PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمکAltium Designe

sky_man847
29-07-2012, 06:16
با سلام کسی میتونه فایل دانلودAltium Designe واسم پیدا کنه من بیشتر از10جا رو گشتم همشونم مشکل تو لینکشون بود هیشکدوم دانلود نمیشد ممنون میشم کمکم کنین

vahidasm
29-07-2012, 07:22
سلام دوست عزیز
من چند بار اینو واسه افراد مختلفی دان کردم و به کسان زیادی هم معرفی کردم تا حالا که مشکلی نداشتم
امیدوارم برای شما هم مشکلی نداشته باشد+اینجا کلیک کن (You can see links before reply)

sky_man847
29-07-2012, 21:36
سلام دوست عزیز
من چند بار اینو واسه افراد مختلفی دان کردم و به کسان زیادی هم معرفی کردم تا حالا که مشکلی نداشتم
امیدوارم برای شما هم مشکلی نداشته باشد+اینجا کلیک کن (You can see links before reply)
ممنون ولی 100 بار اینجا رفتم اولا ارورر نمیدادا با دانلود منیجر میخوام دانلود کنم ارورر میده این سرور خارج شده از لیست از این حرفا موندم

nima_elc
29-07-2012, 22:06
این سایتی که دوستمون معرفی کرد من 2-3 بار این نرم افزار را دانلود کردم و مشکلی نداشته
نه از نظر دانلود و نه از مشکل اکتیو کردن :0013:

vahidasm
29-07-2012, 22:27
دوست عزیز شما از کدوم دانلود منیجیر استفاده میکنید؟؟
من flashget رو پیشنهاد میکنم خیلی عالیه
همچنین فک میکنم مشکل از همون دانلود منیجرتون باشه

vahidasm
29-07-2012, 22:27
دوست عزیز شما از کدوم دانلود منیجیر استفاده میکنید؟؟
من flashget رو پیشنهاد میکنم خیلی عالیه
همچنین فک میکنم مشکل از همون دانلود منیجرتون باشه

mj3747
29-07-2012, 22:30
ممنون ولی 100 بار اینجا رفتم اولا ارورر نمیدادا با دانلود منیجر میخوام دانلود کنم ارورر میده این سرور خارج شده از لیست از این حرفا موندم
دوست عزیز از بیرون بخری به صرفه تر نیست تا 1.5 گیگ رو بذاری رو دانلود.
اینطوری هم باید پول حجم اشتراک اینترنت بدی (شاید هر 1 گیگ 3 تومن) و تازه وقتتم تلف میشه. تازه اگه از بیرون بخری نرم افزارای دیگه هم کنارش هست. :0013:

Doloop
29-07-2012, 22:31
این لینک رو هم تست بزن من یک هفته پیش از اینجا دانلود کردم

لینک دانلود (You can see links before reply)

sky_man847
31-07-2012, 12:28
این لینک رو هم تست بزن من یک هفته پیش از اینجا دانلود کردم

لینک دانلود (You can see links before reply)
با سلام ممنون تونستم دانلود کنم ولی یه مشکل الان چجوری استفاده کنم؟؟؟کرک نداره.بلد نیستم اکتیو کنم ممنون میشم زود راهنماییم کنین
یه فایلی بنامmedall.rarهست میخوام بازش کنم پسورد میخواد هرچی میزنم ارورر میده:unh:cry::کممممممممممک

nima_elc
31-07-2012, 13:09
شما این کار که گفته انجام دادی؟
فایل iso رو با استفاده از نرم افزار ساخت درایو مجازی (You can see links before reply) Mount و نصب کنید.
چون من قبلا هم ازین سایت یک سری نرم افزار دانلود کردم و با ساختن این درایو مجازی لایسنس ها و کرک ها روی فایل نصبی داده شده قرار میگیره و دیگه نمیخواد جداگانه نرم افزار را اکتیو کرد
اگر با این کارم نشد مطمنا یه فایل لایسنس داره که بعد از اجرا نرم افزار باید اون را از توی قسمت لایسنس باز کنید
و یا اینکه یه فایل کرک حاوی 2 تا فایل داره که یکیش خود نرم افزاره و یکیش یه فایل با پسوند ALfبعد این 2 تا را باید کپی کنی و استاندارد لایسنس را بزنی و پوشه alf را اجرا کنی

sky_man847
31-07-2012, 13:24
شما این کار که گفته انجام دادی؟
فایل iso رو با استفاده از نرم افزار ساخت درایو مجازی (You can see links before reply) Mount و نصب کنید.
چون من قبلا هم ازین سایت یک سری نرم افزار دانلود کردم و با ساختن این درایو مجازی لایسنس ها و کرک ها روی فایل نصبی داده شده قرار میگیره و دیگه نمیخواد جداگانه نرم افزار را اکتیو کرد
اگر با این کارم نشد مطمنا یه فایل لایسنس داره که بعد از اجرا نرم افزار باید اون را از توی قسمت لایسنس باز کنید
و یا اینکه یه فایل کرک حاوی 2 تا فایل داره که یکیش خود نرم افزاره و یکیش یه فایل با پسوند ALfبعد این 2 تا را باید کپی کنی و استاندارد لایسنس را بزنی و پوشه alf را اجرا کنی
منiosجایی ندیدم میدونین فایل کرک پیدا نکردم ولی یه فایلdxp.exeبود که اونو کپی کردم یه فایلی بنام لاینسس هم داره چندتای با پسوند alfداره چیکا کنم

nima_elc
31-07-2012, 13:53
خب راستش باید ببینید چه فایلایی در اختیار دارید من این نسخه را ندیدم که بتونم کمک کنم ..اگه شد امشب دانلود میکنم و میبینم چطوریه

