PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پخش mp4

ali5
06-06-2012, 18:18
سلام به همه
من یک مدتی است دارم دنبال یک پروژه پخشmp4 با arm هستم ولی متاسفانه هیچ چیزی چه به زبان فارسی وچه به زبان انگلیسی توی اینترنت پیدا نکردم .
در واقع میخواهم با avr یک mp3 بسازم ، قسمت پخشmp3 را بر عهده ی یک avr بگذارم وبعد قسمت پخش mp4 را بر عهده ی یک arm بگذارم.
به این طریق که avr ادرس فایل mp4 انتخابی را از مموری sd بخواند و برای arm بفرسته و اون فایل را اجرا کند.
(چون با arm اشنایی ندارم نمیتونم همه ی قسمت ها را روی یک arm پیاده کنم.)
پیشاپیش از کمک همه ممنون

sadmonew
06-06-2012, 18:27
سلام مهندس
هموطور كه فرمت mp3 داراي يه آي.سي ديكدر/انكدر به اسم vs1003 هستش. شما براي قسمت mp4 هم بايد از يه ديكدر/انكدر استفاده كنيد. البته من مدل دقيق آي.سي رو نميدونم.

ali5
06-06-2012, 21:23
سلام
دوستمون درست میگه اما من خیلی توی اینترنت گشتم ولی چیزی پیدا نکردم(به جز این یکی در موردش شک دارمCS4970xx )
خلاصه دوستان کمک کنن

ali5
11-06-2012, 15:12
کسی نبود !!!!!
من خیلی سرچ کردم اما چیزی پیدا نکردم.
دوستان کمک کنند تا با هم این پروژه را به یک جایی برسونیم.

sadmonew
11-06-2012, 23:41
کسی نبود !!!!!
من خیلی سرچ کردم اما چیزی پیدا نکردم.
دوستان کمک کنند تا با هم این پروژه را به یک جایی برسونیم.
سلام مهندس
اين دومدل رو پيدا كردم:
1- saa6752hs
2- vw2010
البته مهندس درست ميگي، پيدا كردنشون يه مقدار مشكله. البته قيمتاشون هم....

esisafa
11-06-2012, 23:56
من یه زمانی قدیما دنبال مدار dvd player میگشتم و در مدارها آیسیهای مخصوص بود. تو اینترنت دنبال مدار دی وی دی پلیر بگردین، با آیسی ها آشنا میشین. فقط یک مشکل اساسی اینه که ممکنه داخل ایران نباشه.
این آیسیها میکروکنترلر و دکدر و درایور السیدی رو داخل خودش داره.
یک نمونه از آیسیهایی که اون موقع پیدا کرده بودم رو پیوست کردم. ولی فکر میکنم جدیدا این آیسیها به هسته های آرم که پردازنده تصویر دوبعدی دارن تغییر پیدا کرده باشن.
در نتیجه الان باید دنبال هستههای آرم با پردازنده ی دوبعدی باشین

ali5
06-07-2012, 12:21
با تشکر از همه
این طور که من دیدم و از گفته های شما دوستان فهمیدم کسی تاحالا این قطعه ها رو هم از نزدیک ندیده چه به اینکه بخواهد با هاشون کارکنه.درسته؟