PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Lpc1768 sdhc

mahdi74
26-06-2012, 04:00
با سلام
من میخوام یک sd card 4GB رو با برد آموزشی LandTiger LPC1768 که چند وقت قبل از فروشگاه سایت خریدم راه اندازی کنم و نمیتونم
کارتهای ظرفیت پایین مشکلی ندارند من یک کارت 32MB رو راه اندازی کردم

چند تا مثال از اینترنت پیدا کردم ولی یا کمپایل نمیشن و ارور دارند یا کار نمیکنند .:x
لطفا اگر کسی تا به حال کارتهای ظرفیت بالا رو با 1768 راه اندازی کرده راهنمایی کنه
ممنون.

mahdi74
26-06-2012, 15:05
کسی نبود ؟ :alc:

esi_52000
26-06-2012, 17:42
سلإم دإدإشم.من إین کإر رو کردم و حإفظه تإ 2 گیگ رو رإحت رإه إندإزی کردم.
إلبته خودم وإسش لإیبری نوشتم و إز spi إستفإده کردم.لإیبری من بإ cmsis نوشته شده , بنإبرإین إگه إز cmsis بدت نمیإد وإست بزإرم(چون بعضی دوستإن گویإ بإ cmsis مشکل دإرن)

mahdi74
26-06-2012, 19:22
سلام
ممنون که جواب دادی .
البته منم زیاد با cmsis کار نکردم ولی از اونجا که من کلی سرچ کردم , ولی هیچ کدوم از برنامه هایی که پیدا کردم 4GB رو ساپورت نمیکنه.
اگه لیبراری شما با 4 گیگ کار کنه روش وقت میگذارم تا با کمک شما یاد بگیرم .
فقط داداش مطمعنی با 4 گیگ کار میکنه چون لایبراریهای معمولی و مثالهای خود کیل هم تا 2GB رو جواب میده و تا اونجایی که من فهمیدم تو لایبراریهای آماده فقط RL-ARM 4.2 به بالا با SDHC کارمیکنه که یک توضیحاتی هم تو سایت کیل داده ولی من نتونستم راهش بندازم.
به هر حال اگر لایبراریت رو بگذاری ممنون میشم.

ma-bah
26-06-2012, 21:08
سلإم دإدإشم.من إین کإر رو کردم و حإفظه تإ 2 گیگ رو رإحت رإه إندإزی کردم.
إلبته خودم وإسش لإیبری نوشتم و إز spi إستفإده کردم.لإیبری من بإ cmsis نوشته شده , بنإبرإین إگه إز cmsis بدت نمیإد وإست بزإرم(چون بعضی دوستإن گویإ بإ cmsis مشکل دإرن)

سلام مهندس ...
این لایبرری شما fat32 رو هم ساپورت می کنه ؟؟؟؟؟

اگر آره که فکر کنم بزاری بد نباشه ما هم یه نگاهی بهش بندازیم
:125::125:

esi_52000
26-06-2012, 22:42
سلإم مهندس mabah .إین لإیبری رو خودم نوشتم و بإ ترجمه دیتإشیت پیإده سإزسش کردم . وإسه همین fat 32 رو سإپورت نمیکنه إمإ دنبإلشم که إونم بإ همین لإیبری رإش بندإزم.إنشإلله تإ آخر إمشب قرإر میدم(.وإقعیت إینه که توی لپ تإپه و إلإن بهش دسترسی ندإرم)

esi_52000
27-06-2012, 01:47
سلام دوستان.من لایبری رو توی پست مربوط به لایبری های نوشته شده برای lpc1768قرار دادم.میتونید از اونجا دانلود کنین.فقط یه صلوات بفرستین ممنون میشم.همچنین لطف کنین و خبر بذین که 4 گیگابایت رو ساپورت کرده یا نه.

mahdi74
29-06-2012, 15:11
با سلام
بالاخره با همین CMSIS کارت 4GB رو راه انداختم
فقط نمیدونم چرا زمان شناسایی و خوندن از کارت خیلی طولانی است حدود 20 ثانیه
البته من لایبراری ها رو یکم دستکاری کردم چون اولش کمپایل نمیشد .
در ضمن نصف پروژم با CMSIS شد و بقیش با RL ARM فکر کنم اشکال از همین بوده واینکه لایبراری رو درست تغییر ندادم.
به هر حال هنوز باید روش کار کنم و اشکالاتش رو بر طرف کنم
فقط خوشحالم که کار کرد .
از جناب esi_52000 (You can see links before reply) هم تشکر میکنم .

esi_52000
29-06-2012, 19:06
خوإهش میکنم دإدإشم.خوشحإلم که رإه إفتإد و تونستم کمکی بکنم.
رإستی وإسه إینکه کإرت زودتر شنإسإیی بشه و کإر کنه , فقط کإفی بود عددی که به منظور إندإزه گیری مدت زمإن خروج کإرت إز حإلت idle نوشته شده بود رو بزرگتر إنتخإب میکردین .من إین لإیبری رو وإسه کإرت تإ 8 گیگ نوشتم دإدإشم