PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Lpc2368 : Usb

vahidsport
07-07-2012, 14:48
سلام

من می خوام رو USB این میکرو کار کنم و تا الان هم موفق نشدم یک مثال رو رو میکرو بریزم و بعد از وصل کردن به کامپیوتر جواب بگیرم و مثلا های که در فولدر کیل هست مثل HID,Audio,CDC و... منظورم هست بوردم هست اینی هست که لینکش رو گذاشتم

اگر امکان داره یه مثال بدین که من پروگرام کنم و بعد می خوام رو کار کنم

ممنون

LPC2368 Header Board (You can see links before reply)

vahidsport
08-07-2012, 00:46
جواب گرفتم اونم تمام مثال ها مثل usb , sd Card و....

mzarkoob
08-07-2012, 11:56
جواب گرفتم اونم تمام مثال ها مثل usb , sd card و....
سلام
خوب تبریک :018:
شما از کدوم مثالها جواب گرفتید؟ میشه دقیقا مشخص کنید؟

vahidsport
08-07-2012, 19:46
USBAudio و USBCDC و USBHID و USBMem و SD_File کلا این ها رو تست کردم و بقیه هم کار میکندد میدونم و وقتی به کامپیوتر وصل میکردم یه قطعه جدید می شناخت ولی چون ویندوز 7 داشتم درایور ش رو نداشت . اون مثال SD_File و USBMem به صورت کامل کار کردند که USBMem یه فلش مموری هست با حجم 12 کیلو و SD_File یه رم ریدر هست البته برای رم های SD و MMC که 32 مگ رو اورد و 2 گیگ رو نه فکر میکنم باید بیشتر صبر میکردم تا 2گیگ رو هم بیاره ولی خلاصه کار کردند

mzarkoob
08-07-2012, 21:02
usbaudio و usbcdc و usbhid و usbmem و sd_file کلا این ها رو تست کردم و بقیه هم کار میکندد میدونم و وقتی به کامپیوتر وصل میکردم یه قطعه جدید می شناخت ولی چون ویندوز 7 داشتم درایور ش رو نداشت . اون مثال sd_file و usbmem به صورت کامل کار کردند که usbmem یه فلش مموری هست با حجم 12 کیلو و sd_file یه رم ریدر هست البته برای رم های sd و mmc که 32 مگ رو اورد و 2 گیگ رو نه فکر میکنم باید بیشتر صبر میکردم تا 2گیگ رو هم بیاره ولی خلاصه کار کردند
یادم رفت بگم از کدوم مثالها استفاده کردید؟ داخل خود کیل یا از نت گرفتید؟ میشه لینک بدید؟

vahidsport
09-07-2012, 01:10
مثال های خود کیل بود....

mzarkoob
09-07-2012, 20:33
مثال های خود کیل بود....
من اتفاقا قبل از زدن پست قبلی کلی تو خود فایل های کیل گشتم . اینجا را میگید:

C:\Keil\ARM\Boards\Keil\MCB2300

vahidsport
09-07-2012, 22:17
بله منظورم همين ها بود
اگه مشكل داريد براتون اپ كنم
در ضمن سه تا مثال هم بود كه ار سايش دانلود كردم و براي lpc2368 بود دقيقا همين ميكرو