Doloop
31-07-2012, 15:39
سلام

منiosجایی ندیدم میدونین فایل کرک پیدا نکردم ولی یه فایلdxp.exeبود که اونو کپی کردم یه فایلی بنام لاینسس هم داره چندتای با پسوند alfداره چیکا کنم یعنی چی کپی کردم ii998) (dxp.exe رو باید اجرا کنی و تا مرحله آخر بری تا کامل نصب بشه)
بعد از نصب , برنامه رو اجرا کن و این گزینه رو بزن (عکس پیوست شده) یه پنجره باز میشه که باید یکی از اون لایسنس هارو انتخاب کنی ( من آخریش رو انتخاب کردم ) :wink:

sky_man847
31-07-2012, 18:05
سلام
یعنی چی کپی کردم ii998) (dxp.exe رو باید اجرا کنی و تا مرحله آخر بری تا کامل نصب بشه)
بعد از نصب , برنامه رو اجرا کن و این گزینه رو بزن (عکس پیوست شده) یه پنجره باز میشه که باید یکی از اون لایسنس هارو انتخاب کنی ( من آخریش رو انتخاب کردم ) :wink:
ممنون من اون گزینه رو زدم انتخاب هم کردم ولی هیچ اتفاقی نمیافته:unh::(
راستی تو عکس شما گزینه اول reactivهست مال من active نوشته تو ردیف دوم هم 2تا گزینه اول شما فعاله مال من غیر فعاله.تو پایین صفحه هم اینو نوشته
not connected to private license server.u are not using any license

Doloop
31-07-2012, 18:45
اون دوتا گزینه که میگی بعد از لایسنس شدن فعال میشه :wink:
همه لایسنس هارو تست کن شاید ورژنش فرق میکنه
اگه باز مشکل داشت عکس از محیط آلتیوم بزار بهتر کمک کنیم :0013:

KHM
31-07-2012, 19:12
رفیق من هم دقیقآ از همینجا دانلود کردم..تو فولدر crack فایلی به اسم crack.txt هست که توضیح داده دیگه...همون کار هارو بکن

sky_man847
01-08-2012, 02:34
رفیق من هم دقیقآ از همینجا دانلود کردم..تو فولدر crack فایلی به اسم crack.txt هست که توضیح داده دیگه...همون کار هارو بکن
ببخشین من فایل کرک ندیدم فقط لاینسه:(

Doloop
01-08-2012, 02:52
درسته برای منم کرک نداشت...
دیگه نمیدونم چی بگم
همه لایسنس هارو تست کردی؟!!!
اصلا چرا همه بلاها سر شما میاد ؟
لابد ما بنده خوبی نیستیم :(
عکس یادت رفت بزاری(از محیط آلتیوم) :(
برو گزینه file رو بزن بعد گزینه new و بعدش هم schematic رو بزن (چه اتفاقی میافته؟!!!)

sky_man847
01-08-2012, 02:55
درسته برای منم کرک نداشت...
دیگه نمیدونم چی بگم
همه لایسنس هارو تست کردی؟!!!
اصلا چرا همه بلاها سر شما میاد ؟
لابد ما بنده خوبی نیستیم :(
عکس یادت رفت بزاری(از محیط آلتیوم) :(
برو گزینه file رو بزن بعد گزینه new و بعدش هم schematic رو بزن (چه اتفاقی میافته؟!!!)

برعکس گفتی ما بنده خوبی نیستیم اون گزینه ها هم غیر فعاله:(

sadmonew
01-08-2012, 03:05
برعکس گفتی ما بنده خوبی نیستیم اون گزینه ها هم غیر فعاله:(
سلام مهندس
از راهنمايي دوستمون مهندس حسين عزيز ممنونم.
مهندس اين عكس رو نگاه كن، بكارت مياد؟

sky_man847
01-08-2012, 03:20
ممنون از عکستون ولی اون چیزایی که گفتین فقط فایل dxp.exeهست که اونم کپی کردم عکسو هم زیر گذاشتم

KHM
01-08-2012, 06:09
اینم فایل های crack غیر از dxp.exe

sky_man847
01-08-2012, 16:14
اینم فایل های crack غیر از dxp.exe
مرسی از همتون همه کارارو کردم نشد فرمت کردم به صورت افلاین نصب کردم ششششششششششششد.اونایی هم که مشکل منو داشتن اینجوری نصب کنند.از همتون ممنون که کمکم کردین.اینبار میام واسه اموزشششششششش.بازم مرسییییییییییییییییی:018::o