PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : sim900-sim900a به صورت ویژه

kavir
07-06-2012, 11:34
سلام
دوستان این ماژول ها به صورت عمده ای وارد می شود و قیمت آن زیر قیمت بازار به صورت محدود ارائه میشود
پس دوستانی که با این ماژول کار می کنند این فرصت از دست ندن
اینم خبر خوش وارداتی بود
منتظر خبر های خوش من در هفته دیگه باشید:wink:
فروش ویژه ماژول sim900-sim900a

You can see links before reply (You can see links before reply)
فروش ویژه ماژول های sim900 (You can see links before reply)-sim900a (You can see links before reply) زیر قیمت بازار به صورت محدود

KHM
07-06-2012, 12:17
ممنون آقای زارعی...
انصافآ با این قیمت هیچ جا ندیده بودم...
اگه sim908 و آنتن اکتیو gps رو هم وارد کنین،واقعآ عالی میشه

kavir
07-06-2012, 12:42
سلام
انشاءالله اونم توی برنامه میذارم

behnam6500
07-06-2012, 13:35
آمدی جانم به قربانت... ولی حالا چرا؟

حالا که بی پول ماندم، چرا؟؟؟ :(

kavir
07-06-2012, 13:39
آمدی جانم به قربانت... ولی حالا چرا؟

حالا که بی پول ماندم، چرا؟؟؟ :(
سلام
شما مدیر سایت خودمونی حقت محفوظ هست هر وقت سفارش دادی توی پیام سفارش بنویس یوزرت در انجمن یا قیمت رو برات بررسی کنم
قبلا هم که اعلام کرده بودم مدیران سایت و همکاران سفارش رو ثبت کنید و هزنیه رو واریز نکنید تا تخفیف براتون بزنم:wink::hi:

behnam6500
07-06-2012, 13:41
لطف داری دوست عزیز...

والا حقیقتش هم از فروشگاه شما چند روز پیش خرید کردم و هم قطعات smd از تهرون گرفتم و ته جیبمون خالی شد!!!

واقعا بزرگواری میکنی برادر... سپاس

m-arm
07-06-2012, 21:15
سلام اقای زارعی
یک سوال ایا این ماژول کامل هستش و اماده راه اندازی یا اینکه برد راه اندازی شامل کانکتور انتن و سیم کارت و ... توسط خودمون طراحی و لحیم کاری شه چون اقای صفا منش در پروژشون تمام مراحل را خودشون انجام دادند. شاید سوالم کمی بیجا باشه ولی برام ابهامه...

مورد دیگه ایا انتن موجود در فروشگاه مناسب برای این ماژول هست یا نه؟

با تشکر...

kavir
07-06-2012, 21:30
سلام اقای زارعی
یک سوال ایا این ماژول کامل هستش و اماده راه اندازی یا اینکه برد راه اندازی شامل کانکتور انتن و سیم کارت و ... توسط خودمون طراحی و لحیم کاری شه چون اقای صفا منش در پروژشون تمام مراحل را خودشون انجام دادند. شاید سوالم کمی بیجا باشه ولی برام ابهامه...

با تشکر...
سلام
این کلا ماژول هست شما باید برای کار خودتون بردش طراحی کنید نمونه pcb فکر کنم توی سایت بچه ها گذاشتن
برای آنتن هم بله . تمامی قطعات جانبی در فروشگاه موجود هست

KHM
07-06-2012, 22:59
سلام اقای زارعی

با تشکر...
دوست عزیز شما باید سوکت سیم کارت و آنتن و رابط آنتن هم خریداری کنید.همچنین lm2576 رو هم برای تغذیه ی ماژول بگیرین...
و برای ارتباط با کامپیوتر یا از max232 استفاده کنید و یا از ft232...

dariush_ab
08-06-2012, 14:56
سلام دوست عزیز.
ببخشید اینجا سوال رو میپرسم:
آیا کسی pcb یا شماتیک حداقل مدار رو برای راه اندازی تو سایت گذاشته؟آدرس اون رو اگر لطف کنید خیلی ممنون میشم.
موفق باشید.

