PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : lpc1788 schmatic

alitaroosheh
31-05-2012, 14:44
سلام
در مورد اين ميكروكنترلر lpc1788 كه فروشگاه سايت هم ميفروشه ... كسي شماتيك درست و حسابي واسش داره كه از sdram و nand flash توش استفاده شده باشه

واقعيتش من اينو پيدا كردم:

You can see links before reply

يكم مشكوكه ... چون اكه به صفحه 6 نگاه كنيد از باسي كه به آدرس داده به nand flash ديتا داده
و برعكس براي آدرس از ديتا استفاده كرده ... اميدوارم سوتي توي شماتيك باشه و ليبلها ملاك عمل باشن نه خطهاي باس

ولي خود شركت فيليپس هم ازطريق شركت زير بورد زده كه واسه دانلود همه چيز ميگه شماره سريال بورد خودتونو بديد
LPC1788-32 Developer's Kit | Embedded Artists AB (You can see links before reply)

اگه ميتونيد چيزي پيدا كنيد ... ممنون ميشم ... به nand flash نياز اساسي دارم

با تشكر

kavir
31-05-2012, 16:45
سلام
اینا رو ببین. Uez GUI اوپن سورس هم هست
You can see links before reply
فقط قول بده راه انداختی چند تا عکسش بفرستی
uEZGUI-1788-70WVE – 7.0" Touch Screen LCD Kit for LPC1788 (You can see links before reply)
uEZGUI-1788-43WQS – 4.3" Touch Screen LCD Kit for LPC1788 (You can see links before reply)
uEZGUI-1788-70WVT – 7.0" Touch Screen LCD Kit for LPC1788 (You can see links before reply)

msmut7020
31-05-2012, 18:59
سلام.من برای nand flash،تراشهat45d32 و مدلهای مشابه را پیشنهاد میکنم.خیلی عالی هستن
توی فروشگاه سایت AT45D16 هست که 16 مگابیت(2مگابایت) حافظه داره.جوان الکترونیک همAT45d32 را داره.

alitaroosheh
31-05-2012, 20:26
سلام

ممنون ... چند دقیقه بعد از پست فایل ها ی embeddedartist رو از PUDN پیدا کردم

اینجا آپلود کردم شاید کسی یوزر و اکانت نداشته باشه

پرشین گیگ - دانلود - 119128637lpc1788PoemabPboard.rar (You can see links before reply)

موفق باشید

در مورد عکس از بورد هم :hi:

در مورد حافظه هم الان در حال حاضر روی 256 مگابایت دارم جلو میرم که سریالها ایم حجمها نیستن

بازم ممنون
:)

MMBMMB20
26-09-2012, 17:27
سلام آقای alitaroosheh (You can see links before reply) .
علی آقا میدونم که به جای فلش داخلی میشه از فلش خارجی استفاده کرد منظورم boot loader هستش!
حالا چرا مدار رو سنگینش کنیم NAND FLASH , ... !!!!!!!!!!! از یک mmc/sd کارت به عنوان boot loader میشه استفاده کرد
من مقاله ی شما رو خوندم ولی میخاستم بدونم من همین فایل HEX که کامپایلر برام آمادش کرده میتونم روی فلش بریزمش و میکرو NXP از اون استفاده بکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(البته باید رم کافی داشته باشم که در نظر گرفتم )
,توی فایل زیری 1 چیزایی رو پیدا کردم مثل این:

4.1.2 SD/MMC card
Set the EA LPC3131 board in SD/MMC boot mode by setting jumpers – BOOT0(L), BOOT1(H) and BOOT2(H). Load apex.bin file to SD/MMC card as described in section “4.1.2.1 Formatting

1-
ولی جلوتر که میرم پای linux و ... وسط باز میشه من اگر سیستم عامل نخام ویک برنامه معمولی روشن خاموش کردن led رو بخام باید کیرو ببینم چیکار کنم؟البته من در محظر استاد دارم درس پس میدم!!!!!

راستی این

2-

emWin

You can see links before reply (You can see links before reply)

چیه؟

بابت مطالب 1و2 مارو راهنمایی میکنید؟متشکرم