PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قاطی کردن نمایش شماره مخاطب

safavism
12-07-2012, 02:34
با سلام

اگه دو شماره شبیه به هم که یکی با کد همراه اول و دیگری ایرانسل داشته باشم و بخوام با ایرانسلی که دارم به شخصی زنگ بزنم که فقط شماره همراه اول من با نام من در گوشی ذخیره داره بنظر شما گوشی مخاطب چه شماره ای و با چه نامی نمایش میده؟جواب شماره همراه اول ...(بلعکس هم صادقه) چرا؟ نمیدونم..عیب از گوشی ها است چون وفتی طرف مقابل شماره ایرانسل منو نداره و به محض تماس رو گوشی باید شماره ایرانسل بیفته نه شماره همراه اول که به نام من داخل گوشی ذخیره شده !!!! ضمنا گوشی های پدر مادر دار اینجوری نیستن ..امید وارم متوجه منطورم شده باشید.

KHM
12-07-2012, 11:09
رفیق قضیه اینه که بعضی گوشی ها با تعداد شماره ی خاصی هم سرچ میکنن که مخاطبو پیدا کنن...من خودم p800 داشتم،اگه 4تا شماره ی اول رو وارد نمیکردی و فقط شماره های بعدی رو وارد میکردی،بازم اسم مخاطب رو میاورد...گرفتی سیستمش چجوری بود؟؟؟
ربطی هم به گوشی با پدر و مادر یا یتیم نداره،سلیقه اس دیگه...اینجوری راحت تر هم میتونی دمبال شماره ی خاص بگردی....
البته فقط 4شماره ی اول نبود ها..کلآ سیستمش این بود که میگشت ببینه این شماره هایی که وارد کردی(تعدادش مهم نیست) با کدوم شماره همخونی داره...

safavism
13-07-2012, 01:17
خب جناب مهندس اومدیم یه نفر یه سیم کارت ایرانسل شبیه به شماره همراه اول من تهیه کرد و مزاحم دوستان من که شماره همراه اول منو داخل گوشی ذخیره کردن شد اونوقت اسم من رو گوشی نمایش داده میشه بعدش چه خاکی بسرم کنم ..!!!!

KHM
13-07-2012, 01:23
این خاک رو که بعد اینکه زنگید و دعوات کرد...بگو شماره رو درست نگا کنی میفهمی که شماره من نیس...به همین سادگی:د
بعدشم کلی میخندی...