PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی کتاب های مرجع arm

moradi.ali70
23-07-2012, 13:32
سلام به دوستان
می خواستم از دوستانی که در زمینه arm فعالیت می کنن خواهش کنم که چند کتاب مرجع خوب برای یادگیری معرفی بفرماییییننننننننند...

در ضمن به نظر شما کار با keil بهتره یا AIR ؟؟؟ برا راحتیش نمیگم برا تسلط بیشتر به میکروش میگم. مثلا توی میکرو AVR نرم افزار Codevision خیلی بهتر از Bascam بود چون به تک تک بیت های رجیستراش تسلط داشتیم.

ممنون از همتون:sa:

mehranmb
26-07-2012, 06:06
سلام

فکر می کنم بهترین کتاب باید "مرجع کامل میکروکنترلرهای ARM سری AT91" باشه که البته مثالهاش بوسیله IAR (نه AIR) نوشته شده, ولی باید بگم کد زدن با keil راحت تره به دلیل داشتن کتابخونه ها و منابع بیشتر

mj3747
26-07-2012, 11:32
سلام به دوستان
می خواستم از دوستانی که در زمینه arm فعالیت می کنن خواهش کنم که چند کتاب مرجع خوب برای یادگیری معرفی بفرماییییننننننننند...

در ضمن به نظر شما کار با keil بهتره یا AIR ؟؟؟ برا راحتیش نمیگم برا تسلط بیشتر به میکروش میگم. مثلا توی میکرو AVR نرم افزار Codevision خیلی بهتر از Bascam بود چون به تک تک بیت های رجیستراش تسلط داشتیم.

ممنون از همتون:sa:
کار با keil راحت تره و همینطور منابع و مثال بیشتری براش هست، در مورد خود میکرو هم بهترین منبع Application note خود میکرو.
و اینکه تجربه به من نشون داده که خودم درگیر انتخاب کامپایلر و برد آموزشی و نوع میکرو و ... نکنم، زودتر دست به کار شو، عقب میمونی.
من خودم LPC1313 و LPC1768 رو انتخاب کردم و قصد دارم با keil شروع کنم.
یه میکرو رو انتخاب کن و سعی کن تا آخرش یاد بگیری و خوب مسلط شی.
:hi: