PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پراگرامر usb

Ma3ood
04-05-2012, 19:59
با درود:hi:
از دوستان کسی این پراگرامر را دیده یا باهاش کار کرده من میخوام یکی بسازم !
لطفا به اینجا (You can see links before reply_PROGRAMMER)مراجعه کنید !:wink:

منظور من اون مداری هست که از ft245 استفاده کرده چون با لپ تاپ کار میکنم خواستم یه نمونه usb بسازم:0013:

sajjad_AD
04-05-2012, 20:22
سلام آقا مسعود عزیز به اینم نگاهی بنداز یه پروگرامر عالیه که دوست خوبمون SA3ID (You can see links before reply) همه چیزش رو به طور کامل گذاشته

PICkit2 Clone+Schematic+PCB+ 100% WORK (You can see links before reply)

Ma3ood
05-05-2012, 00:24
ممنون اقا سجاد این یکی نظرم رو گرفته خیلی کم قطعه داره و میشه خیلی کوچیک ساخت نمی دونم جواب میده یا نه من زیاد با pic کار نمی کنم یه میکروی 18f4550 دارم میخوام اونو پراگرام کنم همین

sigma-mx
05-05-2012, 00:48
مهندس در مورد این شماتیکی که گذاشتی باید بگم ، اول برنامه پروگرامرشو ببین کدوم مدل شماره میکرو ها رو ساپورت می کنه چون این پروگرامر در واقع همون پروگرامر سریال قدیمی pic هست که با مبدل به usb تبدیلش کردن ولی چیزی که مهمه اینه که مبدل سوییچینگ نداره !! چون اکثر pic ها بجز جدیداش ، برای پروگرام نیاز به 13 ولت روی mclr دارن و در اینجا با گیت اشمیت داره به این پایه 5 میده !!!
اگه میتونی یه لینکی از برنامش یا منبعش بزار .. ولی در حالت کلی اینو بهت بگم که پروگرامر pickit2 واقعا کاملترین و سریعترین پروگرامر pic هست که کل سری pic ، از pic10 تا pic32 رو پروگرام و دیباگ میکنه ..