PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : uC/OS-II

agape
23-06-2012, 14:19
سلام به همه دوستان گرامی
یه سوال داشتم، میخواستم ببینم آیا کسی این UC/OS رو برای LPC17xx استفاده کرده و تونسته باهاش کد بنویسه ؟
متاسفانه با توجه به ذیق وقت خودم فرصت نمیکنم بشینم مستنداتش رو بخونم ، هرچند که خیلی پراکنده گفته ، حالا اگر کسی راه اندازی کرده و و تونسته باهاش کار کنه، یه راهنمایی بکنه که ببینیم باید چکار کنیم ، در ضمن از کامپایلر IAR باشه عالیه و اگر نه KEil هم قبوله
من که یه دوساعتی ور رفتم نفهیدم چیش به کجا هستو تایمر و توایع مورد نیازش چی هست خودشم که خدا رو شکر به کد درس درمون نذاشته برای راه اندازی ،
در ضمن اگر دوستان سیستم عامل بهتر هم سراغ دارن معرفی کنن که اونم رو هم شروع کنیم و فقط خواهش میکنم نگید FreeRTOS:sa:
roohlla
23-06-2012, 19:01
چرا از keil rtx استفاده نمیکنید ؟
من چند وقت پیش توی سایت keil دیدم یه چیزایی راجع یه توابع gui داره . شما میدونی دقیقا داستانش چیه ؟
علاوه بر این کسی ucgui رو را انداخته ؟
در ضمن توی عکسایی که از برد آموزشی lpc1768 توی همین سایت و eca بود به نظر میومد این سیستم عامل روی اون پورت شده کسی راجع به این اطلاعاتی داره ؟
به نظر من با این همه میکرو های 100 مگاهرتزی و 168 مگا هرتزی بلاخره باید این gui , os رو راه بندازیم .

agape
23-06-2012, 20:22
سلام دایی جان
از RTX استفاده نمیکنم چون از کایل استفاده نمیکم ، و درسته توی RL جدید اومده یه سری کتابخونه های GUI رو اضافه کرده ، ولی نمیدونم تا چه اندازه کارایی داره ، و بله من uC.GUI رو راه اندازی کردم و مثالشم برای برد های آتمل جدید شرکت کویر موجوده ، ولی من میخوام uC/OS رو برای IAR داشته باشم

roohlla
23-06-2012, 21:15
قضیه یه این بردای جدید چیه ؟ من میخواستم برد آموزشی lpc1768 بگیرم اما چون ایران میکرو تموم کرده بود رفتم از eca پرسیدم میگفت 185 هزار تومان . بع زنگ زدم به ایران میکرو گفتن صبر کنم بردای جدید با قیمت مناسب توی راه و گفتن دو سه هفته ی دیگه آماده میشن . الآن 7 هشت هفته شده و خبری هم نیست . میشه اگر شما اطلاع داری بگید مشخصات دقیق این بردای جدید چیه و کی وارد فروشگاه میشه ؟

pooriya
23-06-2012, 22:35
سلام
یادمه روی این بردای 1678 قبلی یه مثال برای این مورد بود.روی برد تستش کردم.کار کرد اینجا اپلود می کنم.برای keil هست و قابل تبدیل به IAR