PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : lpc1313 & spi

mehdi_nxp
14-07-2012, 18:35
سلام به همگی :hi:
من قصد دارم spi این میکرو رو راه بندازم اما از اون جایی که ماژول ssp این میکرو سه تا کار انجام میده کلا گیج شدم.
آیا هدر spi برای این میکرو وجود دارد؟
ممنون میشم اگه رجیستر های مربوط به spi رو برام توضیح بدین؟

sadmonew
14-07-2012, 22:24
سلام مهندس:hi:
تو اين لينك دوستمون جناب pumper يه مثال در مورد نحوه راه اندازي و كار با SPI با ميكروي LPC1768 قرار دادن. از اونجايي كه LC1313 هم يه ميكرو از نوع Cortex-M3 ميتونيد از اين مثال استفاده كنيد.
ایـــــــــران میـــــــکرو ™ - مشاهده یک موضوع - تشریح کامل دستورات cmsisبرای lpc1768 (You can see links before reply)
البته خودم با ميكروهاي LPC كار نكردم. تخصصي با STM32 كار ميكنم.
موفق باشيد.

mehdi_nxp
14-07-2012, 23:33
من از این پستی که شما معرفی کردید چیزی دست گیرم نشد cry::
این همه کد نویسی چه خبره! :baad:
چیزایی اول برنامه include شدن که توی پوشه برنامه نیستن.
ممنون میشم اگه مراحل کار رو بهم بگید منظورم اینه که اول کدوم رجیستر رو باید مقدار دهی کنم؟:0013:

sadmonew
15-07-2012, 00:17
سلام
مهندس لطفا لينك زير رو نگاه كنيد.
كلي مثال واسه كار با USART, GPIO,SSP,I2S,systick,RS485,ADC,... قرار دادن.
NXP Semiconductors founded by Phillips Electronics - Microcontrollers [Support - Documents for LPC1313] (You can see links before reply)
ميتنونيد دانلود كنيد.
You can see links before reply

mehdi_nxp
15-07-2012, 01:35
قسمت ssp در lpc1313 کلا 9 عدد رجیستر داره حالا من نمیدونم این همه کد نویسی برا چیه!:unh:
چون زبانم اصلا خوب نیست از دیتاشیت چیز زیادی نمی فهمم.
فقط میخوام بدونم که مراحل کار چه جوریه یعنی ترتیب مقدار دهی به رجیستر ها رو نمیدونم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.