PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محصولات وارداتی تیرماه 91 و جشنواره تابستانه

kavir
01-07-2012, 09:39
سلام
دوستان بالاخره جنس ها از گمرک در اومد بعد از دوماه .
دوستانی که قصد خرید دارن عجله کنند دلیلش هم اینه :
1. این بردها تماما با دلار دوماه پیش خریداری شدن یعنی همین الان برای خرید هر کدوم 10-15 تومن روش افتاده
2. با همه این اوضاع باز من چون سری اول بوده تخفیف ویژه برای گذاشتم تا هر کس یخواست بخره بتونه بخره
3. مدیران و همکاران در انجمن باز تخفیف دارین . بعد از ثبت هزینه رو واریز نکنید تا قیمت داده بشه بهتون.

خوب محصولات وارداتی :

1. برد stm32 هست که مزیتش اینه همه امکانات روش اورده مخصوصا ssd1963 که برای درایو کردن السیدی های 4.3 و 7 هست و مثال برای دو السیدی هم داره (You can see links before reply)
You can see links before reply (You can see links before reply)

2.برد lpc1768 که قبلا هم داشتیم و با قیمت بسیار عالی ارائه شده
برد بسیار کاملی هست و بهترین گزینه برای آموزش
(You can see links before reply)

3. برد کاربردی lpc1768 (You can see links before reply)
این برد چیز جالش ایسی شبکش هست که با dm9161 هست که شدیدا خودم دبنالش بودم دلیلش هم اینه این ایسی شبکه 2500 تا 3500 هست و بسیار ارزان قیمت هست
یک برد جمع جور و کاربردی

4. میکروکنترلر stm32f103vet6 همین میکروی برد stm32 هست که اینم وارد شد (You can see links before reply)
5. جیلینک با قابلیت آپدیت در آخرین ورژن های keil و jflashکه شخصا با کیل 4.5 و jflashv4.46f آپدیت کردم و بخوبی جواب میده
You can see links before reply

دوستان لطفا مواردی که جالب هست و فروش داره برای من بفرستین مطمئن باشین چیز خوبی باشه وارد میکنیم

kavirelectronic.com@gmail.com