PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : محصولات جدید وارد شده(خرداد 91)

kavir
21-05-2012, 18:28
سلام
اینم لیست محصولاتی که توی خرداد وارد شده....
منتظر خبرهای خوش باشید. خیلی خوش:mrgreen:

You can see links before reply (You can see links before reply) جدیدLM2576S-adj (You can see links before reply)

رگولاتور جریان بالان بالا مناسب برای sim900 (You can see links before reply)

12,000 ریال
موجود
مشاهده (You can see links before reply)
You can see links before reply (You can see links before reply) جدیدat45db161d-su (You can see links before reply)

at45db161d-su (You can see links before reply)

19,000 ریال
موجود
You can see links before reply (You can see links before reply)
جدیدENC28j60-I/so آیسی شبکه (You can see links before reply)

آیسی شبکه 10 مگ - SOIC-28- enc28j60 (You can see links before reply)
45,000 ریال
موجود
به ترتیب
You can see links before reply (You can see links before reply) LPC1313/01FBD48-original (You can see links before reply)

ARM Cortex-M3 processor, running at frequencies of up to 72 MHz. (You can see links before reply)

قیمت با تخفیف! 60,000 ریال
موجود
به ترتیب
You can see links before reply (You can see links before reply) at91sam7x512-au-.NET MICRO (You can see links before reply)

.NET MICRO ATMEL ARM (You can see links before reply)

225,000 ریال
موجود
به ترتیب
You can see links before reply (You can see links before reply) K9F2G08U0B nand flash (You can see links before reply)

256M x 8 Bit NAND Flash Memory (You can see links before reply)

75,000 ریال
موجود

msmut7020
27-05-2012, 21:42
منتظر خبرهای خوش باشید. خیلی خوش
سلام.میشه این خبرها را یکم زودتر اعلام کنید تا ما پولهامون را جای دیگه خرج نکنیم؟؟؟؟:mrgreen:
راستی من یه پیشنهاد دارم.اگه میتونید اسیلوسکوپ ارزون قیمت هم وارد کنید.من که شدیدا احتیاج دارم

kavir
27-05-2012, 22:33
سلام.میشه این خبرها را یکم زودتر اعلام کنید تا ما پولهامون را جای دیگه خرج نکنیم؟؟؟؟:mrgreen:
راستی من یه پیشنهاد دارم.اگه میتونید اسیلوسکوپ ارزون قیمت هم وارد کنید.من که شدیدا احتیاج دارم
ما زودتر اعلام نمیکنیم هرچی میاریم فوری مشابه میارن چه برسه زودتر اعلام کنیم که زودتر خودمون میارن :mrgreen: که مثل مثل قضیه برد lpc1768 میشه
خبرهای خوش ما تا الان زیاد بود دیگه آیسی های فروشگاه بیشترش جدید هست
برد های جدید تا 10 روز دیگه....
و خبر خوش تر هم توی یک از تاپیک ها نوشتم بردهای arm9 wince5.0 زیر 100 تومنی تا یکی دوماه دیگه :0013:
خوب بیشتر از این؟
برای اسکوپ هم کارتهاش شاید بیاریم ولی در کل چون مصرفش بسیار کم هست خیلی نمیتونیم روش مانور بدیم

msmut7020
27-05-2012, 23:37
برای اسکوپ هم کارتهاش شاید بیاریم ولی در کل چون مصرفش بسیار کم هست خیلی نمیتونیم روش مانور بدیم

خیلی عالیه.اگه کارتهاش را هم بیارین کار ما راه میفته.فقط اگه میشه حدود قیمتش را هم بگین تا پولهامون را جمع کنیم!!!!!!!!!1:018:

البته مصرفش کمه چون قیمتش نسبتا بالا هست و الا به نظر شما کسی بدش میاد یه اسکوپ یا کارت اسکوپ داشته باشه.شما اگه با قیمت دانشجویی بدین فکر کنم طرفدار داشته باشه.