KHM
08-06-2012, 16:30
سلام دوست عزیز.
آیا کسی pcb یا شماتیک حداقل مدار رو برای راه اندازی تو سایت گذاشته؟آدرس اون رو اگر لطف کنید خیلی ممنون میشم.
موفق باشید.
چنتا شماتیک میتونین تو سایت پیدا کنین..
1نمونه اش:
ایـــــــــران میـــــــکرو ™ - مشاهده یک موضوع - پروژه کامل sim900 and mobile (ارسال اطلاعات محیطی از طریق شبکه موبایل) (You can see links before reply)

m-arm
08-06-2012, 19:21
سلام دوست عزیز.
موفق باشید.

دوست عزیز فایل پیوست لینک زیر را دانلود کنید
پروژه کامل sim900 and mobile (ارسال اطلاعات محیطی از طریق شبکه موبایل) - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)

برای خرید هم سری به لینک زیر بزنید

خرید ماژول sim900a (You can see links before reply)

dariush_ab
08-06-2012, 21:52
سلام مجدد.
خیلی ممنون.
فرق این sim900 با sim900a چیه؟آیا این sim900 هم مثل sim900a باید اپدیت بشه؟
آیا جواب گرفتن از این راحته؟اگر نیست من برم ماژول کاملش رو بخرم؟

KHM
08-06-2012, 23:08
sim900 گرون تره و لازم نیست آپدیت کنی..ولی sim900a باید آپدیت بشه..که توضیحات مربوط به آپدیت هم در لینک زیر هست:
نکات مهم و حیاتی برای آپدیت کردن ماژول های خانواده Sim900 (شامل تمام مدل ها) +فایل - ایـــــــــران میـــــــکرو ™ (You can see links before reply)
ماژولش حساسه..باید دقت کنی و اینکه سعی کن براش pcb بزنی که اشتبا نکنی و ماژول رو نسوزونی...
اگه احتیاط های لازم رو بکنی،میشه جواب گرفت..ماژول کاملش حدود 85 یا 90 ت هست..

sigma-mx
08-06-2012, 23:49
راستی بالاخره این آپدیت برای چی بود ؟ چه مشکلی تو قبلی بود ؟

esisafa
09-06-2012, 00:47
sim900a با اپراتورهای تلفن همراه ایران مچ نبود. و با اپدیت این مشکل حل میشه و به شبکه موبایل وصل میشه

KHM
09-06-2012, 00:52
منظورتون ازون قبلی همونیکه hamedtv گذاشتن؟اگه اونه، مشکلش اینه که فقط برا sim900a گذاشتن و معلوم نیست کدوم ورژن هست و توضیحات برای انتخاب Firmware رو هم نذاشتن..که همی باعث شد هم من و هم آقا بهنام ماژول بسوزونیم...به خاطر همی چنبار تاکید کردم

sigma-mx
09-06-2012, 00:54
sim900a با اپراتورهای تلفن همراه ایران مچ نبود
منم این جمله رو بارها شنیدم ولی منظورم این بود که کسی میدونه چیش مچ نبود ؟ باند فرکانسی که یه چیز سخت افزاریه و با تغییر فیرمور درست نمیشه ... آیا این مشکل مربوط به این ماژول برای همه بود یا فقط برای کاربرهای ایرانی بود ؟ یهنی فقط با شبکه ایران مشکل داره ؟ فقط اینو برای ما بیرون دادن ؟

KHM
09-06-2012, 01:02
این مشکل فقط مربوط به ایران نمیشه و بعضی کشورهای دیگه ام وجود داشتن که تو اونجا هم کار نمیکرد...مشکل سخت افزاری نبود. شبکه ی ایران جزو شبکه هایی که براش تعریف کرده بودن،نبود...
فقط برا کار کردن نیست..خود sim900 رو هم اگه بخواین باش mms بفرستین،باید firmware مخصوصشو آپدیت کنین

sigma-mx
09-06-2012, 01:18
برای mms و ... رو میدونم ولی این چه مشکلی بود که شبکه رو نمیشناخت !
امکانات جانبی با این باگ فرق داره ...

