PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با Print Layout در Proteus 7.10

sajjad_AD
04-05-2012, 21:07
سلام به همه ی دوستان :hi:
این پروتئوس 7.10 چرا اینجوریه؟!
تو ورژن های قبلی که گزینه ی پرینت رو می زدیم یه Check Box داشت که میشد باهاش رنگ خروجی رو برعکس کرد یعنی رنگ سیاه می شد سفید و رنگ سفید می شد سیاه اما تو این ورژن اینجوری نیست و همچین چیزی نداره!!! :unh::x
کسی میدونه چه باید کرد

sajjad_AD
06-05-2012, 00:32
من فعلا دارم به این روش عمل می کنم:
1-با استفاده از منوی Output نرم افزار ARES یه PDF از مدار تهیه می کنم. (تو پنجره ی Export PDF یه گزینه واسه برعکس کردن رنگها وجود داره ولی مثل اینکه کار نمی کنه و یا من نمی تونم باهاش کار کنم)
2- PDF بدست اومده رو تو فوتوشاپ وارد می کنم و از اونجا رنگها رو برعکس می کنم (Ctrl+I) و در نهایت پرینت می کنم.

یعنی کسی نمی دونه تو این ورژن از پروتئوس چه اتفاقی واسه گزینه ی Invert Colors تو پنجره ی Print Layout افتاده؟؟؟

sigma-mx
06-05-2012, 01:17
تو export pdf که گزینه invert color داره !

sajjad_AD
06-05-2012, 20:58
آخه شما ببین با تیک زدن Invert Color چی به من میده : :x

You can see links before reply

sigma-mx
06-05-2012, 21:01
خب شما باید انتخاب کنی کدوم لایه ها رو می خوای دیگه ..

sajjad_AD
06-05-2012, 21:10
خوب من تیک Top Copper و Bottom Copper رو گذاشتم دیگه ینی چیز دیگه ای هم هست که باید می زدم؟؟؟
آخه وقتی که Invert Color رو نمیزنم خروجیش درسته :unh:

sigma-mx
06-05-2012, 21:55
درسته . برای منم همینطوری میشه !!! واقعا امکانات پروتئوس کمه !! نه تو قسمت پرینتش میشه invert کرد نه تو pdf !! فقط bmp کار میکنه !

amiraliforoozandeh
06-05-2012, 22:40
خوب من تیک Top Copper و Bottom Copper رو گذاشتم دیگه ینی چیز دیگه ای هم هست که باید می زدم؟؟؟
آخه وقتی که Invert Color رو نمیزنم خروجیش درسته :unh:

تو این ورژن جدید واقعا پیشرفت های خوبی کرده ولی نمیدونم چرا اینورت شو برداشته cry::

sajjad_AD
06-05-2012, 22:50
بله مخصوصا Track گذاريش که فکر کنم از آلتوم حرفه اي تر شده