sigma-mx
28-05-2012, 00:06
ما زودتر اعلام نمیکنیم هرچی میاریم فوری مشابه میارن چه برسه زودتر اعلام کنیم که زودتر خودمون میارن :mrgreen: که مثل مثل قضیه برد lpc1768 میشه
تازه این که خوبه - بعد با عنوان ناشناس اعتراض میکنن که شما چرا نوشتی برای اولین بار توسط کویر وارد شده ! ما قبل از شما وارد کردیم !!!!!!!!!!!!
بابا دیگه هر چی ما هیچی نمیگیم اینا ...... شورشو در آوردن :unh: :x

Aghaeifar
28-05-2012, 00:19
تازه این که خوبه - بعد با عنوان ناشناس اعتراض میکنن که شما چرا نوشتی برای اولین بار توسط کویر وارد شده ! ما قبل از شما وارد کردیم !!!!!!!!!!!!

جک سال

arm-mohsen-avr
28-05-2012, 12:20
این کارت اسکوپ ها برای دانشجویان مناسبه اگه وارد کنین عالی می شه:0013:

ajax007
28-05-2012, 18:34
با سلام
امکان وارد کردن پروگرامرهای یونیورسال ارزان وجود داره؟ فکر میکنم طرفداران زیادی داشته باشه.

kavir
28-05-2012, 18:52
با سلام
امکان وارد کردن پروگرامرهای یونیورسال ارزان وجود داره؟ فکر میکنم طرفداران زیادی داشته باشه.
این مورد فکر میکنم TNM هم تولید داخله هم خوب بشه روش حساب کرد
سوپر پرو هست ولی خیلی گرونه بیشتر دانشجو ها یا برای آرم میخوان با avr,pic که پروگرامرهاش هست و ارزون قیمت
اگر مدل خاصی مد نظر دارید بفرستین

hakimzadeh
28-05-2012, 19:19
این کارت اسکوپ ها برای دانشجویان مناسبه اگه وارد کنین عالی می شه:0013:

البته با عرض معذرت از بابت این کامنت که ربطی به موضوع تاپیک ندارد ولی چون یکی از دوستان به کارتهای اسکوپ اشاره کرده بود خواستم یک توضیح مختصر بدهم.
دوستان در شرایطی ما تصمیم گرفتیم که یک کارت اسیلوسکوپ بخریم.قیمت 7.5 میلیون تومان ساخت شرکت ABI انگلستان.
در نوع خودش بهترین و پیشرفته ترین کارت اسیلوسکوپ-مجهز به فانکش ژنراتور هم بود.
علارغم سرعت و عملکردهای متعددش که از طرف سازنده بیان شده است ، عملکرد و سرعت واقعی اش از یک اسکوپ 1 میلیونی چین هم پایین تر بود.
کارتهای اسکوپ پول حروم کردن است وبس
اگه دانشجو هستید و پول خرید اسکوپ واقعی را ندارید،پیشنهاد می کنم جدا" از خرید کارت اسکوپ خوداری کنید.
اینم لینکش
ABI SYSTEM 8 Multiple Instrument Station (MIS) - Customisable Instrument Lab (You can see links before reply)

alishekarriz
29-05-2012, 03:52
سلام

من tnm 80 msps دارم 20 مگ حساب ميشه .. ازش راضي هستم .. كار زيادي هم نميكنم ولي خوبه .. البته اگر پول بيشتري ميخواستم خرج كنم مدلهاي مستقل از كامپيوتر ميخريدم

msmut7020
29-05-2012, 13:41
سلام

من tnm 80 msps دارم 20 مگ حساب ميشه .. ازش راضي هستم .. كار زيادي هم نميكنم ولي خوبه .. البته اگر پول بيشتري ميخواستم خرج كنم مدلهاي مستقل از كامپيوتر ميخريدم

سلام.مهندس قیمت این مدلی که فرمودین چنده؟