرام میشه ولی با jlink نمیشه
سخت افزار هم بدون مشکله و برد آموزشیه .
Jlink هم بدون مشکله چون
atmel میشناسه و پروگرام میکنه
با این اوصاف هم جیلینگ سالمه هم برد. ولی اگر تنطیمات برای بردی که می خواهید با جیلینک کار کنید در سجر درست باشه شاید پایه ها کثیف شدند و با جیلینک نمیشه. این موضوع برای پروگرامر ویگلر منو سر کار گذاشته بود.