PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : LPC2368: PHY Ethernet

vahidsport
19-05-2012, 11:57
سلام به همه...
من دارم برد قسمت اترنت 2368 رو میزنم البته اگه بتونم ودر حال حاضر تو پایه سوکت RJ45 به مشکل خوردم

سوکتی که شماتیک IAR ازش استفاده کرده یک جفت RD-+ داره یک جفت TD+- داره و سوکتی که من خردیم براساس دیتاشیت دو جفت RD+- داره و دو جفت TD+- داره چی کار کنم حالا موندم چرا دو جفت داره و به کدوم ها وصل کنم
یکسیری سرچ هایی تو گوگل کردم به این نتیجه رسیدم که چون سوکت من گیگا لن هست (1000BaseTX) علاوه بر RD,TX دو جفت دیگه پایه هم داره

حالا سوال در مورد اینکه پایه های RD,TX کدومه و سر وسط ترانس در RD,TX رو چی کار کنم (منظور پایه های 5و6 تو شماتیک خودم) تو چنتا شماتیک دیدم که به +3.3 ولت وصل کرده و با 100نانو فارد هم زمین ولی تو شماتیک IAR به 2.5 ولت وصل کرده که تقریبا یکی هست

اینم شماتیک IAR

You can see links before reply

یه سوال دیگه سر نقطه دار + میشه؟
این مدل سوکتم هست :
TRJG0801GENL

اینم دیتا شیت ش :

(You can see links before reply)

این شماتیک سوکت خودم هست

این شماتیک سوکت IAR هست

واین هم شماتیک IAR که از روش دارم برد رو میزنم البته قسمت سوکت فقط

بنظر خودم این میشه ولی پایه های 7و8و9و10 رو نمیدونم چی کار کنم ازاد بزارم این 4 تا پایه های 1000Base-TX هستند

vahidsport
04-07-2012, 01:58
اقا من برد رو زدم و لحیم هم کردم و یه تست کوچلو گرفتم ولی کامل نبود

وقتی که برق رو وصل میکنم چراغ رو برد روشن میشه و چراغ های رو سوکت rj45 خاموش هستند ولی هنوز کابل رو وصل نکردم

بعد از اینکه کابل رو وصل میکنم هر دو چراغ روشن میشه و یکی ش هم شروع میکنه به صورت تصادفی چشمک میزنه و در همین حین هم کامیپوتر میره برای شناسایی قطعه وصل شده یعنی اون ضرب در از رو کارت شبکه برداشته میشه ودر اخر هم چون میکرو یی به برد وصل نیست کامپیوتر شناسایی نمیکنه ولی اتصال برقرار هست هم تو کامپیوتر هم رو برد این یعنی اینکه برد داره کار میکنه دیگه؟