PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Altium 12

آقاجون
06-07-2012, 02:50
سلام این جور که بوش میاد تو چند تا سایت دیدم Altium 12 هم اومده ولی نتونستم لینک دانلودشو پیدا کنم . کسی داره ؟؟؟

hamidam
06-07-2012, 11:04
سلام این جور که بوش میاد تو چند تا سایت دیدم Altium 12 هم اومده ولی نتونستم لینک دانلودشو پیدا کنم . کسی داره ؟؟؟

سلام
آمدنش فایده نداره هر وقت کرک شد اون موقع بدرد ما می خورد !:o

آقاجون
07-07-2012, 01:41
سلام
آمدنش فایده نداره هر وقت کرک شد اون موقع بدرد ما می خورد !:o

حالا شما فایل دانلودشو پیدا کن کرکشو میشه پیدا کرد . خدا چه دانی من خودم کرک 2006 روی 2009 اجرا کردم نمیدونم چرا کرک شد . شاید کرک 2010 جواب بده . خر و خره
نقد ول نکن نسیه بچسب اومدیم اینترنت ملی شد دیگه نشه توی سایت خارجی مثل قبل رفت .

SaeidJorablo
19-10-2012, 00:03
سلام
آلتیوم در صفحه اصلی سایتش تبلیغ ورژن 12 را کرده اما اگر سری به وبلاگشون بزنی می بینی که اونجا حرفی ازش نزده. یادمه توی وبلاگشون زدن آپدیت 21 اومد بیرون دقیق چند روز بعدش تونستم نسخه کرک شده همان اپدیت را پیدا کنم. در مورد آلتیوم 12 اما هنوز خبر رسمی نیومده و به نظرم این فعلا فقط تبلیغه که دارن میکنن. اما فکر کنم حرف برای زدن زیاد داشته باشن چون آلتیوم 10 از 09 خیلی بهتر شده بود. ما هم فعلا منتظریم که نسخه 12بیاد. اگر اومد حتما لینکش را براتون می گذارم.

Black-Black
19-10-2012, 10:27
اقای جورابلو جدید ترین نسخه التیوم که با ویندوز 8 مشکل نداشته باشه چیه؟

من 2010 البته بیلد های پایینش رو نصب کردم کلا مشکل داره.
اورکد همکه اصلا رو 8 کار نمیکنه حتی ورژن 16.5

SaeidJorablo
22-10-2012, 01:45
اقای جورابلو جدید ترین نسخه التیوم که با ویندوز 8 مشکل نداشته باشه چیه؟

من 2010 البته بیلد های پایینش رو نصب کردم کلا مشکل داره.
اورکد همکه اصلا رو 8 کار نمیکنه حتی ورژن 16.5
سلام
نسخه های اخیر و آپدیت های آلتیوم از نظر کرک کمی مشکل دارن و این مشکل ربطی به ویندوز نداره! من summer 09 را داشتم و هیچ خطایی نمی داد اما release 10 هم در ویدوز 7 و هم ویندوز 8 یک جور خطا را میده! و البته این خطا در ویندوز 8 بیشتره بطوری که من مجبور شدم مجدد به ویندوز 7 برگردم از بس که خطا میداد.
دوستان باید کمی منتظر بمونن تا نسخه های سازگار با ویندوز 8 بیان. از آنجا که ویندوز 8 خیلی نیست که اومده کمی طول می کشه تا نرم افزارها و شرکت های سازنده آنها با این ویندوز سازگار بشن. من خودم خیلی دوست دارم که آلتیوم یک نسخه بده که بشه روی تبلت نصب کرده و با تاچ مدار کشید!!! خیلی کار راحت میشه مگه نه؟؟

Black-Black
22-10-2012, 08:04
همین الانم میشه این کارو کرد.

یه سوال دیگه:یه فایل باپسوند brd دارم که مال اورکده ولی هرکاری میکنم تو التیوم ایمپورت نمیشه مینویسه file not recognized or version is too old توخود اورکد 16.5 روهم که دانلود کردم باز نمیشه

SaeidJorablo
24-10-2012, 02:10
پس احتمالا خود فایل اشکال داره. اگه تو خود اورکد باز نمی شه چه انتظار از آلتیوم؟ بعدشم آلتیوم در نسخه ده شما باید امپورتر هایش را برایش نصب کنید وگرنه خودبخود نصب نمیشه. تو خود برنامه اینکار میشه و فکر نکنید فایل جانبی داره

Black-Black
24-10-2012, 10:08
چه جوری باید نصب کنم؟
من از ایمپورت خود اتیوم استفاده کردم ولی اونجایی که باید نوع فایل رو مشخص کنیم اصلا کلا خالیه.ورژن 10 هم هست.ورژن 9 هم که ایپورت میکنه ولی وسطش پیغام خطا میده و کلا از برنامه خارج میشه.

اخه اورکد رو هم روی ویندوز 8 امتحان کردم و روی ویندوز 7 که با ماشین مجازی هم نصب کردم کامل کرک نمیشه.نمیدونم چرا
فایها مطمئنه چون با 5-6 تا فایل تست کردم نشده.

SaeidJorablo
25-10-2012, 00:57
همانطور که قبلا گفتم باید امپورترهای آلتیوم 10 را نصب کنید.
به عکس زیر توجه کنید

You can see links before reply
اگر به مسیر مشخص شده برید حتما چنین عکسی می بینید. بر روی گزینه مشخص شده کلیک کنید و تمام پلاگین های مربوطه را نصب کنید. شما باید در نهایت شاهد عکس زیر باشید.

You can see links before reply

lord67
10-01-2013, 20:40
نظر دوستان راجع به این نسخه چیه؟
با نسخه 10.7 خیلی تفاوت داره؟
دانلود برنامه Altium Designer v10.818.23272 | Robot Sara – ربات سرا آموزش رباتیک و الکترونیک و مکانیک (You can see links before reply)