PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی پورت usb دربرد sam7x256 v2

banner
29-05-2012, 13:03
سلام
به تازگی با برد EKE2 v2کویر الکترونیک کار میکنم و در مورد پورت USB مشکل دارم. می خوام بدونم میشه یک برنامه ساده که بتونه یک دیتای ساده رو بین pc و این برد از طریق USBمنتقل کنه برام بفرستین؟
یا اگه نه هر راهنمایی که بتونین در این مورد بکنید ممنون میشم. اصلاً نمی دونم چطور باید با پورت USB کا کرد.
در ضمن نمیشه از USB این میکرو به عنوان HOST استفاده کرد؟ یعنی فقط در اتصال با PC کار می کنه؟
با تشکر

kavir
29-05-2012, 13:44
سلام
به تازگی با برد EKE2 v2کویر الکترونیک کار میکنم و در مورد پورت USB مشکل دارم. می خوام بدونم میشه یک برنامه ساده که بتونه یک دیتای ساده رو بین pc و این برد از طریق USBمنتقل کنه برام بفرستین؟
یا اگه نه هر راهنمایی که بتونین در این مورد بکنید ممنون میشم. اصلاً نمی دونم چطور باید با پورت USB کا کرد.
در ضمن نمیشه از USB این میکرو به عنوان HOST استفاده کرد؟ یعنی فقط در اتصال با PC کار می کنه؟
با تشکر
سلام
فعلا از همون CDC که پورت یو اس بی به سریال تبدیل میکنه میکنید راحت استفاده کنید
میکروی اینب رد usbhost نداره

banner
30-05-2012, 14:45
ببخشید cdc چیه؟ من میخوام اگه بشه راه اندازی پورت usb رو رو این برد یاد بگیرم. یعنی رو این برد نمیشه با پروتکل usb به pc دیتا فرستاد و از اون دیتا خوند؟

kavir
30-05-2012, 18:29
ببخشید cdc چیه؟ من میخوام اگه بشه راه اندازی پورت usb رو رو این برد یاد بگیرم. یعنی رو این برد نمیشه با پروتکل usb به pc دیتا فرستاد و از اون دیتا خوند؟
برای بخش cdc اینه که شما وقتی پورت usb رو به سیستم وصل میکنی درخواست یک درایور می ده که بعد اینکه مسیر نصب بهش دادین نصب تموم شد یک پورت کام یا سریال مجازی براتون میسازه که شما با هر نرم افزاری راحت میتونی با پورت کام ارتباط برقرار کنی و دیتا رو که بفرستی به پورت کامی که توسط میکرو ساخته شده دیتا از طریق usb به میکرو میرسه و شما در میکرو دیتا رو میگیری
برای خود usb به صورت دیوایس مستقیم بخوای استفاده کنی سمپل های سایت اتمل هست ولی برنامه pc نیست توی سایت CodeProject® - Your Development Resource (You can see links before reply) بگرد نمونه برنامه برای usb قطعا هست
موفق باشید