behnam6500
09-06-2012, 01:29
منم این جمله رو بارها شنیدم ولی منظورم این بود که کسی میدونه چیش مچ نبود ؟ باند فرکانسی که یه چیز سخت افزاریه و با تغییر فیرمور درست نمیشه ... آیا این مشکل مربوط به این ماژول برای همه بود یا فقط برای کاربرهای ایرانی بود ؟ یهنی فقط با شبکه ایران مشکل داره ؟ فقط اینو برای ما بیرون دادن ؟

کد mcc ایران برابر با 432 می باشد و فکر کنم که این کد در firmware ابتدایی ماژول وجود نداره. به همین خاطر با اپدیت به اخرین ورژن این کد نیز تعریف خواهد شد.

esisafa
09-06-2012, 01:42
خوب برای mms فریم ویر رو عوض کنیم دوباره برای sms و gprs به مشکل نمیخوریم ؟؟؟؟

KHM
09-06-2012, 01:48
من تا حالا این کار رو نکردم و firmware مخصوص mms رو هم فقط برای sim900 دیدم و برای sim900a ندیدم...
به همین خاطر باید sim900 مشکلی نداشته باشه و اونام کار کنن...احتمالآ با آپدیت کردن sim900a هم مشکل mms وجود نداشته باشه...

kavir
09-06-2012, 13:56
سلام
دوستان حقیقت این sim900a رو بگذارید براتون بگم
برای اولین بار در ایران sim900a ما اوردیم حتی خودمون هم نمی دونستیم توی ایران جواب نمیده
از نظر پهنای باند ساپورتی و.. هیچ گونه مشکلی نیست و در کل هسته اصلی این با سیم900 یکی هست
ولی یک فرق اساسی داره و اینم اینه که برای تعدادی محدودی کشور ساخته شده و دلیل ارزونی اون هم همینه
اون اوایل شخصا به شرکت simcom ایمیل زدم و گفتند برای محدودی کشور هست که باید در هنگام اتصال یک کدی بهش بدی تا فعال بشه
تقریبا غیر قابل استفاده شده تا اینکه آقای نحوه اپدیت کردنش رو پیدا کردن
دوستان ما این ماژول رو تعداد زیادی ازش فروختیم حتی دوستانی که حرفه ای کار میکنند و کاملا همه بخش ها تست کردن هیچ گونه مشکلی تا الان گزارش نشده
واینکه توی شک بیفتین اصلا جای شک کردن نداره

sigma-mx
09-06-2012, 14:36
تشکر مهندس
بحثی که مطرح شد جهت زیر سوال بردن کارایی نبود . فقط پیگیر دلیل این آپگرید کردن بودم ..

در این شکی نیست که فعلا بهترین - کاملترین و مقرون به صرفه ترین ماژول GSM-GPRS همین sim900 هست و البته Sim900a که ارزونتر هم هست و امکاناتش برای کار در کشور ما کافیه .
همچنین بهترین ماژول برای کار با GSM-GPRS-GPS هم Sim908 هست که در واقع همون Sim900 هست منتها اون طرف بردش یه ماژل GPS اضافه شده ... دقت بخش GPS هم در برابر ماژول Sim548C بهبود قابل توجهی پیدا کرده ... انشالله این ماژول هم در دستور کار کویر الکترونیک قرار بگیره
یا حق

kavir
09-06-2012, 14:45
تشکر مهندس
بحثی که مطرح شد جهت زیر سوال بردن کارایی نبود . فقط پیگیر دلیل این آپگرید کردن بودم ..

در این شکی نیست که فعلا بهترین - کاملترین و مقرون به صرفه ترین ماژول GSM-GPRS همین sim900 هست و البته Sim900a که ارزونتر هم هست و امکاناتش برای کار در کشور ما کافیه .
همچنین بهترین ماژول برای کار با GSM-GPRS-GPS هم Sim908 هست که در واقع همون Sim900 هست منتها اون طرف بردش یه ماژل GPS اضافه شده ... دقت بخش GPS هم در برابر ماژول Sim548C بهبود قابل توجهی پیدا کرده ... انشالله این ماژول هم در دستور کار کویر الکترونیک قرار بگیره
یا حق
ممنون از توضیحات
برای sim908 در دستور کار هست و انشاءالله بزودی وارد فروشگاه میشه