PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دو ورژن مختلف پروتئوس(یا هرچیزی)

kavir
01-01-2009, 17:20
سلام
یک نکته جالب امروز پیدا کردم که گفتم بیام در انجمن بگم شاید بدرد دوستان بخوره
من یک شماتیک در ورژن 7.4sp3 کشیدم و همونطوری که گفتم این ورژن هنوز مشکل داره و خواستم در ورژن 7.2 که نصب کردم باز کنم که متاسفانه نشد و با پرتبلی که برای 7.4 ساخته بودم باز کردم و کپی گرفتم و در ورژن 7.2 اوردم 8O واقعا جالبه نه
عکسش هم گذاشتم ببینید هر دو ورژن همزمان اجرا کردم ببینید
این یکی دیگه از قالبیتهای خوب نرم افزارهای پرتبل و اراده محکم تر در ساخت اینگونه نرم افزارها
You can see links before reply

REZA_KLNTR
02-01-2009, 15:36
خوب متوجه نشدم چی گفتید ؟ یعنی دو ورژن رو همزمان باز کردید و از ورژن قدیمی مدارو کپی گرفتین و تو ورژن جدید پیست کردین ها؟

چه جالب خوب دیگه فکر نکنم ورژن قدیم لازم باشه چون من مشکلی تو 7.4 ندیدم مگه شما مشکلی دیدید؟ 8O

SMRS
02-01-2009, 16:25
فكر كنم منظور اين بوده:
چون مدار با ورژن 7.4 ترسيم شده بود .ديگه نميشه همون مدار رو با ورژن هاي قبل خودش باز كرد.در نتيجه شماتيك رو با ورژن 7.4 باز كردندو بعد از انتخاب كل مدار و كپي كردن ، اونو تو ورژن 7.2 پيست كردند و ازش استفاده كردند.
درسته اين از قابليت هاي نرم افزار هاي پرتيبل است چون فايل هاي اون در شاخه هاي ويندوز وجود نداره درنتيجه ميشه چند ورژن از اون رو روي سيستم نصب كرد.در غير اينصورت حتما بايد ورژن قبلي پاك بشه تا ورژن جديد تر نصب بشه.