PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کلاس های آنلاین از تیرماه....

kavir
06-06-2012, 11:07
سلام
این تاپیک رو زدم که دوستان فکر نکنند کلاس ها مبحثش تموم شده اتفاقا کلاس ها به خوبی تست شدن و مرحله اصلی اون در تیرماه قرار هست برگزار بشه
فعلا در حال تکمیل برنامه بخش ثبت نام این سیستم هستیم کلاس هایی که در تیرماه برگزار خواهد شد:
1. atmel
2.lpc
3.c مخصوص میکرو
4. c# مخصوص بچه های برق
5. labview
6. طراحی pcb به صورت حرفه ای
7. آموزش avr

این بخش ها نیاز به اساتید با تجربه داریم
1. stm32
2. plc
فعلا همین دو مورد

فعلا چهار استاد برای تدریس آمادگی خودشون اعلام کردن و باهاشون هماهنگ شده:o

nima_elc
06-06-2012, 11:37
سلام
سرفصل این دوره ها چه زمانی مشخص میشه؟

kavir
06-06-2012, 11:41
سلام
سرفصل این دوره ها چه زمانی مشخص میشه؟
سرفصل ها مشخص شده ولی بخش ثبت نام چون ناقصه نگذاشتم سعی میکنم بزودی براتون بذارم قیمت ها هم مشخص شده

ahmadpashaei
15-07-2013, 12:24
سلام.امسال چی؟آنلاین ندارین؟!

mahin
23-08-2013, 20:29
اگه لطف كنيد كلاسهاي ان لاين و زمان شروعش و ايميل كنيد به اعضا خيلي خوب ميشه بعضي اوقات انقدر كارها زياد ميشه كه دير به دير به سايت سر ميزنم بعد ميبينيم كلاسها خيلي وقته شروع شده ممنون

kavir
24-08-2013, 03:12
سلام
فعلا کلا سها موقتا تعطیل هست تا اینترانت ملی فعلا به صورت فیلم اموزشی ارائه میشه

elektor
13-01-2014, 17:35
سلام فعلا کلا سها موقتا تعطیل هست تا اینترانت ملی فعلا به صورت فیلم اموزشی ارائه میشه
سلام آقای زارعی
شما تو متن فرمودید فعلاً به صورت فیلم آموزشی، آموزش‌های کلاس آنلاین ارائه میشه، چطور میتونیم اونا رو تهیه کنیم؟
من آموزش Altium Designer و کلاس زبان c و کلاس میکروکنترلر ARM LPC17xx Cortex-m3 رو می‌خواستم.
ممنون از شما

faty20
15-02-2016, 18:18
سلام
کلاس آنلاین بعدی چه موقعی شروع میشه؟

mzarkoob
15-02-2016, 18:32
کلاس آنلاین بعدی چه موقعی شروع میشه؟در پست بالا ذکر شده که به صورت فیلم خواهد بود

من آموزش کلاس زبان c و کلاس میکروکنترلر ARM LPC17xx Cortex-m3 رو می‌خواستم.
فیلم آموزش کاربردی زبان C در میکروکنترلرهای ARM (You can see links before reply) تاپیک در انجمن (You can see links before reply)
فیلم آموزشی میکروکنترلر LPC1768 (You can see links before reply) تاپیک در انجمن (You can see links before reply)
فیلم آموزشی تکمیلی و پیشرفته میکروکنترلر LPC1768 (You can see links before reply) تاپیک در انجمن (You can see links before reply)