PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال ( در مورد سنسور تشخیص موجود زنده در یک کمد ؟ )

SANBOR
02-08-2012, 02:57
با سلام
من یک سوال از شما داشتم
من یک کمد دارم که دو عدد لامپ یو وی (uv) درونش هستو وسط ان لباس قرار میگیره
حالا یه سوال دارم من از چه سنسوری استفاده کنم که زمانی که یک موجود زنده وارد این کمد شد سریعا لامپ خاموش شود؟
شماتیک کمد را در پیوست قرار دادم

vahidasm
02-08-2012, 03:26
سلام
من فک میکنم که میشه از سنسور pir استفاده کرد
که میشه همون سنسور تشخیص حرکت

SANBOR
02-08-2012, 05:52
من هم به این فکر کردم ولی چند نکته باید بگم که شاید دیگه نشه از این روش اشتفاده کرد
این لامپها که باید رو شن بشه مثل مدار مهتابیه و دارای ترانس و چک و حتی خود لامپ است

ایا سنسور خودش براش مشکلی پیش نمیاد که یک جسم گرم تو سیستم است ؟

SANBOR
02-08-2012, 05:52
من هم به این فکر کردم ولی چند نکته باید بگم که شاید دیگه نشه از این روش اشتفاده کرد
این لامپها که باید رو شن بشه مثل مدار مهتابیه و دارای ترانس و چک و حتی خود لامپ است

ایا سنسور خودش براش مشکلی پیش نمیاد که یک جسم گرم تو سیستم است ؟

M_GH
02-08-2012, 06:37
خب اون بخش هارو بیرون کمد بذار یا تو یک جعبه قرار بده که مشکلی پیش نیاد

agape
02-08-2012, 10:02
البته فکر نمیکنم برای سنسور ها مشکلی پیش بیاد چرا که قبل از از کار افتادن سنسور کمد آتش خواهد گرد چرا که دمای کارکرد این سنسور بالا هست فکرکنم تا 70 درجه باشه -

SANBOR
02-08-2012, 16:17
من برام که خرابی سنسور مهم نیست
من برام کار کرد سنسور مد نظر هست
ایا میشه استفاده کرد

در مورد جعبه هم باید بگم که قسمت ترانس و سیم کشی ها در یک جعبه هست ولی درون کمد
و لامپ ها هم با یک محافظ پلاستیکی شفاف محفوض است

seah60
14-09-2012, 12:05
سلام یک سنسور میخوام که وجود موجود زنده دراعماق چند متری در زمین بدونم...لطفا نوع و طرزتهیه اش رو برام ایمیل کنید(seah60yahoo.com

morteza_rk
14-09-2012, 14:07
سلام یک سنسور میخوام که وجود موجود زنده دراعماق چند متری در زمین بدونم...لطفا نوع و طرزتهیه اش رو برام ایمیل کنید(seah60yahoo.com

سلام مهندس

این دومین پستی هست که از شما می بینم و درخواست دارید تا یه مطلبی براتون ایمیل بشه. این کاملا بر خلاف قوانین انجمن هست. خلی خیلی عذر می خوام ، ولی بی ادبیه! نه؟