PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با بلوتوث لپتاپ sony

mehdi_nxp
31-05-2012, 00:28
سلام.
بلوتوث لپتاپم خیلی وقتا دچار مشکل میشه و نه میشه هیچی باهاش فرستاد نه دریافت کرد.:baad:
درایورش رو هم از سایت sony گرفتم و نصب کردم ولی باز هم مشکل دارد و بعضی وقتا ایکونش از تسکبار حذف میشود.
لطفا راهنمایی کنید:mrgreen:

behnam6500
31-05-2012, 00:54
گوشی رو پیدا میکنه؟ و برعکس؟

یه دستگاه رو باهاش add کن ببین میشه/

mehdi_nxp
31-05-2012, 00:56
وقتی که درسته میشه.
ولی امان از وقتی که خرابه اصلا انگار لپتاپ بلوتوث نداره.

behnam6500
31-05-2012, 00:59
یا درایورت مشکل داره

یا خود بلوتوث

یا اینکه تنظیمات بلوتوثت برای یک دستگاه روی این حالته که اوندستگاه رو یه بار شناسایی کنه

mehdi_nxp
31-05-2012, 01:04
بعید میدونم هیچ یک از این مشکلات رو داشته باشه.
چون درایور رو از خود sony دریافت کردم.
اگه بلوتوث خراب بود که همون بعضی وقتا هم جواب نمیداد.
درضمن این مشکل بعد از restart کردن سیستم درست میشه.

KHM
31-05-2012, 01:13
یا ویندوزت مشکل داره،یا 1برنامه (شاید ویروس) باعث میشه.
حذف شدن آیکون از تسکبار یعنی دیگه برنامش فعال نیس دیگه..خلاصه یچی باعث میشه از برنامش خارج شه

mehdi_nxp
31-05-2012, 01:17
نمیشه برنامش رو دوباره اجرا کرد؟

sigma-mx
31-05-2012, 01:57
از چه ویندوزی استفاده میکنی ؟ ورژن درایورت مال چه سالیه ؟ ( با کلیک راست کردن تو device manager میتونی بفهمی اینو )

KHM
31-05-2012, 02:04
نمیشه برنامش رو دوباره اجرا کرد؟
ازون فولدری که توش نصب کردی میتونی دوباره اجراش کنی...تو start menu هم میتونی پیداش کنی

sadmonew
31-05-2012, 02:25
سلام.
بلوتوث لپتاپم خیلی وقتا دچار مشکل میشه و نه میشه هیچی باهاش فرستاد نه دریافت کرد.:baad:
درایورش رو هم از سایت sony گرفتم و نصب کردم ولی باز هم مشکل دارد و بعضی وقتا ایکونش از تسکبار حذف میشود.
لطفا راهنمایی کنید:mrgreen:
سلام مهندس
مدل لپ تاپت چيه؟
ضمنا ويندوز اورجينال لپ تاپتون رو احيانا كه پاك نكردين؟

mehdi_nxp
31-05-2012, 17:48
باتشکر از همه دوستان.
مدل لپتاپم sony vpcea45fg هست و ویندوز هم اورجینال.
تو منوی استارت هم که میخوام برنامش رو باز کنم میکه device not fond.
من که واقعا کلافه شدم.:baad:

rezadoost
31-05-2012, 18:56
دوست عزيز اين مشكل براي من هم پيش اومده بودو تونستم عيب را برطرف كنم.راه حلش ساده است .دو عدد كليدي كه در بالاي كي برد وزير مانيتور قرار داره اتصالش خوب برقرار نميشه . آنها را چند بار قطع ووصل كن ويا كمي با اسپري كلينر آنهارا بشور .مطمين باش كه بلوتوثت درست ميشه .موفق باشيد

sigma-mx
01-06-2012, 01:21
دوست عزيز اين مشكل براي من هم پيش اومده بودو تونستم عيب را برطرف كنم.راه حلش ساده است .دو عدد كليدي كه در بالاي كي برد وزير مانيتور قرار داره اتصالش خوب برقرار نميشه . آنها را چند بار قطع ووصل كن ويا كمي با اسپري كلينر آنهارا بشور .مطمين باش كه بلوتوثت درست ميشه .موفق باشيد
کیبرد لپتاپ خیلی حساسه ! مواظب باشید .. از اسپری روغنی استفاده نکنید چون مطمءنا کلید های دیگه هم خراب میشه ...! این کیبرد ها از دو یا سه صفحه طلق پلاستیکی تشکیل شده .. اگه بین این صفحه ها مایع بره دیگه به هم اتصال نمی کنند و درست هم نمیشه ...
یا حق

amiraliforoozandeh
01-06-2012, 02:29
نمی دونم چرا ولی من و کسایی رو که مشناسم معمولا با بلوتوث لپ تاپ مشکل دارن :sa:
این مشکل با تعویض ویندوز حل میشه ولی بعد از مدتی کار کردن با ویندوز دوباره مشکل پیش میاد.
مشکل شما فکر نکنم از قطعی کیبوردتون باشه و اصلا به فکر تمیز کردنش نباشین چون احتمال این که کیبورد دیگه بدرد نخوره زیاده.

sigma-mx
01-06-2012, 02:36
احتمالا میتونه از درایور بلوتوث یا برنامه Launcher اون باشه . خود من همچنین مشکلی داشتم . چون برنامه لانچر لپتاپم مال XP بود وقتی 7 نصب کردم و یکبار این برنامه رو در واقع با فشردن کلید بلوتوث/وای فای لپتاپ اجرا میکردم ، برنامه خارج میشد و دیگه تا ری استارت بعد اجرا نمی شد !

alireza9900
01-06-2012, 10:36
منم همچین مشکلایی داشتم با بلوتوث لپ تاپم. مثلا اول که خریدم تا یه مدت زیادی داشت خیلی خوب هم توی ویندوز و هم لینوکس کار می کرد. بعد یدفعه همین طوری توی لینوکس دیگه کار نمی کرد. بعد از یه مدتی توی ویندوز هم کار نمی کرد. الانم هاردشو عوض کردم(سوخته بود) الان دوباره توی ویندوز کار می کنه ولی توی لینوکس هم چنان نه!!!!
من که نفهمیدم چه مرگشه دقیقا:x:baad::unh: (توی مورد من مشکل از درایور و کلا نرم افزاری نیست صد در صد)

amiraliforoozandeh
01-06-2012, 10:53
فکر میکنم مشکل از درایورایی باشه که برا بلوتوث برا ویندوز می نویسن.
آخه تو لینوکس معمولا مشکلی نداره !